DAJ CYNK

Sony Xperia E4g w sieci Play

25.04.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9898

Ważne 3

15

Play wprowadził do oferty kolejny smartfon ze średniej półki - Sony Xperia E4g.

Play wprowadził do oferty kolejny smartfon ze średniej półki - Sony Xperia E4g. Telefon łączy energooszczędny procesor z mocnym akumulatorem, łącznością LTE i przystępna ceną. U operatora nowy klient kupi go za 29 zł w taryfie za 60 zł.

Sony Xperia E4g to wariant Xperii E4 wyposażony dodatkowo w łączność LTE Cat 4 (150/50 Mb/s). Użytkownik otrzymuje 4,7-calowy ekran qHD (540 x 960 pikseli) wykonany w technologii IPS LCD, 4-rdzeniowy procesor Mediatek MT6732 taktowany zegarem 1,5GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, główny aparat 5 Mpix z diodową lampą i filmami FullHD, przedni aparat 2 Mpix z filmami HD, Bluetooth 4.1, GPS i radio FM. Całość producent zmieścił w obudowie o wymiarach 133 x 71 x 10,8 mm i masie 135 gramów.

Zobacz: cennik telefonu w Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
44. ~kobrii
0

2015-06-25 23:38:27

Przedluzylem umowe w play dostalem xperie e4g calkiem fajny smartfonik tylnia klapka moglabybyc lepsza przycisk wl wyl w kiepskim miejscu na srodku,bardzo czuly minus zabudowana bateria,chce dokupic tagi i skalibrowac z telefonem pytanko czy tagimusze dokupic pod dany model telefonu?

Odpowiedz

43. ~Natalia
0

2015-06-04 21:41:27

Mam ten telefon 3 tyg a raczej już 2 bo pierwszy po 4 dniach się zepsuł stwierdzili że nie da się naprawić i teraz znowu zaczyna się to samo . Tak ogólnie gdyby nie to że się tnie to telefon jest ok

Odpowiedz

41. ~mmatip
0

2015-05-18 22:14:42

Witam, telefon mam od tygodnia, co mogę po tym czasie powiedzieć, jeśli chodzi o wygląd to mi przypadł do gustu, choć tylna klapka wygląda jak case, nie wyobrażam sobie na nim jakiegoś silikonowego casea, ale nad jakąś ochroną trzeba pomyśleć, a pisząc o klapce to muszę nadmienić że u mnie trzeszczy w okolicach przycisku on/off. Wyświetlacz jak najbardziej ok, ja nie mam sie do czego przyczepić, głośnik tylni - masakra, dużo lepiej gra dajmy na to samsug s advance, system chodzi szybko, jeszcze mi sie nie przyciął, bateria - jak narazie wydaje mi sie że jest wystarczająca, a może nawet bardzo dobra, ale to sie okaże po dłuższym czasie, telefon wydaje mi się godny polecenia, chyba że komuś bardzo przeszkadzałaby tylna caseo-klapka :) ps. wynik w antutu 32.790.

Odpowiedz

40. Simbas
1

2015-04-27 09:39:13

@35"....W pewnych sferach nadal obciachem jest korzystanie z usług Play...." - a czy przypadkiem nie jest obciachem pisanie sam ze sobą? Już się gubisz w nickach, którymi się posługujesz dzieciaku.Poza tym jeśli tak źle jest w Play, to przecież nie musisz korzystać z ich usług. Ktoś Ci każe? Masz innych operatorów. Ale skoro to Twój życiowy problem i walka z tym operatorem to Twoje hobby, to powodzenia.PS. Schizofrenię da się leczyć. Spróbuj.

Odpowiedz

39. ~MujBorze
2

2015-04-26 12:14:26

@22,Telefon jest nienajgorszy patrząc na całokształt. Swoją drogą /''by by play/'', idź chłopie na jakiś kurs.

Odpowiedz

34. ~Clear
3

2015-04-26 09:26:35

32@ nie ma znaczenia nazwa wyimaginowanego operatora. Nie zmienia to faktu kto ruszyl to DNO CENOWE za uslugi!!!

Odpowiedz

31. ~Clear
2

2015-04-26 09:05:26

@30 nie mam nic przeciwko twojej opinii o Play. Sa rozne opinie. Podkreślam: to dzieki Play ceny za usługi spadłyOpinia bardzo często wiąże się z zapotrzebowaniem na jakąś formę usługi.

Odpowiedz

28. ~Clear
3

2015-04-26 08:39:47

@26 to dzięki play w kraju posxly do dołu!!!!!!! ceny innych operatorów

Odpowiedz

2015-04-26 08:38:43

24 - Nie zmienia to faktu, ze jako nowy klient takiej oferty w Plusie i cyfrowym polsacie nie kupie.

Odpowiedz

25. ~Clear
-3

2015-04-26 08:17:38

@@@ czy te modele tez sa do nabycia?: vimeo.com/103227182 i ww jakiej cenie?

Odpowiedz

23. goral2099
2

2015-04-26 07:42:00

22: Raz, że niezbyt na temat, a dwa, że za smsy trzeba jeszcze 10 PLN dopłacić.

Odpowiedz

21. ~mark
-2

2015-04-25 19:14:46

Realny abonament przy tym śmieciu to 39,90 i telefon za 1 zł

Odpowiedz

20. penguino
0

2015-04-25 18:50:23

@18 E4g czy E4? @19 - całkiem możliwe.

Odpowiedz

19. nemo2009
-2

2015-04-25 15:00:28

Tylko,czy ten Sony dostanie Lolipopa ? Oto jest pytanie.

Odpowiedz