DAJ CYNK

Samsung zastrzega w UE nazwę "Couphone"

12.11.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5946

Ważne 3

2

Koreański gigant zastrzegł nazwę "Couphone" na terenie Unii Europejskiej. Samsung we wniosku zaznaczył, że jest to produkt z gatunku inteligentnych urządzeń. Czego zatem możemy się spodziewać?



Koreański gigant zastrzegł nazwę "Couphone" na terenie Unii Europejskiej. Samsung we wniosku zaznaczył, że jest to produkt z gatunku inteligentnych urządzeń. Czego zatem możemy się spodziewać?

Koreańczycy w tej sprawie milczą jak zaklęci. Zainteresowani sprawą fani zaczęli zatem poszukiwania na własną rękę. Okazało się, że tej samej gry słów używał wcześniej jeden z twórców aplikacji na system Windows Phone. Aplikacja o takiej nazwie pozwalała na trzymanie wszystkich kuponów do sklepów w jednym miejscu. Na telefonie. To jednak prawdopodobnie fałszywy trop - Samsung zaznaczył przecież opcję "urządzenia".

Skoro Koreańczycy złożyli wniosek w Unii Europejskiej, to może wskazówek należy poszukać w drugim wielkim języku Europy czyli francuskim? W języku Moliera "cou" oznacza szyję. Czy zatem tajemniczy Couphone to nowy pomysł Samsunga na elektronikę noszoną? Jedno jest pewne - firma od jakiegoś czasu pracuje nad kilkoma innowacyjnymi wynalazkami. Jednym z nich jest smartfon ze zginanym ekranem, dlatego dlatego podążanie tym tropem wcale nie musi okazać się bezpodstawne...

Źródło tekstu: EUIPO, Neowin, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
20. ~xcvhjb
0

2017-11-14 13:20:31

u nas powinni zarejestrować coulson

Odpowiedz

19. ~Antysamsun
0

2017-11-13 23:14:00

Ja też eliminuję tą markę z mojego domu. Matryca, która krótko po wymianie na gwarancji uległa zepsuciu a to wtedy już było po gwarancji. Właściwie to zepsuty był pasek do matrycy.... ale on jest niewymienialny! Od tego czasu kupiłem: telewizor, pralkę, 2 smartfony.... Nie dałem jednak zarobić tej firmie. Bierzcie odpowiedzialność za to co robicie! Jeśli tak konsument będzie robił to wymusi na producencie lepszą jakość.

Odpowiedz

18. Mila89
-1

2017-11-13 17:46:34

" poszukać w drugim wielkim języku Europy czyli francuskim? "Nie żebym się czepiał ale Francuski w UE jest TRZECIM językiem(po Angielskim i Niemieckim) a licząc w całej Europie to nawet czwartym(doliczając Rosyjski) + ew nawet piątym licząc Turcje z jej skrawkiem w Europie

Odpowiedz

17. everymen
0

2017-11-13 15:31:14

Couple - phone. To couple - spoić. Może chodzić o telefon z rozkładanym, elastycznym ekranem.

Odpowiedz

16. mlody_pelikan
0

2017-11-13 15:22:01

Samsung KupaFon :D

Odpowiedz

15. ~Hotelarz
0

2017-11-13 14:53:58

Też mam w rodzinie osobę że wszystko musi być Samsung bo inne to nie dobre nie rozumiem dlaczego takie myślenie jest?

Odpowiedz

14. ~
0

2017-11-13 14:45:22

Samsung jest tani i badziewny. Duzo reklam wiec te smieci sa zaskakujaco popularne.

Odpowiedz

13. ~
0

2017-11-13 14:06:56

A ja nie polecam plyt indukcyjnych Samsunga. Straszne g*wno, ktore kosztuje nie malo, a dziala jak najtansze plyty za kilkaset zl.

Odpowiedz

-1

2017-11-13 12:26:40

No widzisz chłopcze. Mam cel. Zero Samsunga i robię to konsekwentnie. Nawet jak kupuję nowy telewizor czy ostatnio kuchenkę mikrofalową. Konsekwentnie zero Samsunga w moim domu za moje pieniądze

Odpowiedz

11. ~
1

2017-11-13 11:27:07

@1 masz cel w życiu

Odpowiedz

10. ~
2

2017-11-13 10:52:45

@9 To chociaż nie prezentuj swojej głupoty publicznie.

Odpowiedz

9. ~
-2

2017-11-13 10:32:24

Samsung = dno. To sa produkty klasy C. Nie kupuje, nie uzywam nawet jednego produktu tego g...a.

Odpowiedz

8. ~adam22
1

2017-11-13 10:24:46

Nie kupię telefonu bo popsuła mi się pralka. W dodatku po gwarancji. Buhahaha !

Odpowiedz

7. ~
2

2017-11-13 09:38:05

Muszę mieć jakieś strasznie długie gwarancje, bo czteroletnie sprzęty samsunga mają się u mnie dobrze.

Odpowiedz