DAJ CYNK

Samsung Galaxy S5 Plus dostępny w Europie

20.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5333

Ważne 1

7

Samsung Galaxy S5 Plus trafił do niemieckich sklepów. Zaktualizowana wersja flagowca Samsunga jest jeszcze wydajniejsza i oferuje LTE Cat6.

Samsung Galaxy S5 Plus trafił do niemieckich sklepów. Zaktualizowana wersja flagowca Samsunga jest jeszcze wydajniejsza i oferuje LTE Cat6.

W przeciwieństwie do odpowiednika oferowanego na terenie Korei Południowej, rozdzielczość ekranu nie zmieniła się i nadal otrzymujemy FullHD zamiast QHD. Próżno również szukać zmian wizualnych, odświeżone zostało jedynie wnętrze urządzenia, w którym zamiast Snapdragona 801 znajdziemy teraz Snapdragona 805 z czterema rdzeniami Krait 450 i nowym chipem graficznym Adreno 420.

Zmiana układu SoC to nie tylko skok wydajności w wymagających aplikacjach, ale też obsługa LTE-A w standardzie Cat6, oferującym szybkość pobierania do 300 Mb/s (150 Mb/s u poprzednika) i wysyłania do 50 Mb/s.

Smartfon trafił póki co jedynie do oferty kilku niemieckich sklepów w cenie 537 euro. W najbliższych tygodniach należy spodziewać się jego premiery również na innych europejskich rynkach.

Zobacz: Galaxy S5 Plus - podrasowana wersja flagowca Samsunga

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~dav
0

2014-11-21 12:31:15

heh a dopiero co zapowiadali że zmniejszą portfolio smartfonów... co sie raczej nie zapowiada widząc: Galaxy S5, S5 mini, S5 active, S5 zoom, S5 plus ... lol

Odpowiedz

14. ~lol...
0

2014-11-20 23:36:43

No telefon dobry co tu dużo mówić, układ stosowany raczej do ekranów 2k a tu mamy fullhd co wróży niezłą wydajność 3d. @11 pozwolę sobie odpowiedzieć: dla tych którzy będą chcieli go kupić. Ja osobiście wolałbym tam jednak exynosa z Note 4.

Odpowiedz

13. ~600XYXXX0
-1

2014-11-20 22:46:29

Mój szwagier ten już zbiera pieniądze na ten telefon. Lubi nowości i zawsze ma najnowsze telefony. To maniak nowości

Odpowiedz

12. dumelosw
0

2014-11-20 22:03:06

zostawienie full hd dobrze wróży baterii

Odpowiedz

11. ~Krzysiek
0

2014-11-20 21:46:58

Że tak pozwolę sobie zapytać: PO CO??

Odpowiedz

10. ~myśli śmiecia
0

2014-11-20 20:57:49

Ale za miesiąc będziesz miał wersje plus+plus ze snapdragonem 805 plus. To lepiej wtedy pojechać ze szwagrem.

Odpowiedz

8. ~mmm
0

2014-11-20 20:28:30

Ja osiągnąłem w Plusie prędkość 98 Mb/s

Odpowiedz

7. ~
0

2014-11-20 20:25:22

6, Niestety u mnie LTE Play przeważnie 2,5 do 3,8 Mb więc nedznie. Plus od 10 do 21Mb.

Odpowiedz

6. ~atomfx
0

2014-11-20 19:57:20

A jakie macie wyniki LTE u naszych opów? Ktoś osiągnął 150Mb//s? Jaki operatorma tak wydajne nadajniki aby obsłużyć 70% populacji i aby oni mieli te 100 Mb//s ? o LTE jest ale transfer malutki

Odpowiedz

5. tylrog
0

2014-11-20 19:43:03

Tja, kolesie chetnie go kupia zeby nfs i inne scigalki chodzily jeszcze lepiej.

Odpowiedz

4. ~wio
0

2014-11-20 17:40:33

Ale za miesiąc będziesz miał wersje plus+plus ze snapdragonem 805 plus. To lepiej wtedy pojechać ze szwagrem.

Odpowiedz

1. Morvius
0

2014-11-20 16:45:50

nic tylko paczać jak w polsce zawita :)

Odpowiedz