DAJ CYNK

Ruszyła wysyłka Androida 5.1 dla Xperii

22.07.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13888

Ważne 9

4

Sony ogłosił rozpoczęcie wysyłki aktualizacji Androida do wersji 5.1 dla pierwszych pięciu urządzeń producenta z linii Xperia.

Sony ogłosił rozpoczęcie wysyłki aktualizacji Androida do wersji 5.1 dla pierwszych pięciu urządzeń producenta z linii Xperia.

Posiadacze niebrandowanych urządzeń mogą już teraz pobrać Androida 5.1 w wersji dla:


W ramach aktualizacji użytkownicy liczyć mogą na większą liczbę opcji personalizacji, w tym ustawień profili dźwiękowych, integrację LinkedIn z kalendarzem, szybszą i dokładniejszą pracę trybu Super Auto aparatu fotograficznego, rozszerzone funkcje Xperia in Business i zintegrowaną obsługę urządzeń SmartWear.

Po wyżej wymienionych urządzeniach, aktualizację otrzymają w pierwszej kolejności Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z1 Compact i Sony Xperia Z Ultra. Chwilę później Sony Xperia T2 Ultra i Sony Xperia C3, a następnie Sony Xperia Z oraz Sony Xperia M2 i Sony Xperia M2 Aqua.

Rzeczywisty termin udostępnienia nowej wersji oprogramowania uzależniony jest od regionu. Posiadacze urządzeń zakupionych w ofertach sieci komórkowych muszą dodatkowo poczekać na dostosowanie oprogramowania przez operatora.

Źródło tekstu: Sony, wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~Bury
0

2015-11-05 17:55:14

Mam pytanie kiedy przynajmniej 5.0 na e4g?

Odpowiedz

33. ~
0

2015-10-10 11:04:51

32 a bateria ile krócej trzyma?

Odpowiedz

32. ~koki99
0

2015-10-10 09:54:23

kilka dni temu na mojeje Xperii M2 z TM pojawił sie lolipop 5.1 telefon działa płynniej wielki plus dla Sony !

Odpowiedz

31. ~Miszczu
0

2015-10-03 00:58:20

Juz jest 03.10.15 godz 00.01 poszedł update do M2 pobierajcie :D

Odpowiedz

30. ~górnik
0

2015-09-02 00:47:50

A xperia m4 aqua?

Odpowiedz

29. ~Smutny
0

2015-08-24 10:16:52

Wiadomo coś o aktualizacji do 5.1 dla Xperii M4 Aqua w orange? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. :(

Odpowiedz

28. qaz1
-1

2015-08-10 23:08:43

W Orange od dzis dostepna aktualizacja w Z3C :)

Odpowiedz

27. ~BLU
0

2015-07-29 20:50:30

Z3 czysta do dzisiaj nie ma :(

Odpowiedz

26. ~Lukas
0

2015-07-28 22:04:11

Czy ktoś jeszcze nie dostał aktualizacji na niebrandowana z3 compact (region pl, sk, cz) ?

Odpowiedz

25. ~Michu
0

2015-07-23 11:05:52

@14No raczej najpierw musisz zaktualizować Androida do wersji 5.0.

Odpowiedz

24. ~Michu
0

2015-07-23 11:02:40

@ 13Pisałem o modelu Z3 Compact, więc nie rzucaj się jak karp w wannie.

Odpowiedz

23. ~
0

2015-07-23 09:25:28

Kiedy w Play dla Xperia ™ M2???

Odpowiedz

22. ~Adam
0

2015-07-22 20:12:37

@GORALdokładnie, bluetooth po przesiadce na Lollipop to tragedia. Mam Z2 i przeklinam każdy dzień kiedy skusiłem się na update. Nie działa mi z połową urządzeń. W ogóle ich nie wykrywa nawet.

Odpowiedz