DAJ CYNK

Ruszyła wysyłka Androida 5.1 dla Xperii

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14451

Sony ogłosił rozpoczęcie wysyłki aktualizacji Androida do wersji 5.1 dla pierwszych pięciu urządzeń producenta z linii Xperia.

Sony ogłosił rozpoczęcie wysyłki aktualizacji Androida do wersji 5.1 dla pierwszych pięciu urządzeń producenta z linii Xperia.

Posiadacze niebrandowanych urządzeń mogą już teraz pobrać Androida 5.1 w wersji dla:


W ramach aktualizacji użytkownicy liczyć mogą na większą liczbę opcji personalizacji, w tym ustawień profili dźwiękowych, integrację LinkedIn z kalendarzem, szybszą i dokładniejszą pracę trybu Super Auto aparatu fotograficznego, rozszerzone funkcje Xperia in Business i zintegrowaną obsługę urządzeń SmartWear.

Po wyżej wymienionych urządzeniach, aktualizację otrzymają w pierwszej kolejności Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z1 Compact i Sony Xperia Z Ultra. Chwilę później Sony Xperia T2 Ultra i Sony Xperia C3, a następnie Sony Xperia Z oraz Sony Xperia M2 i Sony Xperia M2 Aqua.

Rzeczywisty termin udostępnienia nowej wersji oprogramowania uzależniony jest od regionu. Posiadacze urządzeń zakupionych w ofertach sieci komórkowych muszą dodatkowo poczekać na dostosowanie oprogramowania przez operatora.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sony, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu