DAJ CYNK

Rozczarowująca sprzedaż LG G5

05.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4107

Ważne 9

1

Znajdujący się na rynku od kwietnia tego roku LG G5 nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Sprzedaż smartfonu idzie gorzej niż zakładano.

Znajdujący się na rynku od kwietnia tego roku LG G5 nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Sprzedaż smartfonu idzie gorzej niż zakładano.

Jak informuje The Korea Times, szacunkowa sprzedaż LG G5 w II kwartale 2016 roku, to 2,2 mln urządzeń. LG zakładało sprzedaż na poziomie 3 mln egzemplarzy.

Na początku lipca w LG miały miejsce spore roszady na kierowniczych stanowiskach działu mobilnego z nadzieją, że w dalszej części 2016 roku uda się poprawić wyniki sprzedaży.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu LG G5

Źródło tekstu: The Kore Times; wł

Tagi: LG LG G5
Komentarze
Zaloguj się
30. ~Sławków
0

2016-07-06 06:02:42

@29. Dokładnie, przenosiłem dziecka nr w pripaid do pripaid, oczywiście bajerka żebym wziąć abonament, mówię że nie potrzebuję bo młody mało dzwoni... To znowu propozycja mixa, musiałem kilka razy powtórzyć nie dziękuję.

Odpowiedz

29. ~Marek
0

2016-07-06 03:04:32

Niestety, rejestracja dla idiotów z centrali to rozmowa sprzedażowa z klientem i jakiś z góry narzucony procent musi się skończyć zawarciem umowy na abonament. To wciskanie wszystkim wszystkiego, pseudoanaliza potrzeb, chociaż klient przyszedł tylko w celu rejestracji jest irytująca. Tylko w Polsce spotkałem coś takiego, traktuje się nas jak bydło, wciskać i butem dopchnąć byle sztuka do planu była.

Odpowiedz

28. ~
0

2016-07-05 21:18:03

wlo. Malo wazne czy Tusk, czy inny, ale jak cos sie komus kaze robic za darmo, to wychodzi patologia. Nawet czas rejestracji jest kpiná.

Odpowiedz

27. wlo
0

2016-07-05 20:58:00

26 - chyba wina Tuska?

Odpowiedz

26. ~
0

2016-07-05 20:55:51

no tak, wciskaja abo, aby zbyt ,,za darmo" nie wychodzila powszechna rejestracja kart sim... Wina rzadu, a jak zwykle za to zaplacimy My :-(

Odpowiedz

25. ~xxxx
1

2016-07-05 20:11:55

A jak go cisna konsultanci. Byłem ostatnio w zarejestrować karte po. bonus to koleś wychodził z siebie by mi wcisnąć abo z lg. W końcu wyszło ze to brat kumpla. Pogadaliśmy.Idioci z centrali myślą że jak ludzie będą rejestrować kartę to wezmą abonament. No takie są założenia. Nawet ten konsultant się z tego śmiał, ale mówi co zrobić.A na lg to mają jakiś konkurs gdzie jakieś punkty wymieniaja na bony, gry czy książki. Z tymże to musisz sprzedać dużo lg a 3 miesięce zbierasz na jakis bon 20 zl. No masakra.

Odpowiedz

24. 3G
0

2016-07-05 17:55:58

Lubię (lubiłem?) LG, ale niestety jest coraz gorzej. Mam G4 dual sim i właśnie po przesiadce z G2 mini nie ma tego wow, a wiele rzeczy jest wręcz gorszych - np. wolniej łączy z wi-fi, gorzej działa korekta klawiatury - takich rzeczy jest sporo. A najgorsze rozczarowanie to bateria i nagrzewanie.

Odpowiedz

23. kowcio
0

2016-07-05 17:02:51

Gdyby G6 wyglądał bardziej jak G2, i był jak G2 innowacyjny na te czasy (jak kupowałem w 2013 roku LG G2 to urywał tyłek), to byłbym pierwszy, który kupiłby ten telefon. Ale maksymalnie te wąskoramkowe 5,2", i do tego dobra bateria, tak żeby miał wszystkie zalety G2 + wszystko lepsze. A jak ktos chce wiekszego, to powinni robić modele powiedzmy G5+ albo G5 Max, to samo ale większy monitor. Dla mnie 5" to optymalny rozmiar "dużego" telefonu. Inne większe już są niepraktyczne w codziennym użytkowaniu (a ja nie siedzę cały dzień z fejsem czy chromem i nie potrzebuję ogromnego ekranu).

Odpowiedz

22. ~HD
1

2016-07-05 16:23:07

Było więcej niż pewne że nie zrobi szału G5/''tka ja osobiście uważam że tego typu moduły są BEZSENSOWNE. Już są pierwsze opinie ze przy styku modułu z telefonem robi się nierówna szpara. Po za tym są dalej chyba dwa moduły dostępne a tak LG się chwaliło że będzie więcej- jakie? Latarka, nóż do kebaba a moze kompresor do pompowania piłek czy sprzętu wodnego?

Odpowiedz

21. ~Drzewo1986
0

2016-07-05 15:06:56

Przy niespełna milionie HTC 10 niech się cieszą z tego co mają, Sammy jak by go nie lubić poprostu w tym roku wygrał rynek i tyle. Samo zaś LG to całkiem spoko fon tylko niestety ma ciemny ekran (spopstrzeżenia recenzentów nie moje ;)) i jest zbyt innowacyjny i "inny" dla większości klientów, którzy rozróżniają tylko w kierunku lepszy gorszy a nie widzą, że można być innym i też fajnym. (no i mogli w przedsprzedaży tego ekstra daca dodać jak Sammy okulary VR)

Odpowiedz

20. ~pabloki
0

2016-07-05 14:26:07

widocznie błednie założono te 3 mln szt.

Odpowiedz

19. nemo2009
-1

2016-07-05 14:19:56

Nie ma co owijać w bawełnę,telefon jest po prostu brzydki i tym się wyróżnia na tle konkurencji. i tak się sporo ludzi skusiło na tę brzydotę, no ale każda potwora znajdzie swojego amatora.

Odpowiedz

18. PiotrM
0

2016-07-05 13:38:23

Przyznam, że dla mnie koncepcja modułowości również jest niezrozumiała, co najmniej nie budzi entuzjazmu, ale chyba za wcześnie mówić o porażce? 2,2mln zamiast 3mln to nie jest jakiś kataklizm. Może po prostu plany były zbyt śmiałe?

Odpowiedz

17. ~Marcin
0

2016-07-05 13:24:26

Moim zdaniem te 2,2mln to jest sukces LG, bo kto chce to jeszcze kupować? Nie ma tzw. efektu WOW! i nie ma sprzedaży. I tak mają szczęście, że 2,2mln ludzi nabrało się na ten dziwny produkt.

Odpowiedz