DAJ CYNK

Qualcomm chwali się w czym był pierwszy

12.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3159

Ważne 4

1

Qualcomm zamieścił na swoim blogu listę smartfonów, w których pierwszy raz została użyta nowa technologia. iPhone'ów brak.



Qualcomm zamieścił na swoim blogu listę smartfonów, w których pierwszy raz została użyta nowa technologia. iPhone'ów brak.

Tworząc listę Qualcomm chciał pokazać, że był partnerem technologicznym w przypadku wielu innowacyjnych technologii w świecie mobilnych urządzeń. Na liście znalazły się więc tylko te modele, które były wyposażone w chipy Qualcommu w momencie premiery i pracują pod kontrolą Androida. Oczywiście nie znajdziemy tutaj żadnych urządzeń Apple'a, z którym jak wiemy Qualcomm toczy batalie związane z prawami patentowymi.

Lista innowacyjnych urządzeń jest oczywiście naciągana. Żeby daleko nie szukać, pierwszym smartfonem z podwójnym aparatem nie był wcale HTC One M8, a wyposażony w układ TI OMAP 4430 LG P920 Optimus 3D. Lista najciekawszych technologii prezentuje się następująco:


Źródło tekstu: Qualcomm ; wł

Tagi: Qualcomm
Komentarze
Zaloguj się
9. ~1.l
0

2017-09-12 19:29:37

@1 jak tam pedalstwo zleciał dxionek

Odpowiedz

8. ~pozdrowienia
0

2017-09-12 12:09:55

@1 widać żeś z branży. Pozdrawiamy Cie serdecznie

Odpowiedz

0

2017-09-12 11:03:05

@6 Zawsze myliłem P920 i P990. Poprawione.

Odpowiedz

6. ~Malta
0

2017-09-12 10:57:36

LG P990 Swift 2X z podwójnym aparatem??!Chyba, że liczyć tak - z tyłu jeden, z przodu drugi, tylko w tym układzie P990 Swift 2X nie był pierwszy!Orson, twój "profesjonalizm" jak zwykle poraża.To 2X na końcu nazwy modelu to nie od podwójnego aparatu, lecz od pierwszy raz zastosowanego w smartfonie SoC z dwoma rdzeniami w CPU.

Odpowiedz

5. ~nbplus
0

2017-09-12 10:50:41

To oni tym się reklamują, czy chwalą? Albo z nudów wymyślają.

Odpowiedz

0

2017-09-12 10:35:27

1,3: dziewczyny, idźcie drapać się gdzie indziej. Spotkajcie się na żywo i poopowiadajcie sobie na uszko o tych waszych rowerowych fantazjach. Nie tutaj. :)

Odpowiedz

3. ~do Hotelarz
0

2017-09-12 10:20:21

@Hotelarz: i pisze to człowiek, który ma tel w sieci Play. Ta sieć to dopiero pedalstwo. Chcesz być jak jedna z gwiazdeczek z reklam tego operatora?!!! Kupiłeś już różowe kalesonki!!?!!?!! Poza tym... Nie stać cię na iPhone to nie komentuj.

Odpowiedz

2. msnet
1

2017-09-12 10:14:26

Skaner tęczówki oka znalazł się już pod koniec 2015 roku w Lumii 950/XL, na długo lprzed Samsung iem. W dodatku w Lumii działa to sprawniej.

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
0

2017-09-12 09:14:42

iPhone to pedalstwo.

Odpowiedz