DAJ CYNK

Polskie Moto Z Play z Androidem Oreo

22.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3303

Ważne 3

1

Polscy użytkownicy Lenovo Moto Z Play mogą już cieszyć się z aktualizacji Androida do wersji 8.0.



Polscy użytkownicy Lenovo Moto Z Play mogą już cieszyć się z aktualizacji Androida do wersji 8.0.

Druga duża aktualizacja do kolejnej wersji Androida dla smartfonu, który nie jest flagowcem i został zaprezentowany w sierpniu 2016 roku to rzecz rzadko spotykana wśród urządzeń z zielonym robotem.

Lista zmian jest długa. Znajdziemy na niej m.in. brak konieczności restartowania smartfonu po wymianie karty SIM, wprowadzenie limitu pamięci dla aplikacji (po jego przekroczeniu zbędne pliki są usuwane), pojawiło się dużo nowych elementów graficznych, nowe emoji oraz standardowe usprawnienia płynności działania i zarządzania energią.

Aktualizacja dotyczy oczywiście smartfonów kupionych na wolnym rynku. Jej oznaczenie to OPN27.76-12-22.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~lookaty
0

2018-06-25 07:25:16

A Moto Z nadal nic :( Nawet poprawki bezpieczeństwa z grudnia 2017.Problemy z aktualizacjami zaczęły się po powrocie z serwisu, do tego czasu praktycznie co miesiąc pojawiały się poprawki bezpieczeństwa.

Odpowiedz

26. ~Max
0

2018-06-23 16:59:39

Szkoda,bo lenovo p2 nie będzie już miał wsparcia.

Odpowiedz

21. ~Xxx
0

2018-06-23 11:30:38

Lenovo P2 to w zasadzie niemalże to samo a producent stwierdził, że nie wyda aktualizacji do 8.0... komedia

Odpowiedz

17. ~frasag
0

2018-06-23 10:18:22

Widać że niektórzy nawet grzeczne pozdrowienia obracają na lewą stronę. No cóż: takie życie- w różanym ogrodzie też kolce są!. Mimo wszystko witam też młodszego Kolegę @16 pseudo Markiz. (a może powinienem napisać Wasza Miłość- zamiast Kolega?).

Odpowiedz

13. ~dxięki
0

2018-06-23 07:24:55

Dzięki Wam Panowie nie muszę kupować nowego smarta. Miałby więcej możliwości operacyjnych i bardziej by śmierdziało po włączeniu portalu...........

Odpowiedz

-1

2018-06-22 23:34:28

Co Wy tu siè przepychacie... przeciez nikt nic nie musi aktualizować-to nie jest przymusowe, na szczèscie.

Odpowiedz

3. ~@2
1

2018-06-22 21:50:47

Daj link do swojego portalu, chętnie o tym poczytam. Nie wierzę że taki ekspert pouczający wszystkich na każdym kroku marnuje się jako byle anonim na pierwszym lepszym portalu.

Odpowiedz

2. ~pabloki
0

2018-06-22 21:48:00

a o pomoc mierzona kilometrami nie napisaliście. lepiej puszczać pierdy o apce pogodowej.

Odpowiedz