DAJ CYNK

Polskie ceny Nexusa 7 drugiej generacji

02.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7376

Ważne 3

0

Ruszyła polska przedsprzedaż tabletu Google Nexus 7 drugiej generacji. Dostawy już w połowie września, ceny od 999 zł.

Ruszyła polska przedsprzedaż tabletu Google Nexus 7 drugiej generacji. Dostawy już w połowie września, ceny od 999 zł.

Ruszyła przedsprzedaż tabletu Asus Google Nexus 7 II w pierwszych polskich sklepach. Urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach: z 16 GB pamięci bez modułu 3G/LTE za 999 zł oraz z 32 GB pamięci i modułem łączności 3G/LTE za 1499 zł.

Oba tablety do zaoferowania mają 7-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, pokryty szkłem Gorilla, chipset Qualcomm Snapdragon S4 Pro z czterema rdzeniami Krait taktowanymi zegarem 1,5 GHz, grafiką Adreno 320 i 2 GB pamięci RAM, główny aparat 5 Mpix zdolny rejestrować filmy FullHD, przednią kamerkę 1,2 Mpix, Bluetooth 4.0, NFC, GPS, głośniki stereo, złącze USB z funkcją MHL i hosta USB, najnowszego Androida 4.3 i akumulator o pojemności 3950 mAh. Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 200 x 114 x 8,7 mm i masie 290 gramów (wersja Wi-Fi) lub 299 gramów (wersja LTE).



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Google Nexus 7 II LTE w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Google Nexus 7 II w katalogu.

Źródło tekstu: RTV Euro AGD, Vobis, wł

Tagi: nexus
Komentarze
Zaloguj się
22. ~JK
0

2013-09-03 00:15:37

Biorąc pod uwagę parametry versus cena to na pewno wart uwagi. Szczególnie gdyby (w sposób nieco nieuprawniony, ale jednak) porównać do Galaxy Mega i Xperia Ultra Z. Mega ma o wiele gorszą specyfikację a cena 1999 PLN (czasem nieco taniej), a Ultra już sprzętowo porównywalna ale praktycznie 2x droższa).

Odpowiedz

21. ~
0

2013-09-02 21:24:03

12. Autoryzowany serwis Asusa jest legendarny: https://www.google.pl/search?q=asus+serwis+forum

Odpowiedz

20. ~
-1

2013-09-02 21:21:21

Znowu będą same pękać ekrany i nie będę uwzględniali reklamacji?

Odpowiedz

19. ~Mar
1

2013-09-02 20:14:32

Na Swiecie Czytnikow pare dni temu pojawil sie wpis o wysylaniu nexusa do Polski przez Amazon z UK i USA. Jak ktos chce taniej zaimportowac to moze sobie poczytac: http://swiatczytnikow.pl/nowy-nexus-7-prosto-z-amazonu-kolejne-p oszerzenie-zakresu-wysylki-do-polski/ i sprawdzic czy mu sie bardziej oplaca czekac na sprzedaz w PL czy zamowic za granica.

Odpowiedz

18. Monstrual
0

2013-09-02 20:02:53

Nie ukrywam, że planuję zakup. 6 września już jest dostawa, przynajmniej wersji 16 gb, choć mnie osobiście interesuje wersja lte 32gb. Posiadam I generację i jak dotąd nigdy mnie sprzęcik nie zawiódł. Gry, ebooki, internet - spełnia te zadania znakomicie. Dodam, że do produktów Apple nic nie mam, także nie jestem ani fanbojem ani hejterem jakiejkolwiek firmy. Tak wyszło, że ten sprzęt najlepiej odpowiada moim potrzebom, innym nie musi. Sprawa indywidualna.

Odpowiedz

17. Hose
2

2013-09-02 19:52:20

@16- Spodziewałeś się że gość napisze coś mądrego ? w sumie to pytanie retoryczne, nie musisz na nie odpowiadać ;-) Facet bawi się w taką grę z podstawówki tylko w normalnej wersji słowo brzmi pomidor, jemu wbiło się zamiast tego słowo Apple i tak już zostało. Wracając do tematu, nawet apetyczny ten Nexus.

Odpowiedz

16. ~djvisjrjdjfjjd
2

2013-09-02 19:20:43

@15 jak pokażę Ci cztery potwierdzenia wymiany ipada to przeprosisz za pisanie glupot?

Odpowiedz

15. applefan_
-4

2013-09-02 18:58:24

@6 zamiast kupić od razu iPada i mieć dedykowane dopracowane aplikacje oraz bezawaryjny idealny sprzęt to żulicie parę złotych żeby potem męczyć z badziewiami i defacto wychodzi to wszystko o wiele drożej.

Odpowiedz

13. ~wikolopio
0

2013-09-02 17:50:27

to już wole kupić Meizu MX3 dostępny od połowy września

Odpowiedz

12. ~posiadacz
0

2013-09-02 17:34:12

jak posiadacz pierwszej generacji mogę powiedzieć NIGDY WIĘCEJ .... w przeciągu dwóch pierwszych miesięcy dwa razy był w serwisie bo się wyłączył na amen. teraz ma 4 miesiące i aktualnie jest znowu w serwisie. Naprawdę jest to żenujące.

Odpowiedz

11. qbanex
2

2013-09-02 17:25:24

9 , Na google play to myślisz że nie ma podatków? Jeżeli w innym kraju ktoś sprzedaje za 229 to znaczy że bez podatku jest jeszcze tańszy , więc polskiego vatu nie dolicza się do 229. Jak kupisz coś w Stanach to na granicy oddadzą ci podatek , który za to mogą ci naliczyć w Polsce , ale nie od 229.

Odpowiedz

10. mlb
0

2013-09-02 16:52:28

Reklama dobra ale i urządzenie też dobre. Miałem przez chwilę w rękach, zrobiło na mnie dobre wrażenie.

Odpowiedz

0

2013-09-02 16:29:21

@8 a Vat to co? To dobra cena.

Odpowiedz

7. cesarz
0

2013-09-02 15:52:44

Chyba kupując teraz trzeba by brać wersję z LTE.

Odpowiedz