DAJ CYNK

Play rozszerza ofertę urządzeń dla graczy

30.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3622

Ważne 2

6

Sieć Play przygotowała specjalną ofertę dla komputerowych graczy. Na liście znalazły się zarówno wyspecjalizowane laptopy, jak i akcesoria firm Roccat i Steelseries.

Sieć Play przygotowała specjalną ofertę dla komputerowych graczy. Na liście znalazły się zarówno wyspecjalizowane laptopy, jak i akcesoria firm Roccat i Steelseries.

Aktualna oferta gameingowa Play prezentuje się następująco:

  • Laptop Dell Inspiron 7566 + modem E3372,
  • Laptop MSI GL62 i5/i7 + modem Huawei E3372,
  • Laptop Asus ROG GL552 + modem + Forza Horizon 3,
  • Zestaw Roccat klawiatura SOVA + mysz KIRO,
  • Zestaw Roccat klawiatura SKELTR + mysz KIRO,
  • Zestaw Roccat słuchawki + klawiatura + podkładka + mysz,
  • Zestaw Steelseries słuchawki SIBERIA + mysz RIVAL.

Powyższe sprzęty dostępne są w ofercie z Internetem mobilnym sieci Play w umowach na 24 i 36 miesięcy. Do wyboru są też konsole Sony i Microsoftu, a z oferty skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Cennik i szczegółowoe opisy zestawów znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
13. ~mnm
1

2016-12-01 07:05:48

5@,9@ i 12@ u mnie zasięg playa własny działa i to nie najgorzej..8@ Te leming ludzie a forach i ogólnie jęczą że zasięgu brak u danego opa w tym przypadku playa,a jak ten chce stawiać nadajniki to też jęczą nie chcą by stawiał nadajniki ,do kogo wiec masz pretensje i jaki sens ma twój bełkot?U mnie przykładowo nadajniki stoją na...centrum medycznym(około 300m od domu).O protestach ani słowa,także samych pacjentów.Nadajniki widoczne gołym okiem.

Odpowiedz

12. ~
-1

2016-12-01 06:00:56

Play niech najpierw zapewni dobry zasieg a nie podoiera sie roamingiem krajowym, ktory dziala jak chce i nie ma lte.Zawsze zajmuja sie glupotami a nie rzeczami waznymi dla abonentow

Odpowiedz

11. ~
-2

2016-12-01 03:24:29

Z Playem to lepiej z nic nie grać, bo on sobie już wystarczająco na rynku pogrywa. Kto chce taniochy lezie do Playa, potem przekonuje się, że tam niewiele wygrać i ugrać można, a później i tak wygrywa przekonanie, że lepsza jest sieć droższa ale z własnym, dobrym zasięgiem.

Odpowiedz

10. ~
-1

2016-12-01 01:27:31

Masakra... laptopy gaming dysk HDD 5200 :D do tego single ram... te laptopy były na amazonach z zwrotów - 20% i kosztowały po 2,5k... w play 36x155zł :D

Odpowiedz

9. ~gość
-1

2016-12-01 00:39:42

A kiedy plaj zbuduje sobie własną działającą sieć? Jakieś daty?

Odpowiedz

8. ~
0

2016-11-30 20:50:00

jedrek, postaw sobie maszt nad lózkiem. bedziesz szczęsliwym lemingiem!

Odpowiedz

7. pacman
0

2016-11-30 20:40:44

Trzeba pamiętać, że mamy już karty z serii 1060, 1070 itd. Z tym, że to jednak w miarę drogi sprzęt.

Odpowiedz

6. jedrek
0

2016-11-30 20:34:49

@5 Taaaa popracuje jak dewoty znowu wszystko oprotestowują. oglądać od 12min05sek.

Odpowiedz

5. ~PKO
0

2016-11-30 20:15:55

Play lepiej nad zasięgiem popracuje bo go prawie nie ma

Odpowiedz

4. LuiN
0

2016-11-30 20:12:56

@3, e tam, komputery tworzone z myślą o grach nadają się też do montażu wideo czy obróbki zdjęć. Odpada jednak MSI, bo w/w ma spaprany ekran z matrycą TN o niskich kątach widzenia i dużych odchyleniach w reprodukcji kolorów. Testu Della nie widziałem. Na plus jest też możliwość wciśnięcia dysku SSD M.2.

Odpowiedz