DAJ CYNK

Piąta odsłona smartfonu Kruger&Matz Move

20.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3217

Ważne 1

0

Kruger&Matz zaprezentował piątą generację modelu Move - 5-calowy smartfon wyposażony w ekran z aktywnym panelem.

Kruger&Matz zaprezentował piątą generację modelu Move - 5-calowy smartfon wyposażony w ekran z aktywnym panelem.

Aktywy panel 5-calowego ekranu pokrytego szkłem Dragontrail pozwala na rysowaniu gestów przy wygaszonym wyświetlaczu. Daje to szybki dostęp do wybranych skrótów i aplikacji. Rozdzielczość ekranu, wykonanego w technologii IPS, to 720 x 1280 pikseli. Sercem smartfonu jest czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7731G, taktowany zegarem 1,3 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Do tego 8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD, obsługa dwóch kart SIM, aparat o rozdzielczości 5 Mpix i Androida 5.1.1. Łączność z Internetem zapewnia HSDPA (producent nie informuje o maksymalnej prędkości) oraz Wi-Fi w standardach b/g/n. Za zasilanie odpowiada z kolei akumulator o pojemności 2000 mAh.

Kruger&Matz Move 5 w kolorze czarnym lub białym jest dostępny na stronie internetowej producenta w cenie 349 zł.

Źródło tekstu: Kruger&Matz

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Kasztan
0

2016-01-21 14:46:11

Przecież to naprawdę chiński złot, któremu nawet nie powinno dawać się szansy. Spreadtrum i 2000 mAh przy 5 calach. To już lepiej kupić coś od Allview. O wiele lepiej.

Odpowiedz

10. ~Pawel
0

2016-01-21 11:12:48

Mam obecnie K&M Drive 1. Telefon jest niezły, ale polityka tej firmy mnie zawiodła. Drive 1 był na rynku może niecały rok i później wprowadzono nieudaną wersję 2, by szybko ją wymienić na 2.1. Oczywiście firma olała klientów wersji 1 i można zapomnieć o jakiejkolwiek aktualizacji (mimo, że obiecywali coś innego). W chwili obecnej wprowadzili do sprzedaży wersję 3 i 4, która jest w zabójczej cenie jak na markę budżetową. Początkowo w pracy było nas 3, którzy mieli telefony K&M, obecnie tylko jak go mam. Jednemu koledze pękł wyświetlacz i dostał możliwość jego wymiany za skromne 270 zł (przy cenie telefony poniżej 500 zł), a drugi wrzucił go do szuflady, bo jakość połączeń była bardzo kiepska i serwis sobie z tym nie mógł poradzić. Jeden teraz ma Samsunga, a drugi Sony i są zdecydowanie bardziej zadowoleni z telefonów. Ja przed wakacjami też będę zmieniał telefon i nie będzie to już K&M. Wydaje mi się, że teraz trzeba się będzie zainteresować Motorolą, Xiaomi, albo LG (lub coś innego na Qualcommie, żeby nie mieć problemów z GPSem, jak w przypadku MTK).

Odpowiedz

9. ~
-1

2016-01-21 09:34:24

Znowu reklama tego chinskiego zlomu.

Odpowiedz

8. ~
0

2016-01-20 20:12:02

Jakiś nowy system ta Androida 5.1.1? Nareszcie ktoś powiedział NIE męskiemu szowinizmowi w nazwach OSów

Odpowiedz

7. kvasir
0

2016-01-20 18:37:22

Nie ma szału z Spreadtrum o aktualizacji nie ma co marzyć do 6.0 po za tym słabo widzę jego wydajność

Odpowiedz

6. Nomedaj
0

2016-01-20 18:17:12

Na pewno nie jest to telefon do grania, chyba że w Pou.Według Wikipedii Spreadtrum SC7731G to cztery rdzenie Cortex-A7 i Mali-400MP2.Znalazłem też test telefonu wyposażonego w ten procesor, tylko że trochę niżej taktowany - 1,2 GHz (obrazki podpisane IQ4505)16 tys. w Antutu43 fps w Epic Citadel (High) przy rozdz. 854x480W Lara Croft: Relic Run 19 fps i czarna dziura zamiast LaryA w Move 5 mamy 1280x720, więc będzie jeszcze gorzej. Nie wiem, jak z działaniem samego systemu, bo nie znam rosyjskiego. W każdym razie telefonowi za 350 zł trzeba dużo wybaczać.

Odpowiedz

0

2016-01-20 16:38:15

@4 Przy LTE nawet jakby cena skoczyła do 400 zł, to byłoby ok. Pytanie tylko ile pokaże ten procesor. Coś takiego miałem w Galaxy J1, tylko w dużo słabszej wersji, no to szału zdecydowanie nie było.

Odpowiedz

4. kupczak
0

2016-01-20 16:36:15

@2 Orson do piątku jeszcze długa droga ;) A co do telefonu to tylko LTE brakuje i byłby naprawdę fajny chińczyk.

Odpowiedz

3. ~CPU
0

2016-01-20 16:29:15

Lepszym pytaniem jest co to jest Spreadtrum ?

Odpowiedz

0

2016-01-20 16:18:34

@1 Chyba już mi piątek w głowie ;) Poprawione.

Odpowiedz

1. kupczak
0

2016-01-20 16:17:32

Orson, a co to jest piątak?

Odpowiedz