DAJ CYNK

Nowe ceny urządzeń w Play

24.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5266

Ważne 4

3

Od 25 stycznia (czwartek) w sieci Play zmienią się ceny kilkudziesięciu urządzeń i ich wariantów.



Od 25 stycznia (czwartek) w sieci Play zmienią się ceny kilkudziesięciu urządzeń i ich wariantów.

Zmienione ceny będą dotyczyć między innymi smartfonów HTC U11, Huawei Mate 10 Pro, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, LG G6, LG V30, Motorola Moto G5S Plus, Nokia 8, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note8, Sony Xperia XA1 i Xiaomi Redmi 4X. Szczegóły w załączniku (poniżej).

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń w sieci Play

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
28. ~Barto
0

2018-01-30 12:27:30

Jak zawsze bez szału w tym sensie, że i tak jak to człowiek przeliczy to bardziej się opłaca zrobić sobie duet- telefon kupiony na własną rękę plus dobrana do tego oferta, wiem, że część osób nie ma do tego głowy i wygodniej im jakiś abonament z telefonem od razu wziąć, ale ja wolę sobie na kartę bez żadnych zobowiązań mieć wyjście, tak jak mam z Virgin Mobile, a do tego telefon sam kupić

Odpowiedz

27. ~syska
0

2018-01-25 13:24:24

24: masz rację, że trzeba mieć coś z głową żeby brać w sieciach komórkowych telefony na raty

Odpowiedz

26. ~Kris
0

2018-01-25 12:56:46

#20 transfery, sieć zajęta. Miasto Zabrze

Odpowiedz

25. karolka
2

2018-01-25 10:45:08

@24 chyba tak , nigdy bym nie popełnił takiego błędu, tym bardziej, że w playu jest drogo

Odpowiedz

24. ~Flej_plej
0

2018-01-25 10:30:17

Czy mi się wydaje czy trzeba mieć coś z głową żeby brać teraz telefon na raty u operatora ??

Odpowiedz

23. msnet
-1

2018-01-25 09:09:08

@22 - trzeba go sobie powiększyć. Dokument pochodzi bezpośrednio od Playa - fioletowi zawsze w ten sposób przedstawiają zmiany w cennikach.

Odpowiedz

22. ~
1

2018-01-25 08:52:30

Zalaczony cennik jest nie do odczytania poprawcie.

Odpowiedz

21. ~
-1

2018-01-25 08:52:02

20@ A dokladnie mozesz wymienic jakie?

Odpowiedz

20. ~Mirek
1

2018-01-24 23:25:25

W Play co chwilę jakieś problemy ale nikt o tym nie piszę bo to norma w tej sieci :-)

Odpowiedz

19. ~piotr
1

2018-01-24 21:33:26

Jak mówiłem to play u was o nim źle się nie pisze ;)

Odpowiedz

18. msnet
-1

2018-01-24 21:03:50

@17, piotr - aż sprawdziłem na downdetector.pl - całe 5 postów na ten temat... Awarie są co chwilę i gdybyśmy chcieli o wszystkich pisać, to musielibyśmy porzucić wszystko inne.

Odpowiedz

17. ~piotr
1

2018-01-24 20:50:30

A czemu brak informacji i dzisiejszej awarii w sporej części kraju? Połączenia SMS i net nie działał zależnie od lokalizacji na fb posty downdetector.pl to samo. Rozumiem że jakby tak było z Orange tmobile lub plusem to zaraz byłaby informacja ale ze to play to nic i cisza

Odpowiedz

16. ~skalarek
0

2018-01-24 20:32:46

Jeśli dobrze widzę to lajt mobile daje no-limit krajowy za 10 zł ?

Odpowiedz

15. ~Abonent Polskiej Sieci Plus
-3

2018-01-24 20:07:44

W Plej jak zawsze drogo, kompromitujaca oferta tej marnej sieci.

Odpowiedz

12. ~Link
0

2018-01-24 19:25:18

@4No jak nie jest Twój, to jak może Ci go zabrać? Jeśli zabiera to znaczy że Twój.

Odpowiedz