DAJ CYNK

Nocna sprzedaż iPhone'a 7

21.09.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6254

Ważne 0

3

Sieć sklepów Media Markt i Saturn zaprasza na nocne rozpoczęcie sprzedaży iPhone'ów 7 i 7 Plus. Nowe telefony kupić będzie można już 23 września.

Sieć sklepów Media Markt i Saturn zaprasza na nocne rozpoczęcie sprzedaży iPhone'ów 7 i 7 Plus. Nowe telefony kupić będzie można już 23 września.



Z nocnej sprzedaży skorzystają jedynie mieszkańcy Warszawy i Krakowa - do obsługi klientów tuż po północy wyznaczono tylko 3 sklepy. Sieć Play, która do tej pory organizowała analogiczne akcje w wybranych salonach, w tym roku postawiła wyłącznie na przedsprzedaż kanałem internetowym.

iPhone 7 oraz 7 Plus dostępny będzie 23 września od godz. 00.01 w sklepach:

  • Warszawa - Media Markt CH Okęcie, Al. Krakowska 61,
  • Warszawa - Saturn CH Arkadia, ul. Jana Pawła 10,
  • Kraków - Saturn Galeria Krakowska, ul. Pawia 5.

Polskie ceny nowych smartfonów Apple'a prezentują się następująco:
Apple iPhone 7:
  • 32 GB - 3349 zł,
  • 128 GB - 3879 zł,
  • 256 GB - 4399 zł.
Apple iPhone 7 Plus:
  • 32 GB - 3949 zł,
  • 128 GB - 4479 zł,
  • 256 GB - 4999 zł.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 7 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 7 Plus w katalogu.

Źródło tekstu: Media Markt

Komentarze
Zaloguj się
26. ~Baobab
0

2016-09-22 09:57:20

Ostatnio był temat jak sie te g.....a pięknie rysują za 4999PLN Ktos zwariował. A może ma złoto w środku???

Odpowiedz

25. LuiN
0

2016-09-21 20:05:16

@24, Tak, SE, jak i Note/''a 4 czy Lumię 950 XL. Nie rozumiem co to ma do rzeczy? Testuję dla innego portalu aplikacje na różne platformy, muszę więc mieć na czym pracować. Aktualnie karta SIM siedzi w testowej Xperii X Compact i to ona jest głównym telefonem.

Odpowiedz

24. ~nmn
0

2016-09-21 17:30:20

20 - przecież masz ajfona, nie udawaj Greka...

Odpowiedz

23. TomekO
0

2016-09-21 16:35:55

Fani Apple nie kupujcie w tych sklepach. RBM ma lepsze ceny i będzie większy lans. Iphone 7 Plus 256 GB za 6959 zł Ciekawe czy gdzieś jest drożej ;) ?

Odpowiedz

22. ~
0

2016-09-21 15:35:43

Ja byłem w nocy z sasiadem, pojechalismy tir-em, buduje nowy dom to cegły potrzebował a tylko aj shity sprzedawali

Odpowiedz

21. ~Logan
0

2016-09-21 15:16:46

nie jest tylko do konca jasnym , czy każdy zakupiony nocna pora iphone jest odnoszony przez dyzurujacego tam chłopca w tym celu a zwanego Calm7, w zebach do domu nowemu nabywcy. to już na miejscu w sklepie do ustalenia

Odpowiedz

20. LuiN
0

2016-09-21 15:15:46

@17, Jarek - Widać? Kurczę, rzuca się w oczy ta Xperia X Compact :) Pisząc o tym, że telefon może na siebie zarobić nie mam na myśli jakichś machlojek finansowych, tylko np. osoby, które używają takiego sprzętu do montażu wideo czy obróbki zdjęć do celów komercyjnych (i nie musi być do zaraz iPhone). Nie rozumiem kontekstu komentarza do spadków cen. Po roku iPhone/''y na rynku wtórnym kosztują 69% pierwotnej ceny, Samsungi 51% - tak wynika z analizy BNP Paribas. A kwestię tego, że to i tak żadna inwestycja masz w postach 12. i 13. @18, Jarek - mówisz aż tak źle jest w Media i Saturnie? Ech.

Odpowiedz

19. toms
0

2016-09-21 15:12:38

Musiałbym mieć niezłe szkody górnicze, żeby w nocy stać w kolejce po telefon.

Odpowiedz

18. ~Jarek
0

2016-09-21 15:02:47

"pracownicy dostaną $$ za pracę po nocy i gotowe." No na pewno w Polsce coś dostaną , chyba tylko jak powiedzą ,że nie są zainteresowani to wypowiedzenie .

Odpowiedz

17. ~Jarek
0

2016-09-21 15:00:18

@ 8Po Twojej wypowiedzi widać co za telefon używasz , ale co nas interesuje ,że niby "że Samsungi tracą na wartości o wiele szybciej niż iPhone/''y" ,jak ludzie są ..... i potrafią używany Iphone kupić o np 200 zł taniej niż nowy to ich wybór ."Jeśli sprzęt zarobi na siebie" - no tak ,szczególnie jeśli nie płaci się podatku (w poniedziałek doszły kolejne kraje) to telefon na pewno na siebie zarabia.

Odpowiedz

16. ~nn
0

2016-09-21 14:59:42

Ja już zasuwam tej nocy zająć kolejkę cha cha cha.......

Odpowiedz

15. LuiN
0

2016-09-21 14:24:25

14, PiotrM, bo premiera jest 23 września i nie chcą mieć od samego rana kolejek przez sklepem ;-) Rozładują napięcie do 1 rano, pracownicy dostaną $$ za pracę po nocy i gotowe.

Odpowiedz

14. PiotrM
0

2016-09-21 14:22:14

Ale dlaczego w nocy? Ja rozumiem ustawy uchwalać w nocy ale telefony sprzedawać? Chyba , że to ukłon w stronę tych co pracują na drugą i trzecią zmianę i będą wracać z pracy akurat.

Odpowiedz

13. LuiN
4

2016-09-21 13:55:43

@11, nickicici - a to prywatny portal, na którym się nie obrażamy. Nie pasują zasady, to są inne. @12, Ależ oczywiście, sam tego argumentu wielokrotnie używałem w dyskusji. Jeśli sprzęt zarobi na siebie, to pół biedy, w większości przypadków to jednak taka tylko plastikowa biżuteria i kaprys nabywcy. Ale żeby zaraz nazywać takiego frajerem? Ludzie wydają pieniądze na wiele głupich rzeczy i telefony komórkowe wcale nie są najgłupszymi z nich ;-)

Odpowiedz

12. ~
-1

2016-09-21 13:51:11

Panie LuiN, telefon to nie złoto. W to się nie inwestuje, żeby mówić ile który traci.

Odpowiedz