DAJ CYNK

Nieograniczone Granie w Play

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3479

Kupując laptop MSI w sieci Play można zgarnąć gratis gadżety warte 420 zł.Kupując laptop MSI w sieci Play można zgarnąć gratis gadżety warte 420 zł.

Aby wziąć udział w promocji i dostać gadżety MSI o wartości 420 zł, należy do 19 listopada 2017 roku zakupić w sieci Play jeden z laptopów MSI: GV72 7RD-1261PL, GV62 7RC-064PL lub GV62 7RC-065PL, a następnie zarejestrować ten fakt na stronie http://promocje.msi.com/promotions/nieograniczone-granie/. Po otrzymaniu zgłoszenia organizator (MSI Polska) ocenia jego kompletność oraz weryfikuje prawdziwość podanych danych w terminie do 3 tygodni. Jeśli wszystko będzie w porządku, uczestnik promocji otrzyma informację o pozytywnej weryfikacji i w ciągu kolejnych trzech tygodni dostanie zestaw gadżetów od organizatora.Nagrodą w promocji jest zestaw, w skład którego wchodzą: gamingowy plecak, mysz MSI, podkładkę pod mysz oraz zestaw naklejek. Organizator zastrzega w regulaminie, że liczba nagród jest ograniczona.

W przypadku uznania zgłoszenia za prawidłowe Organizator informuje Uczestnika drogą mailową na wskazany przez Uczestnika w zgłoszeniu do udziału w Promocji adres mailowy o wyniku weryfikacji zgłoszenia oraz wysyła Uczestnikowi nagrodę lub informuje Uczestnika o tym, że wyczerpał się limit nagród, których dotyczy zgłoszenie. W przypadku wyczerpania limitu nagród, pomimo stwierdzenia prawidłowości zgłoszenia do udziału w Promocji, prawo Uczestnika do otrzymania nagrody wygasa. O wyczerpaniu limitu nagród Organizator informuje Uczestnika drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany przez Uczestnika w zgłoszeniu do udziału w Promocji - czytamy w regulaminie promocji.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: cennik zestawów w ofercie Play Internet Pro przy sprzedazy na odległość

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu