DAJ CYNK

Niedługo możemy zobaczyć nowe iPady Pro

28.03.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3530

Ważne 2

1

Analityk IHS, Pani Rhoda Alexander zaznaczyła, że partnerzy firmy Apple zamierzają rozpocząć produkcję zupełnie nowego iPada o przekątnej 10,5-cala.



Analityk IHS, Pani Rhoda Alexander zaznaczyła, że partnerzy firmy Apple zamierzają rozpocząć produkcję zupełnie nowego iPada o przekątnej 10,5-cala. DigiTimes zasugerował, że nowy 10.5-calowy iPad zostanie wydany na początku kwietnia, świętując inaugurację nowego kampusu Apple Park, co wydaje się w miarę wiarygodne. Podobno urządzenie ma być stopniowo wprowadzane na rynek ogólnoświatowy. W pierwszej kolejności ma być dostępne w Stanach Zjednoczonych i na niektórych innych rynkach. Ponadto firma Fikus podzieliła się informacja, że możemy się spodziewać dwóch nowych iPadów: 10,5-cala i 12,9-cala, w wersjach WiFi i WiFi + modem komórkowy. Ogólnie rzecz biorąc są jakieś szanse, że nowe tablety iPad Pro zostaną zaprezentowane przed końcem kwietnia tego roku. Pozostaje nam cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

Źródło tekstu: phonearena

Komentarze
Zaloguj się
8. ~
0

2017-03-29 15:49:15

7@jak to dobrze mieć telepolis pod ręką. Nie byłoby skąd brać wesołe i rozweselające wpisy. hiiii,hiiii.......

Odpowiedz

7. ~xxxx
0

2017-03-29 15:15:27

Aple wegetuje i ma jedynie szczescie ze nie ma konkurencji. Android to nie konkurencja dla Apple - szkoda ze MS sie wycofal z mobilnego windowsa (byl niezly potencjal).Bez prawdziwej konkurencji Apple moze tak wegetowac kolejne 20 lat ... mam nadzieje ze pojawia sie nowi gracze- cos nowego a nie kolejne rupiecie na dzurawym Androidzie.

Odpowiedz

6. ~Red
0

2017-03-29 11:13:38

@5 z tym pełnowartościowym ultra mobilnym PC to przesadziłeś ;)

Odpowiedz

5. ~Gosciu
0

2017-03-29 10:01:44

@3 - Pro jes po prostu drozsza wersja normalnego Ipada nie m tu zadnych innowacyjnych dodatkow - dlugopis lol smiech na sali.Co do surface jest to pelnowartosciowy ultra mobilny PC

Odpowiedz

4. ~era
-1

2017-03-29 09:01:21

2@ szkoda ze imnie doradziles. Poniosa olbrzymie straty i firma padnie!!! Nie wiedza co produkowac, nie znaja sie.

Odpowiedz

1

2017-03-29 08:28:09

@2 Klasycznych tak. Ale rynek pro potrzebuje szybkich mini urządzeń, gdzie treść przegląda się wygodniej jak na telefonie. Sukces MS Surface o tym świadczy. IPad Pro to ta sama nisza. Nikt nie liczy na sprzedaż w milionach miesięcznie, ale każdy chce brać pokaźny zysk netto z jednostki takiego pro produktu.

Odpowiedz