DAJ CYNK

myPhone Prime 2 - duży ekran za 399 zł

20.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6426

Ważne 3

8

myPhone wprowadza do oferty model Prime 2. Smartfon wyróżnia duży wyświetlacz i niska cena.



myPhone wprowadza do oferty model Prime 2. Smartfon wyróżnia duży wyświetlacz i niska cena.

Zamknięty w metalowej obudowie myPhone Prime 2 oferuje 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli pokryty szkłem 2.5D. Sercem urządzenia jest układ MediaTek MTK6580A z czterordzeniowym procesorze w parze z 2 GB pamięci RAM. Na 16 GB pamięci wbudowanej przechowamy m.in. zdjęcia wykonane aparatem o rozdzielczości 8 Mpix lub aparatem przednim o rozdzielczości 5 Mpix. Pamięć wbudowaną można powiększyć kartą microSD. Niska cena niesie za sobą brak łączności LTE, do dyspozycji mamy wyłącznie HSPA. Smartfon jest zasilany akumulatorem o pojemności 3000 mAh i pracuje pod kontrolą Androida 7.0.



myPhone'a Prime 2 można już zamówić na stronie www.myphone.pl w cenie 399 zł.

Źródło tekstu: myPhone; wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~Co jest!
0

2017-11-02 23:22:11

A co to k.mać świat na smartfonach stoi, że trzeba mieć zabawkę dla dzieci za 4 000 złotych, żeby poczuć się prawdziwym mężczyzną? ;)

Odpowiedz

37. ~swis
0

2017-10-26 11:59:02

na plus 2GB ramu i dual sim

Odpowiedz

36. ~kary
0

2017-10-25 13:21:36

Jak ktoś ma niewielkie potrzeby to będzie w sam raz, w końcu niedrogi jest

Odpowiedz

35. ~Ornipolo
0

2017-10-24 12:26:34

Trzeba brać pod uwagę półkę cenową , ma 2GB ramu co nie jest takie częste w kategorii do 400zł

Odpowiedz

34. ~Vincent
0

2017-10-23 23:29:14

Byłoby nieźle gdyby nie ten archaiczny mediatek MTK6580A ! Toż to układ nadający się do elektronicznego skansenu !

Odpowiedz

33. ~Hans
0

2017-10-23 12:33:48

Jak za te pieniądze to przyzwoicie, cudów nie ma ale też nie jest źle

Odpowiedz

32. ~Nie wiem czy...
0

2017-10-21 15:54:40

...zabierać głos czy nie, oto jest pytanie (?)

Odpowiedz

0

2017-10-21 14:43:56

Tak to jest jak technologiczne dzieci nie mogą żyć bez pierdyliarda ramu, megapikseli ppi, aplikaci i aktualizacji. Bo im się gierka nie otworzy, albo nie zrobią zdjęcia w ciemności, to już telefon jest zły. :-)

Odpowiedz

30. ~Lofek
0

2017-10-21 13:56:39

W tej cenie to całkiem rozsądny wybór

Odpowiedz

29. ~dziuberdxtminder
0

2017-10-21 09:56:59

Treść wiadomości25@ 28@ A ja bym nawet z chęcią się "oduaktualnił" z 5 czy 6 android na 4.4 :)

Odpowiedz

28. ~gościu
0

2017-10-21 08:30:47

@Yyy. Następny, któremu już od przedszkola wmawiano, że wszystko MUSI być aktualizowane i mieć "wsparcie". Mam XP-ka - bez aktualizacji od 2011 r. i syfoida 4.2, też bez aktualizacji i "wsparcia" (co za durne określenie). Wszystko działa bez zarzutu, nikt mnie nie atakuje.

Odpowiedz

27. ~
0

2017-10-21 06:48:26

Ten telefon to szmel, szajs i złom w jednym. W tej cenie to może słoneczny go kupi ale nikt rozsądnie myślący.

Odpowiedz

26. ~
0

2017-10-21 06:06:58

24, sam jesteś obnimus, ćwoku.

Odpowiedz

25. ~Yyy
0

2017-10-21 01:13:21

Niestety, ale brak gwarantowanego wsparcia dyskwalifikuje ten telefon. Można go traktować jako jednorazówkę. Dla przykładu: niedawno WPA2 okazał się dziurawy. Wszystkie te chińczyki od tego czasu są podatne na atak - mało który (o ile w ogóle jakiś) dostał łatkę bezpieczeństwa. Tu mowa o dużym strzale, bo trzeba mieć na uwadze, że Google każdego miesiąca publikuje Security Patch! O aktualizacji do wyższej wersji już nie wspomnę. Dla kontrastu użytkownicy LineageOS poprawkę otrzymali w max 3 dni I to nawet na stare telefony!

Odpowiedz

0

2017-10-21 00:55:49

@23 Ha ha ha. Znawca z Koziej Wólki już jest. Nie rozumiesz, że ludzie nie są obnimusami w każdej dziedzinie? Cena jest ok, telefon do pomacania w sklepie od zaraz. Bez kombinacji alpejskich, bez szukania po necie. Jest spoko. A ty sxukej sobie Siaomi po internetach i czekej na kuriera. :)

Odpowiedz