DAJ CYNK

Młodzieżowy smartfon Telefunken Selfie TS1

05.12.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13097

Ważne 3

13

TF Polska wprowadziła do sprzedaży smartfon Telefunken Selfie TS1. Model kierowany jest jako propozycja pierwszego smartfona dla młodzieży szkolnej.

TF Polska wprowadziła do sprzedaży smartfon Telefunken Selfie TS1. Model kierowany jest jako propozycja pierwszego smartfona dla młodzieży szkolnej.

TS1 wyposażone jest w 3,5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 320x480 pix oraz dwa aparaty fotograficzne: podstawowy tylny 5 Mpix z flashem oraz przedni 2 Mpix. Urządzenie napędza procesor pracujący z częstotliwością 1,2 GHz, który ma do dyspozycji 512 MB pamięci RAM. 512 MB wbudowanej pamięci na dane można rozszerzyć karami microSD do 32 GB.



Telefon działa w sieciach 2Gi 3G, a łączność dodatkowo zapewniają moduły WLAN oraz Bluetooth 3.0. Użytkownik ma do dyspozycji także dwa sloty na karty SIM. Pracującemu pod kontrolą systemu Android 4.4 (KitKat) urządzeniu, zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 1350 mAh.

Oprócz niewielkiej masy i możliwości zmiany koloru obudowy, telefon ma także przystępną cenę. W sieci sklepów z elektroniką dostępny jest w sugerowanej cenie 199 zł.

Źródło tekstu: Telefunken, wł

Tagi: telefunken
Komentarze
Zaloguj się
74. ~Paweł
0

2015-07-08 19:45:19

Mam ten telefon od maja, nie jestem zadowolony, gdyż ts1 nie ma mało pamięci i kolega mi powiedział że jak walnął telefonem o kolano bardzo lekko już się rozbił! Nie polecam w mediamarkt kosztował 220 zł! Żałuje ze go kupiłem.Mediamarkt dla Idiotów!Nie polecam!!!!

Odpowiedz

73. ~Wittar
0

2015-06-09 09:00:31

Ts1, ts2 to podstawowe smartfony i tyle nalezy od nich oczekiwac. Nizsze wartosci ramu wynikaja z zabrania miejsca przez system. Jesli ktos ma i lubi ten telefon, za kilkanascie zlotych w warsztacie go zrootuje i pozbedzie sie problemu malej ilosci miejsca do aplikacji. A przy okazji czegos sie dowie o androidzie. Jesli oczywiscie chce...Dziwne sa opinie, ze 512 MB to za malo dla 4.4. Struktura przydzielania aplikacjom pamieci gorsza byla w wer 2.x. Grac w Wiedzimina raczej sie nie da...to nie ta formula, natomiast internet, skyp, mapy googla, quickoffice chodzic beda poprawnie. Wystarczy troche checi i mozna miec w kieszeni b.fajny telefonik. Prosze nie traktowac go jako zamiennika aparatu foto a do selfi jest spoko. A samsungi sa okolo 100,- drozsze i niewiele sie roznia

Odpowiedz

72. ~rudablondyna
0

2015-01-11 20:50:20

Posiadam ten telefon :) generalnie byłby bardzo dobry gdyby nie ta pamięć ! Mam 112 mb nic nie moge zainstalowac :( wie ktos co z tym zrobić ?

Odpowiedz

2014-12-26 18:56:54

Całkiem niezły jest ten smartphon. Podczas wizyty w Media Markt czy Saturnie na pewno mu się przyjrzę. Duży plus za cenę i parametry. Widać że niska cena nie zawsze oznacza kiepską jakość;)

Odpowiedz

70. ~DirosX
0

2014-12-25 01:07:55

A wyjasni mi ktoś dlaczego zamiast tych 512mb pamienci mam 112mb ?

Odpowiedz

69. ~mikula
0

2014-12-18 19:30:56

Telefon wymiata po prostu:) Cena jest świetna a parametry naprawdę dobre. To dobry telefon dla młodzieży ale dorośli tez mogą śmiało z niego korzystać;)

Odpowiedz

68. ~krzepki
0

2014-12-16 22:51:07

chciałem się coś dowiedzieć o tym produkcie, ale poza paroma opiniami reszta to bełkot tych z "lepszym sprzętem". Potrzebny mi aparat do w 80% dzwonienia, 15% smsowania, 4 robienia zdjęc i filmów oraz 1% do wifi i aero - nada się?

Odpowiedz

67. ~Adalina
0

2014-12-14 14:07:01

Cena jest dobra, wyglad moim zdaniem też. Nie wolno zapominać że to telefon skierowany do młodzieży szkolnej, która dopiero zaczyna bawić sie tego typu telefonami. Jak dla nich to telefon moim zdaniem ma wszystko to co taka osoba potrzebuje

Odpowiedz

66. ~Darek
0

2014-12-09 23:59:03

Bardzo dobra cena, słaba bateria i mały ekran. Myślę, też, że jak na antka 4.4 ma trochę za mało RAM-u. Bateria powinna byc min 2000 mAh, ekran to teraz min 4 cale, a RAM-u to 1GB. Reszta OK. Ale w takiej sytuacji cena pewnie by wzrosła do może 250. Pytanie jeszcze dla jakiej młodzieży ten telefon? teraz dzieciaki SGS4 noszą :)

Odpowiedz

65. ~andy
1

2014-12-08 09:32:19

wiekszość wypowiedzi jest po prostu beznadziejna - kiedy wreszcie niektóre przemadrzałe sraluchy zrozumieją,że wiekszość ludzi wykorzystuje takie skromne smartfony do dzwonienia, smsowania i sporadycznego korzystania z wifi czy bt?, w tej cenie taki smartfon jest ok i kupiłbym go swojemu dziecku zamiast np sony z1 compact......

Odpowiedz

64. adik
0

2014-12-07 21:16:56

Ostatni telefon z biedronki Myphone Luna to był mercedes przy tym,no fakt inna półka cenowa,ale tego telefunkena to nawet wątpie że w chinach by sprzedali,jeśli to prawda że go wycofali ze sprzedaży to dobrze że to zrobili.

Odpowiedz

0

2014-12-07 20:13:18

Moim zdaniem, to był by dobry produkt dla sieci sklepów Biedronka. Ale to raczej mało prawdopodobne bo tam znajdowała się głównie marka MyPhone..

Odpowiedz

62. nemo2009
0

2014-12-07 18:54:53

poprostuja.Mediamarkt wycofał ze sprzedaży owego Telefunkena,w cenie 99 zł.

Odpowiedz

-1

2014-12-07 18:03:59

Powodzenia w sprzedaży.

Odpowiedz

60. adik
0

2014-12-07 11:36:59

jeśli ktoś chce mieć pierwsze złe wrażenie z systemem android to niech sam sprawdzi i się przekona,z takimi parametrami to co najwyżej gingerbread mogli tam dawać tj wersja 2.3 androida.

Odpowiedz