DAJ CYNK

Miażdżące wyniki benchmarku Huaweia Mate 8

27.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13451

Ważne 12

5

Dzień po oficjalnej premierze, Huawei Mate 8 pobił rekord wydajności w benchmarku AnTuTu... własny rekord.

Dzień po oficjalnej premierze, Huawei Mate 8 pobił rekord wydajności w benchmarku AnTuTu... własny rekord.



Jeszcze dwa tygodnie temu wszyscy zachwycali się wynikiem 79131 punktów, jaki Huawei Mate 8 uzyskał w benchmarku AnTuTu. Jak się okazało, ten wynik osiągnął egzemplarz, który nie był finalną wersją smartfonu.

Dzisiaj opublikowany został wynik testu zaprezentowanego wczoraj Mate 8. Uzyskany wynik 94250 bije na głowę wszystkie dotychczasowe próby w programie AnTuTu. Warto tu przytoczyć choćby Samsunga Galaxy S6, który osiągnął wynik niższy o 25 tys. punktów.

Zobacz: Huawei Mate 8 z potężnym Kirinem 950

Źródło tekstu: AnTuTu; wł

Komentarze
Zaloguj się
40. Brend
0

2015-12-07 12:24:37

@39 - Komu? - Producentom i tzw. "entuzjastom" Po co? - większe liczby lepiej się sprzedają niż mniejsze, a "entuzjaści" mają coś, czym mogą udowadniać że ich pe... tzn. telefon jest dłuższy... tzn. lepszy.

Odpowiedz

39. ~rst
0

2015-11-30 13:43:55

Pytanie po co komu wyższa rozdzielczość niż FullHD?

Odpowiedz

38. bogie
0

2015-11-29 21:58:17

Z pewnością bardzo pomógł mu w tym ekran FHD, co nie zmienia faktu, że wynik jest imponujący.

Odpowiedz

37. ~Dumna bogata Polska
0

2015-11-29 19:09:53

Ja bym to zatytułował: Huawei Mate 8 mocno zmasakrował młodego benchmarka

Odpowiedz

36. ~greg
-1

2015-11-29 10:29:52

jak wspaniale że mamy tak szybkie telefony. Dzięki temu szybciej będziemy mogli nawiązywać połączenia telefoniczne, będziemy mogli szybciej ściągać różne rzeczy z internetu, szybciej będziemy otrzymywali informacje ze świata a filmy będziemy oglądali w przyspieszonym tempie .... tępe jełopy ...

Odpowiedz

35. ~judgementcrematorium 666
-1

2015-11-29 07:42:45

Sami schizofrenicy na tym forum siedzą!

Odpowiedz

-1

2015-11-28 17:01:29

#32: szkoda tego systemu, symbian belle był idealny, nie trzeba było zakładać żadnych kont żeby zainstalować co potrzebne, brak wirusów, windows phone dopiero dochodzi do poziomu symbiana, aplikacje nie zgłaszały potrzeby lokalizacji, czy dostępu do kontaktów i sms/''ów, itd.

Odpowiedz

2015-11-28 14:53:23

Microsoft kończy aktualizację dla Nokia Belle i SymbianaMicrosoft wycofał usługi aktualizacji oprogramowania dla telefonów Nokia Belle i telefonów z systemem Symbian.Usługa aktualizacji oprogramowania dla wszystkich telefonów Nokia Belle oraz telefonów z systemem Symbian zostanie wycofana z końcem grudnia 2015 roku. Aktualizacje oprogramowania dla tych telefonów przez sieć komórkową lub pakiet Nokia Suite nie będą już dostępne - poinformował Microsoft.

Odpowiedz

31. ~W
2

2015-11-28 14:48:53

Sorry - teraz dobry link!

Odpowiedz

30. ~W
0

2015-11-28 14:47:48

Wy tutaj o Huawei a tutaj się kod rabatowy 25% w Orange pojawił + gadżet za 1 zł!!!

Odpowiedz

29. ~~~
-1

2015-11-28 12:24:39

Co z tego, że procesory są coraz bardziej energooszczędne, jeśli podbijają i dodają coraz więcej rdzeni?

Odpowiedz

28. ~jebudek
-2

2015-11-28 12:08:43

@q2q2q2 Mój smartfon wytrzymuje ponad tydzień (nawet do 14 dni jak go mało używam) i jestem z niego zadowolony, a jest nim stara już Xperia J.

Odpowiedz

27. ~
-3

2015-11-28 12:01:02

@24 masz obsesje...idz się leczyć

Odpowiedz

26. ~hanni
-1

2015-11-28 11:31:23

Takie same testy jak w przypadku spalania u VW. Wszystko pod testy i bycie najlepszym, a na codzien jest jak jest...Ech...

Odpowiedz

-3

2015-11-28 10:42:35

24). Nie zrozumiałeś tego zdania - stąd Twoje ,,nie halo".

Odpowiedz