DAJ CYNK

Lumia 950 XL z prezentem w T-Mobile

11.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9141

Ważne 5

5

Długo oczekiwane, najnowsze Lumie 950 i 950 XL Dual SIM są już dostępne w T-Mobile.

Długo oczekiwane, najnowsze Lumie 950 i 950 XL Dual SIM są już dostępne w T-Mobile.

Microsoft Lumia 950 Dual SIM, to smartfon z ekranem o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 808, 3 GB pamięci RAM i 30 GB pamięci wbudowanej. Do tego czytnik kart microSD (do 200 GB) oraz akumulator o pojemności 3000 mAh ładowany przez złącze USB Type-C (50% w 30 minut) lub indukcyjne. Główny aparat o rozdzielczości 20 Mpix został wyposażony w optyczną stabilizację obrazu, optykę ZEISS, filmy 4K i doświetlenie z trzech diod RGB.

Większa Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM ma ekran o przekątnej 5,7 cala tej samej rozdzielczości, mocniejszy procesor Snapdragon 810 i większy akumulator o pojemności 3340 mAh.

Oba modele - zarówno Lumia 950, jak i większa Lumia 950 XL - są dostępne w T-Mobile w opcji Dual SIM oraz białej i czarnej wersji kolorystycznej. Smartfony są dostępne dla klientów biznesowych i indywidualnych w cenie od 9 zł.

Dodatkowo osoby, które wybiorą Lumie 950 XL otrzymają bezpłatnie stację dokującą HD-500, która rozszerzy funkcjonalność telefonu i przetransformuje smartfon w stanowisko do wygodnej pracy. Wszystko dzięki temu, że do stacji można podpiąć zewnętrzny ekran, klawiaturę i mysz i cieszyć się z funkcjonalności Continnum pakietu Office. Wystarczy tylko zarejestrować swój telefon na stronie Microsoftu.

Źródło tekstu: T-Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~Fineas
1

2015-12-15 08:59:23

Bawiłem sie w trakcie konferencji organizowanej przez microsoft i musze przyznac, ze chyba najciekawsza lumia z jaka mialem do czynienia. Fajnie, ze zaczyna pojawiac sie w ofertach. Powaznie zastanowie sie, czy sie na nia nie przesiasc.

Odpowiedz

0

2015-12-14 13:50:35

@32 Pewnie, że fajny. Tylko ludzie są uprzedzeni. Stacja dokująca jest bajer niesamowity. Mam teraz S5 i jak go się podłączy do monitora to jest wierna kopia pulpitu z telefonu. W 950 jest natomiast oddzielny pulpit normalnie gotowy do pracy. Office działa bajka. No i w końcu jest flagowieć z miejscem na kartę pamięci, nie wspominając o dodatkowym SIM. Cena na pewno spadnie bo MS będzie zależało na jak największym nasyceniu rynku W10.

Odpowiedz

32. ~
1

2015-12-14 13:34:55

Bardzo fajny telefon, miałem okazję testować i zrobił dobre wrażenie.

Odpowiedz

31. ~krs1
0

2015-12-14 11:26:18

Orson: to żadna promocja T-Mobile (jak sugeruje temat), tylko promocja Microsoftu. Do końca stycznia 2016 lub wyczerpania zapasów dają HD-500 za free wszystkim nabywcom 950XL (w wolnej sprzedaży również).

Odpowiedz

30. ~wlo
-1

2015-12-13 08:44:10

T-Mobile to słaba sieć a w takim dualsimie można pomylić sie kto dzwoni i do kogo to jest na przykład czy do męża czy do żony jak wezmą taki aparat.

Odpowiedz

24. ~Marek
-1

2015-12-12 15:21:42

Ja tam wolę na wolnym rynku z dobra ceną:

Odpowiedz

22. ~Dualsim
0

2015-12-12 13:48:07

Ludziska, dualsim u operatorow to juz nie taka egzotyka. Jakis czas temy byla bodajrze 640 z dualsim u ktoregos z opow. Ostatni hit sprzedazowy huawei p8 lite to tez dual sim, nie wspominajac juz o kilku modelach alcatela.

Odpowiedz

21. ~~~
-1

2015-12-12 12:39:42

Ciekawe przez kogo "długo oczekiwane"? Ja na te telefony nie czekałem.

Odpowiedz

0

2015-12-12 11:00:09

Ciekawe jak w salonie reklamują taki dual sim swoim klientom..?Tu ma pan dwa sim, jeden na ,,nasz" net, drugi na ,,nasze" rozmowy? czy: Tu ma pan jeden sim awaryjny;-)

Odpowiedz

19. ~DRECH
1

2015-12-12 10:47:34

Do Micho. To nie pierwszy tel dual sim u operatorow. Plus dwa lata temu dawal dual sim KAZAM 3,4, i 5.

Odpowiedz

18. ~Ja±
1

2015-12-12 10:41:51

16). Ja nie oszczędzam; kupiłem ostatnio nie-smartfona za 200zł:-)

Odpowiedz

17. ~mm
0

2015-12-12 10:23:44

Dobrze, że pojawiają się w ofertach operatorów wersję dual sim. Może za trochę będzie jak z WiFi. Kiedyś operatorzy niechętnie na to patrzyli w sprzedawanych przez siebie telefonach a teraz to standard.

Odpowiedz

16. ~
0

2015-12-12 10:08:00

za dobre rzeczy trzeba płacić :) a jak czytam o tych tel. z chin to płakać mi się chce.... oszczędzacie na telefonach a kupujecie bluzy adasia made in china za 300 zł przepłacając tym samym gdzie tu logika?

Odpowiedz