DAJ CYNK

Lumia 540 od lipca w Polsce za 579 zł

19.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7039

Ważne 12

4

Na początku lipca Microsoft wprowadzi na polski rynek wyposażone w ekran HD Lumie 540 i 540 Dual SIM. Sugerowana cena detaliczna to 579 zł.

Na początku lipca Microsoft wprowadzi na polski rynek wyposażone w ekran HD Lumie 540 i 540 Dual SIM. Sugerowana cena detaliczna to 579 zł.



Lumia 540 do zaoferowania ma 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (IPS LCD, 294 ppi), Snapdragona 200 z czterema rdzeniami Cortex-A7 1,2 GHz i grafiką Adreno 302, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej (jest czytnik kart), główny aparat 8 Mpix z diodową lampą, przedni aparat 5 Mpix z szerokokątnym obiektywem, HSPA+DC (pobieranie do 42,2 Mb/s), GPS z GLONASS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n z obsługą DLNA i radio FM.

Wymienny akumulator 2200 mAh oferuje do 15 godzin rozmów w sieci 3G. Dodatkowy mikrofon zapewni wyższą jakość połączeń dzięki usuwaniu szumu otoczenia w czasie rozmowy.

Telefon będzie miał początkowo zainstalowany Windows Phone 8.1, który później zostanie zaktualizowany do Windows 10.


Źródło tekstu: Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się
57. ~
0

2015-06-22 17:49:16

A kiedy Telepolis napsze o Lumiach Cityman,Talkman,Guilin,Honjo,Saana i Saimaa.

Odpowiedz

56. ~Darek
0

2015-06-22 12:40:38

Bardzo ładny sprzęt i na pewno będzie super działał, chyba że trafi w ręce np. mojej Żony. Ona jest w stanie udowodnić że każdy sprzęt się wiesza xD

Odpowiedz

0

2015-06-22 08:34:48

@ 37 - Bateria w SOUL2 wystarcza mi na cały dzień spokojnie przy moim użytkowaniu więc nie narzekam ;-) A mam go już parę miesięcy i nadal działa i wygląda jak nówka. Ten telefon ma fabrycznie naklejoną folie więc o ekran się nie boję a jest tak smukły że używa się go bardzo wygodnie nie to co mój drugi telefon lumia 535 :-)

Odpowiedz

48. ~ziomson
0

2015-06-20 23:36:22

Wyglada na to, że WP nabrał sił, sam mam androida od zawsze ale planuje komus w domu doradzic zakup tego systemu, by moc go juz przetestowac na poważnie. W low-endach (535,532) wygladaja ich telefony najlepiej na papierze.

Odpowiedz

47. mikkel
0

2015-06-20 23:27:37

Odnośnie artykułu, czy można powiedzieć że WP nabiera siły i jest warty wzięcia go pod uwagę?Kończą mi się w grudniu 2 umowy i zastanawiam się nad tym systemem.

Odpowiedz

39. ~
0

2015-06-20 22:23:26

kosztuje tyle co 640 - wolałbym 640 - ale gdyby wymiary były nieco mniejsze - nie potrzebuję deski do krojenia

Odpowiedz

38. ~pabloki
0

2015-06-20 22:19:39

@37 a ja wiem ktos ty i co teraz?

Odpowiedz

36. ~pabloki
0

2015-06-20 21:48:30

czy ekran dotykowy w lumii 540 bedzie działaał jak porysuje sie kluczami ? po prostu telefon jest w cenie około lumii 640 i jestem ciekaw czy nie bedzie jak w moim samsungu - rysa od kluczy i dotyk nieaktywny, naprawa pozagwarancyjna. 540 jest podobna do 640 z ta różnicą że 540 nie ma szkła gorilla ale za to ma lepszy przedni aparat. nie wiem jak zachowa sie ten typ modułu dotykowego (w 540) przy rysach . jak ktoś wie to niech napisze bo cena i parametry lumii540 przemawiają za jej zakupem natomiast późniejsze serwisowanie uszkodzonego dotyku przemawiało by za kupnem jednak 640 z mocniejszą ochroną eliminuje raczej ryzyko serwisowania.@34 nie ironizuj.@33 tylko że SOUL2 na 3G szybciej żre baterię a czas 3,5 h rozmow w 3G to raczej bajkowy, do tego dochodzi brak aktualizacji do win 10 ,że niby do Soul2 jest serwis door to door - przy tak niskiej cenie to chyba moga stwierdzac że telefon zalany z winy uzytkownika . Jeśli lechpol dałby mi na test do zepsucia telefon to wtedy uwierzę. przecież to brandowany chińczyk z katalogu. Ale widziałem inne krugery i ładnie sie prezentują tylko ciemny wysiwetlacz psuł efekt.Tak to można sie licytować . Ja dla kontry powiem że nokia 630 ma większą pewnośc i jest minimalnie gorsza od krugera. oczywiście każdy z nas ma racje .

Odpowiedz

35. ~Fokus
0

2015-06-20 20:09:20

@34. To zależy czy to rysa od przejechania po ekranie np. kluczami, czy też przejechał po nim tramwaj... ;-)

Odpowiedz

34. ~pabloki
0

2015-06-20 19:02:33

czy ktoś wie czy ten wyświetlacz jak będzie miał rysę to przestanie reagować na dotyk? miałem samsunga i rysa na wyswietlaczu od kluczy spowodowała że nie działal czujnik dotyku. czy tu tez tak jest?

Odpowiedz

0

2015-06-20 18:03:10

A ja tam wolę mojego SOUL 2, ma tę samą specyfikację tylko nieco mniejszą baterię.

Odpowiedz

31. ~
0

2015-06-20 07:35:08

@27, gosciu teoretyzuje. Poczyta cos na necie, cos mu tam swita, popodnieca sie cyferkami, a pozniej znawce rznie. Padlo i tyle. Ale jest grupa osob ktora wychwala pod niebiosa takie chinskie buble, bo mysli ze interes zycia zrobila. Przeciez na papierze lepsze, a ile tansze. A ze sie tnie, bez wsparcia, wykrzacza sie, muli, zdjecia po mimo tych 15 mega pikseli wychodza jaoby kaszanka byly robione to nic. Wazne ze nie jestem glupi i nie przeplacilem. W koncu motto wszystkich polskich cebulakow to: "Za darmo to i ocet slodki"

Odpowiedz

30. ~dj1910
0

2015-06-20 00:08:37

Pewnie znów dotyk będzie źle działał jak w 535 albo w kieszeni digitizer pęknie. Unikajcie tego syfu !!

Odpowiedz

29. ~iphone
0

2015-06-19 22:36:53

jaka bieda.....az przykro czytac....

Odpowiedz

27. ~Centurion
0

2015-06-19 21:33:17

do "LTE" (18. & 21.) : Jaja sobie robisz?! Proponujesz jakiego badziewnego chinola no-name, bez wsparcia, praktycznie bez gwarancji, który jako tako podziała przez co najwyżej kilka miesięcy, a później w najlepszym wypadku totalnie się zamuli, a w gorszym padnie i będzie się nadawał do wyrzucenia.Poza tym dolicz sobie do ceny cło i koszty transportu!

Odpowiedz