DAJ CYNK

LG X mach i Apple TV w ofercie Play

26.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4223

Ważne 3

0

Play wprowadza do oferty najmocniejszy smartfon LG z serii X oraz oraz przystawkę do telewizora Apple TV.

Play wprowadza do oferty najmocniejszy smartfon LG z serii X oraz oraz przystawkę do telewizora Apple TV.



LG X mach, to smartfon z 5,5 calowym ekranem o rozdzielczości QHD, sześciordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 808, 3 GB pamięci RAM, aparatem o rozdzielczości 12,3 Mpix, czytnikiem linii papilarnych, łącznością LTE kategorii 9 oraz akumulatorem o pojemności 3000 mAh.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Apple TV 4 generacji, to przystawka do telewizora pozwalająca na korzystnie z zasobów filmów i muzyki z iTunes, a także części aplikacji z AppStore. Urządzenie wyposażone jest w specjalny pilot z powierzchnią dotykową.

Oba urządzenia są dostępne od złotówki w wyższych abonamentach, LG X mach w ofercie regularnej, a Apple TV w wersji 32 GB w ofercie na życzenie.

Zobacz: Cennik urządzeń w ofercie Play

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~Calm7
-1

2016-09-26 13:14:32

Ja tam wole Srajfona , bije wszystkie inne fony

Odpowiedz

7. ~
0

2016-09-26 12:17:18

A pewnie, że pewnie :)

Odpowiedz

6. 3G
0

2016-09-26 12:13:44

Pewnie chodziło o LG G3.

Odpowiedz

5. ~
0

2016-09-26 11:58:29

@3Motorola moto G 3 generacji ma ekran 1280x720 wiec gdzie tam masz QHD?? Cos ci sie na maksa pomieszało, albo miałes konkretny weekend :D

Odpowiedz

4. 3G
0

2016-09-26 11:39:21

No ja bym się zgodził z 1 komentarzem... W G4 jest to samo i bateria znika błyskawicznie.Jedna rzecz w tym X jest fajna - LTE 9 kategorii.

Odpowiedz

3. ~
-1

2016-09-26 11:13:12

@1, jeśli dla kogoś telefon jest od tego, by mieć ciągle podświetlony ekran... Kup sobie ze 3 powerbanki i żongluj nimi podczas oglądania youtuba. G3 też ma QHD i bateria trzyma przyzwoicie przy NORMALNYM użytkowaniu telefonu. A jeśli użytkuje się go ciężko to od czego są ładowarki samochodowe i powerbanki? Albo nawet wymienna bateria?Inna sprawa to sam model X mach. Prawie bliźniacza kopia G3 różniąca się drobiazgami w bebechach i znacznie wyglądem.

Odpowiedz

2. Red_PL
0

2016-09-26 10:28:07

Czyżby telewizja Play miała mieć też apkę na ATV?

Odpowiedz

1. ~
-1

2016-09-26 10:11:37

Z takim akumulatorem to to !HD to wogóle bez sens totalny. Na fullHD bateria ledwo dzien wytrzymuje np. w Motoroli moto G4 i to nie przy jakimś katowaniu smartfona.

Odpowiedz