DAJ CYNK

LG Wine Smart - smartfon z klapką

07.08.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 41

Ważne 4

2

LG wprowadza na globalny rynek swoją najnowszą hybrydę zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, którzy tęsknią za telefonami z klapką - LG Wine Smart.

LG wprowadza na globalny rynek swoją najnowszą hybrydę zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, którzy tęsknią za telefonami z klapką - LG Wine Smart.

Pierwszy tego typu smartfon w portfolio firmy, LG Gentle był dostępny tylko na rynku koreańskim, jednak tym razem postanowiono poszerzyć ofertę i wprowadzić nowe rozwiązanie także w innych krajach. Dzięki temu jeszcze w tym miesiącu zupełnie nowy smartfon LG Wine Smart zadebiutuje m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Kazachstanie, Japonii, Wielkiej Brytanii, a także w Polsce.

LG Wine Smart posiada ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości HVGA (320x480px), na którym prezentowane są duże ikony rozmieszczone w układzie 3x3. Telefon wyposażony został w dużą klawiaturę 3x4 pozwalającą na łatwe wpisywanie numerów. Oprócz klawiszy numerycznych umieszczono na niej także przyciski skrótów umożliwiające dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak połączenia telefoniczne, książka adresowa, wiadomości tekstowe czy aparat fotograficzny.

Smartfon napędza czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400, taktowany zega-rem 1,1 GHz w parze z 1 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 4 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Główny aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 3 Mpix, a przedni o rozdzielczości VGA. Szybką łączność zapewnia HSPA+ i LTE, nie zabrakło także Bluetooth 4.1 oraz WLAN 802.11 b/g/n. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 1700 mAh. Całość przy wymiarach 117.7 x 58.7 x 16.6 mm waży 143g.

Producent chwali się także funkcją Safety Care. Jej działanie pozwala w określonych sytuacjach szybko wysyłać do wybranych osób wiadomość z prośbą o pomoc oraz informacją o bieżącej lokalizacji użytkownika.

Telefon pojawił się już w cennikach sieci Plus.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG, wł

Komentarze
Zaloguj się