DAJ CYNK

LG Swift G od marca w Polsce

23.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3660

Ważne 6

0

Jeszcze w tym miesiącu smartfon LG Optimus G (w Polsce występujący pod nazwą LG Swift G), najlepiej wyposażony spośród telefonów z technologią LTE firmy LG, trafi do sprzedaży w ponad 50 krajach. Do Polski trafi dopiero w marcu.

Smartfon LG Optimus G (w Polsce występujący pod nazwą LG Swift G), najlepiej wyposażony spośród telefonów z technologią LTE firmy LG, wkrótce trafi do sprzedaży w ponad 50 krajach. W Polsce dostępny będzie dopiero w marcu.

Smartfon LG Optimus G został już wprowadzony na rynek w USA, Kanadzie, Korei Południowej oraz Japonii gdzie został ciepło przyjęty przez użytkowników. Firma LG, chcąc wykorzystać rosnące zainteresowanie smartfonem, zdecydowała się na sprzedaż telefonu w innych krajach, w których dostępna jest technologia LTE.

Pod koniec stycznia smartfon Optimus G zostanie wprowadzony do sprzedaży w Singapurze, a następnie w innych krajach, w których dostępne są usługi oparte na technologii LTE. W marcu urządzenie będzie dostępne również w Polsce, pod nazwą LG Swift G.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG, wł

Tagi: lg
Komentarze
Zaloguj się