DAJ CYNK

LG Nexus 4 w przedsprzedaży

25.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5442

Ważne 0

0

Carphone Warehouse, nie czekając na oficjalną premierę, rozpoczął przedsprzedaż smartfonu LG Nexus 4. Znamy już pełną specyfikację i cenę. Czy dostaniemy Androida 4.2?

Carphone Warehouse, nie czekając na oficjalną premierę, rozpoczął przedsprzedaż smartfonu LG Nexus 4. Znamy już pełną specyfikację i cenę. Czy dostaniemy Androida 4.2?

LG Nexus 4 ma 4,7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 768 x 1280 pikseli, chipset Snapdragon S4 Pro z czterordzeniowym procesorem 1,5 GHz i 2 GB pamięci RAM. Za łączność odpowiadają 4-zakresowy moduł 2G i 3-zakresowy moduł 3G, do tego mamy Wi-Fi, Bluetooth i NFC. Zabraknie łączności LTE.

Urządzenie ma wymiary 133,9 x 68,7 x 9,1 mm, nie wiemy wciąż jaka będzie jego masa. Według ostatnich, niepotwierdzonych informacji, spodziewać możemy się Androida 4.2. Na stronie Carphone Warehouse pojawia się zamiennie informacja o Androidzie 4.2 i 4.1.2 - na rozstrzygnięcie tej kwestii przyjdzie nam jeszcze poczekać do końca przyszłego tygodnia.

Już teraz wiemy, że ekran telefonu pokrywa szkło Gorilla Glass 2, a aparat fotograficzny będzie miał matrycę 8 Mpix. Zabraknie gniazda pamięci, zamiast niego dostaniemy 8 GB pamięci wewnętrznej - niezbyt dużo jak na tę klasę urządzenia.

Na listę braków zapisać należy też radio FM i wyjście TV. Wraz z 24-miesięczną umową w Vodafone z abonamentem w kwocie 33 funtów telefon kosztuje 19,99 funtów (nielimitowane połączenia i wiadomości, 1 GB transferu). Do wszystkich wyższych abonamentów sieci Vodafone i O2 LG Nexus 4 dodawany jest za darmo.

Dostawa zamówionych w przedsprzedaży smartfonów nastąpić ma 30. października.

Źródło tekstu: Carphone Warehouse, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. toczek
0

2012-11-27 13:34:44

Cena nowego Nexusa od LG jest bardzo niska. Smartfon tej klasy w tej cenie to prawdziwa okazja

Odpowiedz

28. ~prefix
0

2012-10-31 14:15:28

moim zdaniem po raz kolejny LG pokazuje że stać go na wyprodukowanie telefonu z najwyższej półki.

Odpowiedz

27. ~ks
0

2012-10-27 01:01:41

Ja czekam aż sgsIII zejdzie z ceny. Nic innego nie widzę. Mój staruch SGS ciągle klepie te ''nowości'', miał zginąć marnie za sprawą tegry, a tu chainfire i ciągle w grze. Miał zginąć jako odtwarzacz mp3, a tu Wolfson i Voodoo Sound... Miał skończyć na pierniku, a tu Jelly Bean na pokładzie... Galaxiory mają zajebiste wsparcie od developerów z xda, to o czymś świadczy. Ostatnio kumpel nabył LG Optimus L7. Byłem pod wrażeniem, wypust luty 2012, to i musi być niezły, skosi mojego SGS... A tam raptem 4gb, grafa też ''niezła''... SGS z 2010 nieco mniejszy wyświetlacz, ale rozdziałka taka sama... Dziadek nadal jest mocny. SGSII nie chcę, lepszy, ale trochę poczekam i mam następnego killera. Chodzi mi o mocny sprzęt, ale nie za hajs z dupy wyskrobany, jeśli wiecie, o czym mówię. IP5 cenowo podobnie, ale nigdy nie nabędę iosa. nie podchodzi mi (na podstawie ip4) ani soft ani sprzęt, ani polityka firmy. Na ''prestiż'' leję ciepłą strugą. Ma być moc za rozsądne pieniądze.

Odpowiedz

26. ~ciastek
0

2012-10-26 23:37:30

Sartphone tej klasy powinien mić co najmniej 32gb pamięci i karty do 64gb, brak radja to porażka ja w starej noki miałem a tu co nic. Gdyby o tym nie zapomniej telefon był by naprawde bardzo ineresujący a tak stoji na straconej pozycji. 8gb pamięci zrobie pafe zdięć kilka filmików i już brak pamięci a na wyjezdzie to chyba musiałbym latać z lapkiem i co chwile zgrywać by było miejsce na następne. Chyba zabrakło im wyobrazni

Odpowiedz

25. ~molflex
0

2012-10-26 07:35:08

a na co komu zlaze SD powiedzial iGOD i tak tez sie stalo - kazdy chce byc jak japcok :P

Odpowiedz

24. moldovva
0

2012-10-25 21:49:36

za duży-4,7"...

Odpowiedz

23. ~prefix
0

2012-10-25 21:29:08

widzę, że LG Nexus 4 prezentuje się bardzo intersująco, jest bardzo zaawansowany technologicznie, specyfikacja jest bardzo mocna dlatego będzie dużą konkurencją dla innych producentów.

Odpowiedz

22. marrcus
0

2012-10-25 21:02:42

no fotki to mało miejsca trzeba ale filmiki to GB lecą w mig

Odpowiedz

21. PLANET
0

2012-10-25 19:48:17

Gdyby to bylo klasyczne LG, WIEDZIALBYM, ze beda problemy z aktualizacjami (bo beda, nawet dla Optimusa G), ale tutaj mamy Nexusa. Tylko co z tego, ta pamiec... Do tego klawisze dotykowe i srednia bateria (i ewentualnie brak LTE).

Odpowiedz

20. Gitarka
0

2012-10-25 19:40:06

Bez przesady, nie każdy chce grać w gry, niektórzy wolą miec pamieć tylko na fotki, i to nie w dużych ilościach, wiec dla nich taki Nexus będzie dobrym, tymbardziej, że będzie tańszy niz wersja z większą pamięcia

Odpowiedz

19. marrcus
0

2012-10-25 19:29:34

jak ktos pisał 8GB to miała Nokia 95 8GB w 2007roku

Odpowiedz

17. Rogi
0

2012-10-25 18:33:08

@16 LG jest zbyt krótkie w uszach.

Odpowiedz