DAJ CYNK

LG G3 Stylus - phablet ze średniej półki

07.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5154

Ważne 7

2

LG rozszerza rodzinę urządzeń G3 o kolejny model - G3 Stylus. 5,7-calowy phablet nie będzie konkurencją dla Note'a 3 czy tym bardziej nadchodzącego Note'a 4 - zasili średnią półkę cenową.

LG rozszerza rodzinę urządzeń G3 o kolejny model - G3 Stylus. 5,7-calowy phablet nie będzie konkurencją dla Note'a 3 czy tym bardziej nadchodzącego Note'a 4 - zasili średnią półkę cenową.

Podobnie jak we wspomnianych Samsungach, wraz z LG G3 Stylus otrzymujemy rysik. Będziemy nim mogli obsługiwać 5,7-calowy ekran HD urządzenia. Phablet ma 4-rdzeniowy chipset 1,3 GHz (prawdopodobnie Snapdragon 400), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, główny aparat 8 Mpix i przednią kamerkę 1,3 Mpix.

Nie zabrakło łączności HSPA+ i LTE, a już od chwili rozpoczęcia sprzedaży urządzenie będzie pracowało pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Źródło tekstu: The Korea Times, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Polis
0

2014-08-25 00:35:22

No zgadzam się, że tych wersji G3 jest dużo ale jest w czym wybierać, czy to źle...nie to dobrze dla konkurencji, zdrowej konkurencji.

Odpowiedz

16. PLANET
0

2014-08-10 11:51:46

Cicho siedzieć, reklamowe szczekacze.

Odpowiedz

15. ~Malta
-1

2014-08-08 22:55:56

@13. Może ty też pochodzisz z Chin... :-) Nie przesadzaj, na szczęście nie wszystko pochodzi z Chin i dobrze! Gdyż zachwianie równowagi w każdej branży przyniosłoby negatywne skutki, także dla klientów.Co się zaś tyczy jakości chińskich smartfonów (nie produkowanych w Chinach modelach Sony, czy Apple) to nadal jest ona niższa niż w przypadku markowych urządzeń Samsunga, LG, HTC, czy Nokii. Natomiast to, że coś tam, gdzieś tam słyszałeś o marce ENJOY to za mało, żeby ten fakt zmienić.

Odpowiedz

14. ~Malta
0

2014-08-08 22:46:03

Niedrogie phablety szybko zyskują popularność, tak więc jeśli LG nie przesadzi z ceną tego G3 Stylus to może odnieść spory sukces sprzedażowy.

Odpowiedz

13. ~artur7878
-1

2014-08-08 17:45:29

Dokładnie! Teraz wszystko pochodzi z Chin więc nie wiem jaki ty masz problem. Kraj pochodzenia nie ma nic wspólnego z jakością i technologią. Ja słyszałem że ENJOY jest porządnym telefonem podobnie jak Samsung, Nokia itd. Co do LG zapowiada się całkiem nieźle:)

Odpowiedz

12. ~wilczek
-1

2014-08-08 15:42:09

Wydaje mi się że ENJOY nie do końca jest chińszczyzną. Z tego co wiem to jest to niemiecki telefon. Co z tego, że jest produkowany w Chinach? Teraz większość firm tak robi, że produkuje telefony w Chinach co wcale nie znaczy, że są gorszej jakości. Tu bardziej chodzi o technologię niż o miejsce produkcji.

Odpowiedz

11. Maniiiek
1

2014-08-08 10:28:09

@10 jest też chińczykiem klepanym masowo byle jak, byle więcej i taniej i sprzedawanym pod większą ilością marek niż obydwoje mamy palców u rąk i nóg.

Odpowiedz

10. ~minka2
-2

2014-08-07 22:37:36

Warto kupić ten telefon? Ja mam zamiar w październiku sprawić sobie nowego smartphona i nie wiem czy wybrać LG G3 czy może ENJOY od Telefunken. Zależy mi na smarphonie dostosowanym do potrzeb młodych ludzi i wydaje mi się, ze ENJOY taki jest. Poza tym jest tani w porównaniu do LG.

Odpowiedz

0

2014-08-07 21:39:20

Właśnie coś takiego chciałbym w przyszłości kupić. Ekran akurat, nie za duży nie za mały, rozdzielczość zwykłe hd idealne. Ramu starczy. Bateria dłużej potrzyma. Kartę micro sd dokupić i pasuje. Żadnych tam full hd i piedryliarda ramu nie potrzeba.

Odpowiedz

0

2014-08-07 13:28:03

Powalczyć może z budżetowym phabletem nokii, o ile nie będzie zamulał. Do Note/''a nie ma co porównywać bo to niestety trochę za słaba specyfikacja.

Odpowiedz

7. ~@5
0

2014-08-07 11:46:26

Jeszcze jest G3 beat :D

Odpowiedz

6. ~;)
1

2014-08-07 11:46:01

słabyy Note II wygrywa

Odpowiedz

1

2014-08-07 11:32:53

LG odbiło. Tych G3 niedługo będzie więcej wersji niż wszystkich Samsungów Galaxy S: G3, G3s, G3 A, G3 Stylus, G3 Fallus...

Odpowiedz

4. ~Trolololo
0

2014-08-07 11:28:54

@AdrienAnalogicznie do reszty parametrów pewnie będzie do 720p.

Odpowiedz