DAJ CYNK

Koniec produkcji iPhone'a X i SE

10.07.2018

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4588

Ważne 2

2

Apple ma olbrzymie plany sprzedażowe na ten rok, które by były możliwe do osiągnięcia wymagają ofiar - będą nimi iPhone X i iPhone SE.



Apple ma olbrzymie plany sprzedażowe na ten rok, które by były możliwe do osiągnięcia wymagają ofiar - będą nimi iPhone X i iPhone SE.

Choć wydawać może się to dziwne, zdaniem BlueFin Research Apple zupełnie wycofa się z produkcji zeszłorocznego iPhone'a X i co już mniej zaskakujące, wciąż dobrze sprzedającego się iPhone'a SE. Dotychczasowa produkcja smartfonów ma zapewnić realizację sprzedaży urządzeń na poziomie 91 mln sztuk w 2018 roku, a nowe linie produkcyjne i odblokowane ze starszych modeli dadzą szansę na dostarczenie do końca 2019 roku 92 mln sztuk kolejnej generacji iPhone'ów X.

Zaskakiwać może brak planów dotyczących zaprzestania produkcji serii 8 iPhone'ów... jednak te sprzedają się znacznie lepiej niż pozostałe telefony w ofercie amerykańskiej firmy i lepiej niech pracują na części do nowych "iksów".

Według analityków, najlepiej sprzedającą się nowością w ofercie Apple'a będzie powiększony wariant modelu X (Xs Plus?), a tuż za nim uplasuje się "iPhone X dla biednych", wyceniany na trochę ponad 3500 zł. Odkładacie już na zakup? Ponoć nowością będzie kolor musztardowy ;-).

Zobacz: Jakie będą ceny nowych iPhone'ów?

Źródło tekstu: BlueFin Research, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2018-07-16 08:51:17

Pani Jadzia na kasie w biedronce już prosi o grosiki napiwku by uzbierać na ten "iPhone X dla biednych", wyceniany na trochę ponad 3500 zł... Produkt dla biednych w kraju w którym wciąż większość zarabia najniższa krajową czyli nawet nie połowę tej ceny...

Odpowiedz

15. ~
0

2018-07-11 09:12:28

Też sobie kupię- a co???? Nie będzie mi żaden gimnazjalista ajfonem w oczy świecił w tramwaju !!!

Odpowiedz

14. ~
0

2018-07-11 09:07:30

@12: Skoro to sarkazm- to zaczynam odkładać- już mam 2 złote z grosikami. Policzyłem, że uzbieram na model MMM (wg. oznaczeń rzymskich).

Odpowiedz

13. ~Reply
0

2018-07-11 08:44:37

11). Ktos tu nie rozpoznal sarkazmu...

Odpowiedz

12. LuiN
0

2018-07-11 08:26:20

@5, Ktoś tu ma problem z rozpoznawaniem sarkazmu :D

Odpowiedz

11. LuiN
0

2018-07-11 08:25:36

@9, Darek - iPhone/''y nie są z plastiku.

Odpowiedz

10. ~Reply
0

2018-07-11 08:17:13

8). Bez przesady z ta matematyka, ile jest 350:1 to nawet dziecko wie;-)

Odpowiedz

9. ~Darek
0

2018-07-11 08:08:43

Przeczytałem ten artykuł bo zaciekawiła mnie informacja o zakończeniu produkcji modelu X. Jak pamietam ten model był oceniany jako rewelacyjny, a tu proszę, koniec.I z grubsza przyłączam się do wcześniejszych komentarzy z którymi się zgadzam, Fon za 3500 zł. ? Szkoda pieniędzy na ten kawałek plastiku.

Odpowiedz

8. ~r
0

2018-07-11 05:13:49

Przeczytałem, już odkladam na tego fona dla biednych. Mogę wrzucić do świnki skarbonki 10zl miesięcznie. To połowa mojegobkieszoonkowego. Hmm, kiedy na niego odloze? Bo jestem słaby z matmy.

Odpowiedz

6. Kowall
0

2018-07-10 18:45:12

Ci co mieli juz zakupic to juz danow to zrobili a teraz kolejna grupa czeka na premiery

Odpowiedz

5. ~
0

2018-07-10 17:44:10

"Odkładacie już na zakup?"Póki co to jeszcze mi palma nie odbiła. Kogo stać- to niech kupuje. A z powodu takiej "reklamy" kicham na Telepolis!!!

Odpowiedz

4. ~Olek
0

2018-07-10 17:24:32

Bajki bajeczki, tak niby się dobrze sprzedają i koniec produkcji,Nie sprzedają się,mają setki na magazynach ,kto chciał to kupił.

Odpowiedz

0

2018-07-10 16:54:26

Kto to wymyslil?,,a tuż za nim uplasuje się "iPhone X dla biednych", wyceniany na trochę ponad 3500 zł"Jak tak mozna nazywac, gdy cena siega 3500zl..?!Jeszcze jedno: jak juz wszyscy kupia te ajfony, to co oni w tych fabrykach beda robic..?

Odpowiedz

2. ~wiadr0
0

2018-07-10 16:50:04

Z jakiego powodu mieliby rezygnować z 8 skoro w dalszym ciągu klepią 6s i 7?

Odpowiedz