DAJ CYNK

iPhone 4? iPhone X? Co za różnica...

09.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5952

Ważne 3

2

Jak co roku Jimmy Kimmel postanowił sprawdzić Amerykanów ze znajomości produktów Apple'a. Tym razem przechodnie dostali iPhone'a 4 z informacją, że to iPhone X.



Jak co roku Jimmy Kimmel postanowił sprawdzić Amerykanów ze znajomości produktów Apple'a. Tym razem przechodnie dostali iPhone'a 4 z informacją, że to iPhone X.

Jakie zdanie mieli "badani" na temat, udającego iPhone'a X, iPhone'a 4? Oczywiście jak najlepsze. Smartfon jest mały i kompaktowy, ogólnie fajny, ma nowe funkcje, bardzo dobry wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz bardzo dobry aparat, jest również rewolucyjny.

Co ta kamera potrafi zrobić z ludźmi... Zobaczcie sami.



Zobacz: iPhone X - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: iPhone 4 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: YouTube; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Liwiusz
0

2017-11-10 08:41:30

Nie jest źle, jeden gostek nie dał się nabrać:)

Odpowiedz

15. ~Cham spod Radomia
-1

2017-11-10 07:04:50

14: co ty za bzdury wypisujesz

Odpowiedz

14. ukefake
0

2017-11-09 23:38:53

13: będzie jak z windowsami - dopiero 3. generacja będzie się do czegoś nadawała ;)

Odpowiedz

13. LuiN
0

2017-11-09 23:20:58

@10, piokuk - no taka już jest filozofia tego systemu. Wstecz to gest przesuwania od lewej strony ekranu do środka (w przeglądarce), a home to przesunięcie od dolnej krawędzi. Sądziłem, że braku Home nie przeboleję, ale to najmniejszy problem. Bardziej razi pozioma belka na dole ekranu przypominająca o tym geście. Niby dobre to na początku, ale potem aż prosi się o funkcję wyłączenia. Szczególnie irytuje to w tyłach pełnoekranowych, które działają w poziomie i nie są jeszcze zoptymalizowane. Oglądamy je - dosłownie - w okienku o zaorkrąglonych narożnikach, a na dole ekranu mamy ten denerwujący pasek. Większość benchmarków tak wygląda, więc ich wyniki - skądinąd wybitne - nie do końca odzwierciedlają rzeczywistość. Dziwny telefon, nie taki amazing jak go malują, ale i proroczy - tak będą wyglądać nowości 2018 roku.

Odpowiedz

12. ~
0

2017-11-09 23:06:18

10@ Gdy stać Cię na S8/N8 to lepszym wyborem będzie N8 zdecydowanie - fajnym jeszcze sprzętem może być Huawei Mate 10 Pro widzę zaufanie do Samsungów w Twoim dotychczasowym korzystaniu z telefonów aczkolwiek huawei tez kawał porządnego klocka wydał :D

Odpowiedz

11. ~Tent
0

2017-11-09 23:03:31

A ja lubię xperie xz i tj demokracja każdy ma to co chce a i tak to wszystko na jedną modlęJak sto gatunków szynki o.... Jednym smaku

Odpowiedz

10. ~piokuk
1

2017-11-09 22:52:24

@9. Dla mnie podstawową wadą jest brak przycisku wstecz. Pewnie jest jakiś gest, ale po ja prostu przyzwyczaiłem się do Samsungowych mechanicznych przycisków pod ekranem (dlatego m.in. nie myślę na razie o S8 lub N8). Paradoks u mnie polega na tym, że choć w szufladzie leżą S6E+ oraz S7 mnie najlepiej korzysta się z kupionego za 300 złotych na olx-ie Galaxy S4. Jest to mój najlepszy telefon od czasów Nokii 6630 :)

Odpowiedz

9. LuiN
1

2017-11-09 22:28:04

@4, piokuk - Dotarł do nas na testy i póki co mam dylemat podczas szukania zalet. Wady same cisną się na usta... lub na palce... 46 stopni potrafi złapać obudowa. Na domiar złego biuro prasowe Orange udostępniło nam wariant 256 GB i bardzo trudno jest mi się przełamać do normalnego testowania aż tak drogiego telefonu. Gdybym miał własny, to pewnie etui miałoby z 1 cm grubości :D

Odpowiedz

8. LuiN
2

2017-11-09 22:25:09

@6, Witek - czyli nie bawiłeś się, bo iPhone X jest niewiele większy od iPhone/''a 7 z ekranem 4,7 cala. To maleństwo, tymczasem Twój Note jest kobylasty na jego tle. Zobacz sobie tutaj:

Odpowiedz

0

2017-11-09 22:21:58

Ten sam żart zrobił się nudny do kwadratu, co rok to samo. Jakby każdy na ulicy musiał znać linie produktowa Apple. Żałosne.

Odpowiedz

6. ~Witek
0

2017-11-09 22:15:45

Gdyby miał to wszystko w rozmiarze 5, 6 cala. Bawiłem się nim, ale trochę za duży. Mam Note 3 w rozmiarze 5,7 cala i to wystarczy

Odpowiedz

5. ~wlo
0

2017-11-09 22:13:51

Iphone to jednak klasa sama w sobie

Odpowiedz

4. ~piokuk
2

2017-11-09 22:06:23

Obejrzałem dzisiaj to cudo w Saturnie w Galerii Krakowskiej. Nie jestem w stanie pojąć zachwytów nad tym telefonem. Odłożyłem go na miejsce po 2 minutach. Trudno, to nie dla mnie.

Odpowiedz

3. ~Gość
3

2017-11-09 22:00:23

Ciekawe co na to Tim... pewnie gdyby mógł to by sprzedał czwórkę w cenie dziesiątki...

Odpowiedz

2. broown
0

2017-11-09 21:59:43

I pewnie pomyśleli, że kosztuje 300 $!

Odpowiedz