DAJ CYNK

Huawei P9 z trzyletnią gwarancją

27.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16999

Ważne 8

1

26 kwietnia miała miejsce polskie premiera najnowszych smartfonów Huawei - P9 oraz P9 Plus.

26 kwietnia miała miejsce polskie premiera najnowszych smartfonów Huawei - P9 oraz P9 Plus.

Ceny smartfonów na naszym rynku prezentują się następująco:

  • Huawei P9 32 GB (3GB pamięci RAM) - 2399 zł,
  • Huawei P9 64 GB (4 GB pamięci RAM) - 2699 zł,
  • Huawei P9 Plus - 3199 zł,

Urządzenia na początku będą dostępne w kolorze srebrnym i tytanowym, a model P9 Plus pojawi się w sklepach dopiero za jakiś czas.

Oba modele będą objęte 3-letnią gwarancją oraz 3-miesiączną ochroną wyświetlacza. W przypadku awarii sprzętowej w pierwszych 3 miesiącach od zakupu smartfon będzie wymieniany na nowy. W celu uzyskania takiego pakietu gwarancji należy aktywować pakiet serwisowy za pomocą aplikacji HiCare w ciągu 30 dni od zakupu. Aplikacja jest fabrycznie zainstalowana na smartfonie.

Zobacz: Huawei P9 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Huawei P9 Plus - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Daroiusz1
0

2016-07-03 21:27:29

Chcę zarejestrowac Huawei p9

Odpowiedz

19. ~paw
0

2016-04-28 13:17:15

podobna gwarancja była w p8 i zazwyczaj serwis ccs jej nie realizował , na kilka przypadków uszkodzenia ekranu/obudowy żadnego nie naprawili. syf.

Odpowiedz

18. dumelosw
0

2016-04-28 10:46:14

3 miesiące na wyświetlacz ładne jaja sobie chinole robią, w s7 mam 12 miesięcy na wyświetlacz i też 3 lata normalnej , a kupiłem go na allegro za 2350 zł

Odpowiedz

17. ~turururu
0

2016-04-28 10:21:16

@16 Huawei ma 3 lata gwaranci D2D, i 3 miesiące to ubezpieczenie na wyświetlacz ;) Wiem co mam

Odpowiedz

16. ~
0

2016-04-28 09:39:05

@15 P8 ma 2 lata a to media markt przez jakiś czas miał jakąś tam promo(czy umowę z huaweiem) że dawali 3 lata....

Odpowiedz

15. ~
0

2016-04-27 22:11:11

P8 tez ma 3 lata gawarancji

Odpowiedz

14. ~Marcin28
0

2016-04-27 20:29:55

Będąc dziś w jednym ze sklepów miałem okazję przetestować ten telefon. Ogólnie patrząc telefon wygląda świnie. Metalowa obudowa robi rewelacyjne wrażenie. Niestety nie wszystko jest takie super. Bardzo złe wrażenie zrobił na mnie aparat fotograficzny. Niby dwa obiektywy a zdjęcia takie słabe a o stabilizacji obrazu już nie wspomnę.

Odpowiedz

13. Red_PL
0

2016-04-27 20:01:27

Jak markę dotowaną przez chiński rząd to cena nie powala. Jeszcze trochę i Huawei dostanie bana od UE i skończy się rumakowanie.

Odpowiedz

12. ~Ssaaam
0

2016-04-27 19:59:27

A S7 + 1 rok GW czyli 3 lata i 1 rok ubezpieczenia na wyświetlacz. Nie mówiąc już o sciemnianiu Huawei z aparatem który niby jest o słynnego Leica ..

Odpowiedz

11. ~
0

2016-04-27 18:14:39

3-miesiączną?

Odpowiedz

10. progosu
0

2016-04-27 17:40:16

ale, że w Polsce takie rzeczy? Od kiedy to Polacy są traktowani jako ludzie? Żeby ten Huawei miał normalny soft to nawet bym się chwili nie zastanawiał.

Odpowiedz

9. ~
1

2016-04-27 16:51:35

Chińczyk za taką kasę ... zaczynają się cenić.

Odpowiedz

8. ~ww
1

2016-04-27 16:15:36

jak drogoooo, po co tyle przeplacac???

Odpowiedz

7. ~zapukaj w okiennice me
1

2016-04-27 15:45:56

Tytanowym czy szarym?Czy to coś takiego jak w legendarnych, oldschoolowych monitorach - kolor rubinowy, który w rzeczywistości był pomarańczowy oraz szmaragdowy, który w rzeczywistości był zielony?

Odpowiedz

6. Kryniczanin
1

2016-04-27 15:32:02

A jabłuszko ile daje gwarancji producenta :-) ?

Odpowiedz