DAJ CYNK

Huawei P8 w ofercie Play

17.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5398

Ważne 5

9

W ofercie sieci Play pojawił się smartfon Huawei P8. Do zakupu urządzenia klienci otrzymają ciekawy gadżet.

W ofercie sieci Play pojawił się smartfon Huawei P8. Do zakupu urządzenia klienci otrzymają ciekawy gadżet.

Huawei P8, to tegoroczny flagowy smartfon chińskiego producenta. Spośród innych urządzeń na rynku wyróżnia go z pewnością perfekcyjnie wykonana obudowa i aparat z funkcją malowania światłem. Więcej na temat samego smartfonu przeczytacie w naszej recenzji.

Zobacz: Test telefonu Huawei P8

Do zakupu smartfonu klienci otrzymają za darmo smartwatch Huawei TalkBand B2. Jest to urządzenie łączące w sobie inteligentny zegarek, opaskę monitorującą aktywność fizyczną i... słuchawkę Bluetooth. Promocja obowiązuje oczywiście do wyczerpania zapasów.

Zobacz: Cennik Huawei P8 w ofercie Play


Dodatkowo ze swojej strony dodam, że test TalkBanda B2 oraz mniejszej wersji P8, Huaweia P8 Lite już w najbliższym czasie zobaczycie na łamach TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~eduardo
0

2015-09-18 11:09:56

To jest dopiero promo ! za kilka miesięcy koniec umowy i sam tego huawei wciągam!

Odpowiedz

2015-09-18 10:10:19

Zacznijmy od tego że TalkBand dostępny jest tylko przez eShop w Play. Pracuję trochę w tej firmie i informacja podana przez autora artykułu jest z lekka niedopracowana. Co do plusów - P8 ma wiele zalet, typu te malowanie światłem, mocną baterię i Andka v 5.1 z doskonale zsynchronizowanym wsparciem technicznym - jak i najgorszą wadę - brak rozmów w 2G. Z pewnością jest to dobry telefon dla osób z reguły przebywających w aglomeracjach miejskich z dostępem do UMTS. Przy wyjeździe na wioskę czy w teren po prostu telefon wystarczy zostawić w domu i zabrać ze sobą aparat fotograficzny i telefon, który ten standard GSM będzie obsługiwać :)

Odpowiedz

8. ripe
-1

2015-09-18 07:29:30

@7 co innego produkcja a co innego kopiowanie markowanie własną nazwą przez organizację której udziałowcem jest partia komunistyczna a prezes to oficer służb bezpieczeństwa chińskiej republiki ludowej.

Odpowiedz

7. ~jacek
2

2015-09-17 23:22:05

Jak mi pokażesz jakiś telefon który nie jest produkowany w Chinach jakiejś liczącej się marki to powodzenia :P

Odpowiedz

6. ripe
-1

2015-09-17 22:19:24

Jakoś nie dziwni że chiński telefon sprzedaje chińska sieć działająca na terenie PL.

Odpowiedz

5. ~Zawiedziony posiadacz P8
1

2015-09-17 18:20:37

Do wyposażenia trzeba dodać taki "ficzer", że w trybie 2G sobie nie pogadasz. Rozmówca słyszy doskonale ale rozmówcy nie słychać praktycznie wcale.

Odpowiedz

4. ~@3
-2

2015-09-17 16:50:01

Jak wszyscy maja edge+

Odpowiedz

3. Morvius
0

2015-09-17 16:32:28

@2 tak jak nie wszyscy posiadają samsunga s6 edge+ w sprzedaży a Play już posiada. I co w związku z tym?

Odpowiedz