DAJ CYNK

Huawei Mate 10 - pierwsze informacje

05.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13

Ważne 1

0

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat Huaweia Mate 10. Możemy spodziewać się dużego ekranu i cienkich ramek.


Huawei Mate 9 Porsche Design

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat Huaweia Mate 10. Możemy spodziewać się dużego ekranu i cienkich ramek.

Huawei co roku rozpieszcza klientów dwoma flagowymi smartfonami. Na początku roku zawsze dostajemy nowego przedstawiciela serii P, a pod koniec roku mamy nowego Mate'a. Tegoroczny Mate 10 ma zaoferować jeszcze większy niż do tej pory, 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9. Przez to będzie on urządzeniem stosunkowo wąskim, ale długim. Wraz z rozmiarem ekranu wzrośnie też jego rozdzielczość, która przy tych proporcjach ma wynosić 2160 x 1080 pikseli.

Na wyposażeniu nie zabraknie podwójnego aparatu, który ma oferować wsparcie dla rzeczywistości rozszerzonej (AR). Być może będzie to coś na kształt Projektu Tango Lenovo. Sercem smartfonu będzie nowy układ Kirin 970. Autorska produkcja Huaweia wykonana w 10nm procesie technologicznym ma oferować wydajność nie niższą niż konstrukcje ze Snapdragonem 835.

Źródło tekstu: playfuldroid; wł

Komentarze
Zaloguj się