DAJ CYNK

Huawei Ascend P6 w rękach TELEPOLIS.PL

18.06.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10135

Ważne 5

1

Huawei na specjalnej prezentacji w Londynie pokazał swojego najnowszego, flagowego smartfona - model Ascend P6. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej.

Ascend P6 wykonany jest z aluminium. Patrząc na design i wykonanie wyraźnie widać zapożyczenia od innych producentów. Chiński producent zaczyna zmniejszać dystans do konkurentów, choć jeszcze pozostaje za nimi w tyle.

Huawei na specjalnej prezentacji w Londynie pokazał swojego najnowszego, flagowego smartfona - model Ascend P6. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej.

Huawei Ascend P6 wykonany jest z aluminium. Patrząc na design i wykonanie wyraźnie widać zapożyczenia od innych producentów. Chiński producent zaczyna zmniejszać dystans do konkurentów, choć jeszcze pozostaje za nimi w tyle.

Huawei podkreśla dwie rzeczy - że jest to jeden z najcieńczych telefonów na rynku (6,18 mm) oraz fakt tego, że robi zdjęcia lepsze niż Apple iPhone 5 i Samsung I9505 Galaxy S 4 (do tego makro 4 cm).

W telefonie znalazł się 4,7-calowy wyświetlacz HD (1280 x 720 pikseli), aparat fotograficzny 8 Mpix, czytnik kart microSD, 8 GB pamięci wewnętrznej, 2 GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor Huawei K3V2, taktowany zegarem 1,5 GHz. P6 pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2.2.

W Polsce Ascend P6, jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, będzie miał sugerowaną cenę detaliczną na poziomie 2 tys. zł z VAT. W promocjach u operatorów powinien być wyceniany podobnie, jak Samsung I8190 Galaxy S III mini czy LG P760 Optimus L9. W IV kwartale powinna pojawić się na rynku trochę droższa wersja z LTE.











<: F1314 :>



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Qendo
-1

2013-06-19 13:01:45

haha design boków telefonu jak w iphone odrazu bym do sądu podał ...

Odpowiedz

21. ~adaśko
1

2013-06-19 11:21:02

Skoro robi lepsze zdjęcia od iPhone 5 i SGS4 to dlaczego nikt nie dodał sampli, żebyśmy sami mogli ocenić ile w tym prawdy?

Odpowiedz

0

2013-06-19 11:00:27

Jakim cudem to robi lepsze zdjęcia od iPhone 5? co to ma za optykę ?

Odpowiedz

19. ~zniesmaczony
0

2013-06-19 10:58:08

@17 jak ja uwielbiam kmiotków, co siedzą komuś obcemu w kieszeni i wiedzą lepiej na co go stać

Odpowiedz

18. ~Nicko
0

2013-06-19 10:44:00

Najbardziej chamska, chińska podróbka iPhona, jaką widziałem.

Odpowiedz

17. ~zulugula
0

2013-06-19 09:24:43

@16 sądząc po necie, którego używasz nie dziwi mnie to, że go nie kupisz. Nie stać Cię. Proste:)

Odpowiedz

16. ~
0

2013-06-19 08:39:15

Fon wygląda jak &quot;zrzynka&quot; z kilku popularnych modeli znanych firm z poprzestawianymi gniazdami. A ich umiejscowienie jest... fatalne. Nigdy bym nie kupił takiego badziewia.

Odpowiedz

15. ~T.
0

2013-06-19 08:27:44

Ale no z wejściem na jacka to polegli imho. USB na boku jeszcze rozumiem bo rzeczywiście może być wygodniej ale jack? Czyli trzeba do tego telefonu kupować kątowe bo inaczej do kieszeni nie wejdzie. No i minimalnie mogli by go chyba przyciąć od dołu i góry. Niemniej jednak telefon zapowiada się ciekawie.

Odpowiedz

14. ~
0

2013-06-19 07:43:47

poprawcie w końcu galerie, żeby nie przewijało do góry.. a najlepiej dołóżcie slideshow bo to jest irytujące....

Odpowiedz

13. ~Maqs
0

2013-06-19 01:40:57

11@ jakieś kompleksy leczone w internecie?

Odpowiedz

12. ~
0

2013-06-19 00:57:35

fajne pudełko-jak na kredki :)

Odpowiedz

11. ~
0

2013-06-18 23:12:17

Zmień swojego małego na coś większego.

Odpowiedz

10. ~Maqs
0

2013-06-18 22:44:01

zamienię swojego L9 na to cudo XD

Odpowiedz

9. ~bbbb
0

2013-06-18 22:23:24

Szychy w Play już od kilku tygodni używają.

Odpowiedz

8. ~MlecznaKanapka
0

2013-06-18 22:19:56

Ciekawe, bo czytałem że jego cena detaliczna to 449euro i raczej nie wyobrażam sobie by operatorzy sprzedawali go w cenie L9. Swoją drogą za 399euro można kupić Oppo Find 5 z ekranem Full HD ;)

Odpowiedz