DAJ CYNK

Huawei Ascend P6 w rękach TELEPOLIS.PL

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10466

Huawei na specjalnej prezentacji w Londynie pokazał swojego najnowszego, flagowego smartfona - model Ascend P6. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej.

Ascend P6 wykonany jest z aluminium. Patrząc na design i wykonanie wyraźnie widać zapożyczenia od innych producentów. Chiński producent zaczyna zmniejszać dystans do konkurentów, choć jeszcze pozostaje za nimi w tyle.

Huawei na specjalnej prezentacji w Londynie pokazał swojego najnowszego, flagowego smartfona - model Ascend P6. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej.

Huawei Ascend P6 wykonany jest z aluminium. Patrząc na design i wykonanie wyraźnie widać zapożyczenia od innych producentów. Chiński producent zaczyna zmniejszać dystans do konkurentów, choć jeszcze pozostaje za nimi w tyle.

Huawei podkreśla dwie rzeczy - że jest to jeden z najcieńczych telefonów na rynku (6,18 mm) oraz fakt tego, że robi zdjęcia lepsze niż Apple iPhone 5 i Samsung I9505 Galaxy S 4 (do tego makro 4 cm).

W telefonie znalazł się 4,7-calowy wyświetlacz HD (1280 x 720 pikseli), aparat fotograficzny 8 Mpix, czytnik kart microSD, 8 GB pamięci wewnętrznej, 2 GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor Huawei K3V2, taktowany zegarem 1,5 GHz. P6 pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2.2.

W Polsce Ascend P6, jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, będzie miał sugerowaną cenę detaliczną na poziomie 2 tys. zł z VAT. W promocjach u operatorów powinien być wyceniany podobnie, jak Samsung I8190 Galaxy S III mini czy LG P760 Optimus L9. W IV kwartale powinna pojawić się na rynku trochę droższa wersja z LTE.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu