DAJ CYNK

HTC One Max - pierwsze zdjęcia sześciocalowca

06.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3550

Ważne 4

0

HTC szykuje swój pierwszy phablet - HTC One Max z ekranem o przekątnej 5,9 cala. Są już pierwsze zdjęcia urządzenia, które stylistycznie wyraźnie nawiązuje do tegorocznej linii One.

HTC szykuje swój pierwszy phablet - HTC One Max z ekranem o przekątnej 5,9 cala. Są już pierwsze zdjęcia urządzenia, które stylistycznie wyraźnie nawiązuje do tegorocznej linii One.



Po sukcesie linii Note Samsunga (niebawem zobaczymy trzecią generację) i prezentacji Sony Xperia Z Ultra, przyszła pora na telefono-tablet od HTC. Urządzenie bazować ma na najwydajniejszym obecnie na rynku mobilnym chipsecie Snapdragon 800, o nieznanym póki co taktowaniu (w Xperii Z Ultra są to 4 rdzenie Krait 400 2,2 GHz).

Ekran HTC One Max będzie miał 5,9 cala i rozdzielczość FullHD (1920 x 1080 pikseli). Na zdjęciu dołączonym do wiadomości na HTC One Max leży 4-calowa Motorola XT882. Premiera większego brata HTC One odbędzie się prawdopodobnie już we wrześniu.

Źródło tekstu: ePrice, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Maarten
0

2013-08-06 16:55:12

@8 No tak, tylko żeby telefon do nich trafił to najpierw musi się popsuć. Być może trafiłem na trefne sztuki. Jednak w oczach osoby, która pierwszy raz ma kontakt z daną marką i trafi na tak awaryjne konstrukcje, pozostaje niesmak. A z telefonem obchodzę się jak z jajkiem. Jedyne czego nie mogę odmówić HTC to solidności wykonania obudowy, tutaj było bardzo dobrze.

Odpowiedz

10. ~LOOOL
0

2013-08-06 16:36:05

Urzywam telefony HTC od niemal 7 lat, posiadałem pierwsze modele jeszcze pod nazwą SPV i w życiu uszkodziłem tylko 1 telefon i to z mojej winy. Jeżeli ktoś nie potrafi urzywać telefonu i obchodzić się z nim jak trzeba, to nawet solida popsuje, choć tam głośniki i tak same padają. Nawet HD2 nie był w ogóle w naprawie, nawet po wgraniu androida i później powrocie do WM nic ! Ludzie, to ablo ja ttrafiam na jakieś udane modele, albo ktoś rzuca swoim telefonem i później ma pretensje. Ja wiem, że HTC miał słabe modele i konstrukcje (HD2 i digitizer, Wildfire s - działa jak by chciał, a nie mógł, s710 - uszczelki, taśma) ale niech pierwszy rzuci kamieć kto wymieni mi markę, która miała same udane modele pomijając iphone bo jest stosunkowo niedawno na rynku. Wielkość ? Kwestia gustu, jak dla mnie idealne rozwiązanie jeżeli ktoś chce tablet i telefon. Mam nadzieje, że nie będzie finalnie tego plastiku po bokach jak w One mini, bo niezbyt to wygląda. Czekam na ten model i mam nadzieje, że będzie w europie dostępny.

Odpowiedz

9. AbrahaM
0

2013-08-06 16:16:55

@8: tylko że zdaniem wielu osób problemem nie jest HTC, Samsung czy Nokia, tylko... Regenersis naprawiające ich produkty.

Odpowiedz

8. ~Maarten
0

2013-08-06 15:55:30

Z HTC jest wszystko fajnie do momentu kiedy się zepsuje. Moj Sensation XL i Desire dziewczyny były już po 2 razy w Regenersis. Prawdą jest, że długo trzeba czekać na naprawę i wypada ona z różnym skutkiem. Generalnie lepiej omijać obie te firmy, jeśli chce się mieć święty spokój.

Odpowiedz

7. ~Alfabezomegi
0

2013-08-06 14:39:55

@6 O robią coś co wygląda wreszcie jak tel? no to może sie w końcu przeniose z mojej Noki 3310 :)

Odpowiedz

6. ~RudyLis
0

2013-08-06 14:29:27

Gdzieś pisało, że Samsung wraca do produkowania klapkowców, oczywiście dotykowych. Czekam z utęsknieniem ;)

Odpowiedz

5. ~
1

2013-08-06 14:23:12

@4 nie ma co tam sensacji wietrzyć. ja z aktualizowałem telefon i wcale nie HTC. bateria 3 razy krócej trzyma. żonie telefon się popsuł (nie HTC) i już 2 miesiace jest brak telefonu. Jak ktoś interesuje sie telefonami i przeglada fora to na temat każdego producenta można znaleźć różne negatywne przygody.

Odpowiedz

4. ~wąwa
-1

2013-08-06 14:15:50

HTC...tak...potworne problemy z aktualizacjami a oddanie na gwarancji= brak telefonu przez 4 miesiące. Ja podziękuje

Odpowiedz

3. ~
1

2013-08-06 14:15:08

@1 Mnie tam nie przeszkadza. Najwazniejsze zeby byl wybór. Kiedys, na poczatku uzywana ceglowek i bylo OK. Obecnie mam telefon z ekranem 4,7 cala i do mniejszego juz nigdy nie wroce.

Odpowiedz

2. ~andrew
-1

2013-08-06 14:12:04

Ha,ha,ha ... 6 calowy telefon :)) Zaczynam wietrzyć interes i otwieram produkcję ubrań ze specjalnymi kieszeniami phabeltofony (jak to brzmi) od 6 do 10 cali. Ludzie do czego my zmierzamy, gdzie są granice technologicznego absurdu?

Odpowiedz

0

2013-08-06 14:06:38

Ciekawe kiedy pojawią się telefony 10-15" żeby można było wygodnie przeglądać net, oglądać filmy i TV. Widać wracamy do telefonów stacjonarnych. :)

Odpowiedz