DAJ CYNK

Honor 3C trafia na polski rynek

25.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4864

Ważne 1

3

Honor 3C, smartfon z 5-calowym ekranem, czterordzeniowym procesorem i obsługą Dual SIM trafia na polski rynek.

Honor 3C, smartfon z 5-calowym ekranem, czterordzeniowym procesorem i obsługą Dual SIM trafia na polski rynek.

Honor 3C oferuje 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720p, który zajmuje 69% powierzchni przedniego panelu. Smartfon napędza czterordzeniowy procesor MediaTek MT6582 taktowany zegarem 1,3 GHz w parze z 2 GB pamięci RAM. Zarządza nimi Android w wersji 4.2 przykryty nakładką EmitionUI 2.0. Wbudowane 8 GB można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Urządzenie zostało wyposażone w dwa aparaty, główny o rozdzielczości 8 Mpix (f2, 28 mm z nagrywaniem w 1080p) i przedni o rozdzielczości 5 Mpix (f2.4, 22 mm, z trybem panoramicznego selfie). W obudowie o wymiarach 139,5 x 71,4 x 9,2 mm i masie 140 gramów znajduje się również akumulator o pojemności 2300 mAh oraz dwa gniazda na karty SIM. Łączność z Internetem zapewni Wi-Fi w standardach b/g/n oraz HSPA o, póki co, nieznanych parametrach.



Smartfon będzie dostępny w sklepach internetowych od początku grudnia w cenie 599 zł. Dostępny będzie kolor biały i czarny.

Źródło tekstu: Honor; wł

Tagi: honor Honor 3C
Komentarze
Zaloguj się
20. ~krm
0

2015-02-01 00:20:09

droższe LG L90 czy motorola G2 mają po 17tys. i co z tego? Ja myPhona w życiu bym nie kupił.

Odpowiedz

19. ~gotu
0

2014-12-30 00:21:33

rozbawilo mnie jak przetestowali ten 3c i wyszlo ze w antutu ma tylko 20tys, a Luna 25-27tys !

Odpowiedz

18. ~gotu
0

2014-12-08 21:38:27

bardzo pozny start, konkurencja dla myPhone Luna, parametry i cena podobna, roznice w ilosci rdzeni (myPhone) i pamieci (3c) i android (honor ma stara wersje ;/) i mniejszy ekran (3c), reszta podobna, dla mnie spozniony i bez rewelacji nad znanymi juz modelami

Odpowiedz

17. ~dmc
0

2014-11-26 18:21:56

przyciski funkcyjne ma jak w jakims najtanszym kruger & matz lub innym huaweju lipa ale nie zaraz ma 2GB ramu ehh

Odpowiedz

16. ~pomocnik
0

2014-11-26 13:07:46

@telepolis dodajcie ten telefon do swojej bazy

Odpowiedz

15. ~Marek
0

2014-11-26 08:57:35

Prawda to?

Odpowiedz

14. Red_PL
0

2014-11-25 23:34:42

No to cena trochę uderzy w handlarzy z Allegro ;) w sumie za tą kasę nie jest zły gdyby nie ten stary android ;)

Odpowiedz

13. ~
0

2014-11-25 23:13:20

Nie każdy nie lubi swojej twarzy :-)

Odpowiedz

12. ~Pit
0

2014-11-25 22:04:05

Do 8 ~Przednia kamerka jest potrzebna jak gadasz z kimś przez skype np.Widzicie nawzajem swoje gęby.Albo do zwykłego połączenia video

Odpowiedz

11. ~
0

2014-11-25 18:51:19

Popraw kosmiczna na kretyńska. Samsung chętnie dodałby do tego jeszcze ze 3 kamery: dwie boczne do wyświetlania czy nikt nie patrzy nam akurat w ekran i dolną do monitorowania czy nie potkniemy się zaraz o jakiś próg czy kamień wpatrzeni w ekran swojego bożka... No, ale wtedy cena urządzenia wzrosłaby jakieś 25%...

Odpowiedz

10. SebaK2
0

2014-11-25 17:46:49

@9: cóż to za kosmiczna technologia, DWIE kamery w telefonie :O

Odpowiedz

9. ~do8hehe
0

2014-11-25 16:32:34

Zależy :) Te przednie aparaty to pewnie 1-2% ceny całego urządzenia. Ja w swoim chinolu za 250 zł, 2 rdzenie itp mam kamerkę przednią nawet :) Fakt faktem, to tragiczna kamerka ale jednak. To też zależy jaki przedni aparat, bo teraz nastała głupia moda na super dobre ;/

Odpowiedz

8. ~
0

2014-11-25 15:56:45

Ach te przednie aparaty... Zbędny dla 99% użytkowników dodatek podwyższający koszt urządzenia...

Odpowiedz

7. lee
0

2014-11-25 15:55:49

Rychlo na czas... Skoro jest juz jego nastepca lol xd

Odpowiedz

6. ~Pin
0

2014-11-25 15:53:22

Do 5.bo honor nie ma i nie chce miec nic wspolnego y żydostwem!

Odpowiedz