DAJ CYNK

Google Pixel 2 z nowym Snapdragonem 836

24.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17

Ważne 2

2

Cały świat elektryzuje się Notem 8, iPhonem 8 i nowymi Nokiami. Tymczasem to Google Pixel 2 może otrzymać najwydajniejszy z tegorocznych układów mobilnych.Cały świat elektryzuje się Notem 8, iPhonem 8 i nowymi Nokiami. Tymczasem to Google Pixel 2 może otrzymać najwydajniejszy z tegorocznych układów mobilnych.

Jak informuje portal Fudzilla powołując się na własne źródła, Google Pixel 2 będzie pierwszym smartfonem, który dostanie podrasowany wariant najwydajniejszego tegorocznego chipu mobilnego. Snapdragon 836 w stosunku do modelu 835 ma być fizycznie mniejszy i przy tym 10% wydajniejszy. To powinno wystarczyć do uzyskania kilku tysięcy punktów więcej w benchmarku AnTuTu. Ważniejszą zmianą ma być za to lepsza współpraca z aparatami, co ma mieć przełożenie na lepszą jakość zdjęć.

Google nie dostanie Snapdragona 836 na wyłączność. Spekuluje się, że powinniśmy go zobaczyć w tegorocznych modelach Xiaomi lub nowej konstrukcji OnePlus. Zabraknie go za to w Galaxy Note 8. Samsung stawia na sprawdzonego Snapdragona 835 i Exynosa 8895 własnej produkcji.

Źródło tekstu: Fudzilla; wł

Komentarze
Zaloguj się