DAJ CYNK

Co trzeci Galaxy S5 zastępuje iPhone'a

17.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13432

Ważne 12

5

The Telegraph donosi, że prawie 38% nowych użytkowników Samsunga Galaxy S5 zrezygnowało na jego rzecz z posiadanego do tej pory iPhone'a.

The Telegraph donosi, że prawie 38% nowych użytkowników Samsunga Galaxy S5 zrezygnowało na jego rzecz z posiadanego do tej pory iPhone'a.

Dane pochodzą z witryny CompareMyMobile, zajmującej się bezstresowym dla klienta skupem telefonów. Od chwili prezentacji Galaxy S5 w Barcelonie, sprzedaż telefonów w serwisie wzrosła o 160%.

Najczęściej dotychczasowi miłośnicy Apple'a pozbywali się iPhone'ów 4s. Ich sprzedaż od chwili prezentacji Galaxy S5 wzrosła o 210%. Drugim najchętniej sprzedawanym telefonem był Galaxy S III (sprzedaż wzrosła o 196%), a trzecim Apple iPhone 5s (wzrost sprzedaży o 184%).

W 2013 roku użytkownicy serwisu najchętniej na rzecz nowych zakupów pozbywali się smartfonów Apple'a. iPhone'y stanowiły 28,9% całkowitego skupu telefonów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy S5 w katalogu.

Źródło tekstu: The Telegraph

Komentarze
Zaloguj się
70. smoq73
2

2014-09-13 09:46:09

Kuzynie wyluzuj troche, jad ci osąd mąci

Odpowiedz

69. ~Zgred
1

2014-04-22 20:47:10

Wcale się nie dziwię takiemu procederowi. Galaxy S5 jest niezły, ale iPhone wolałbym chyba zastąpić HTC One M8, który designersko jest po prostu dużo piękniejszy: http://smartfan.pl/htc-one-m8-oficjalnie-zadebiutowal-5-ekran-1080p-i-podwojna-kamera/

Odpowiedz

68. ~Kuzyn1920
-4

2014-04-22 15:39:27

@52 NO nie dziwie sie ze łacznie mają mniej niż Apple. Różnica w cenie sprzętu jest chorędalna! A żeby tego było małoWszyscy muszą z sobą współpracować z Apple nikt nie współpracuje bo poco jak samoistnie jest wystarczalny sam dla siebie. Więc i koszty ma mniejsze produkcji, promocji, eksploatacji... Ja sie na żadnego IOSa nie skusze. Jestem biedakiem i wole kupić SX Z1. Dziwie sie wypowiadającym tu taj, mam w domu wszystko z Apple więc i tel bede miec by było kompatybilne...(kupuj wszystko na WP też bedziesz mieć kompatybilne z Lapkiem, tabletem, zegarkiem) Kolejnego jak słysze ze kupuje Apple bo ma stabilnosć itp to mi sie śmiać chce . Każdy moze użytkować w taki sposób sprzet by spełniał jego wymagania, bez patologicznych zachowań słuchawki. wystarczy wiedzieć ze na SGYoung nie pogra w gry które potrzebują procek 1.2GhZ. A zdanie dalej daje przykład ze jednak tablet z Adnkiem jest git bo używa, nie byłby git to by o nim nie wspominał! Tu nikt nikogo nie przekonuje, to sa debaty.

Odpowiedz

67. ~tata
0

2014-04-21 07:19:40

Los iphona w rekach apple to co nie za dlugo trafi na rynek zadecyduje czy ten system nie pojdzie sladem Noki i symbiana.

Odpowiedz

66. ~Sad but true
2

2014-04-20 07:34:22

jeden jezdzi Dacia, inny VW a jeszcze inny BMW - takie zycie :) Ale nazywanie kogos snobem bo uzywa produktow Apple, czy nie wiem np. jezdzi BMW to chyba jakies nieporozumienie. W waszych komentarzach przelewa sie taka typowa mentalnosc Polaka - równaj do dołu a nie go góry, zajmij sie zazdroszczeniem sasiadowi ze ma wiecej a nie zastanawianiem sie jak polepszyc swoj byt.

Odpowiedz

65. ~JustMe
0

2014-04-19 19:49:49

Ktoś tu pisze o fanbojach androida.... znowu ten ktoś używa argumentu stanu konta pewnej firmy...Jakie to ma znaczenie? Stan konta firmy nie jest adekwatny do jakości produktu itdOciapcieli niektórzy do maksimum.

Odpowiedz

64. mlb
0

2014-04-19 15:22:18

aha, dodam że póki co iphone ma dla mnie sens tylko z jailbreakiem, Cydia wciąż zawiera wiele rzeczy których gołemu iOS brakuje - dlatego jeśli za jakiś czas zniknie możliwość JB pożegnam Apple bez żalu, choć produkty mają dobre.

Odpowiedz

63. mlb
0

2014-04-19 15:19:08

nich każdy wybiera to co chce. Właśnie zmieniłem iphone 4 na 5S - mimo wszystko uważam że Z2 czy S5 są porównywalne i nikogo do 5S przekonywać nie będę - niech sprawdzi sam.

Odpowiedz

62. ~amigo
-1

2014-04-19 15:09:38

Snobizm i tyle jak ktoś po czyta takie wypowiedzi to pomyśli sobie co za idioci tu siedzą i kłucą się o głupi telefon. To tylko snobi tak robią wydając 3000 szukają usprawiedliwienia, że wydali kasę na najlepsze hehe. Ludzie po pukajcie się w główki bo tylko na takich prostakach te wielkie korporacje napychają sobie kasą swoje tłuste kieszenie....

Odpowiedz

61. ~humek
0

2014-04-19 13:33:21

A ja Wam powiem tak przesiadłem sie z galaxy s2 na iphone 5s , jak następny iphone bedzie miał NFC to kupuje jak nie to powracam na andka . Polityka apple sprawdzała sie jak nie było andka ,jak tego nie zmienia to z czasem przepadną jak nokia z symbianem

Odpowiedz

60. ~Darek
0

2014-04-19 09:36:25

A ja tam zostaje przy WP i mam jeden z tańszych i bardzo funkcjonalnych urządzen z tym systemem. A ekran jest dośc duży xD. Kto zgadnie jaki to?? Aha, Kosztuje normalne pieniądze, a nie kwoty które mnie raczej odstraszaja od najnowszych urządzeń. @Adrian, troche luzu i dystatnsu do życia, za krótkie jest żebys sie tak przejmował tym co pisza inni xD

Odpowiedz

59. iP3GS
0

2014-04-19 03:30:59

Czy nie byloby lepiej, gdyby kazdy kupowal to, co mu osobiscie odpowiada i nie interesowal sie co i za ile kupuje ktos inny? Chcesz miec 5-cio lub 6-cio calowy telefon bo jest ci taki potrzebny (lub masz taki kaprys)? Prosze bardzo! Ja nie chce bo mnie odpowiada mniejszy. Nie mam do tego prawa? Dlaczego na niektorych dziala to jak czerwona plachta na byka? Na sile prubuja czlowiek przekonac ze jego wybor jest zly i powinien wybrac tak jak oni. Przeciez to jest jakas paranoja!

Odpowiedz

58. ~lol...
0

2014-04-18 23:14:27

@Adrian, ty zaś na siłę próbujesz przekonać że to 4" jest cacy a 5" już beeee i gdzie różnica między Tobą i tymi których oskarżasz ?

Odpowiedz

57. ~mqy1
-2

2014-04-18 22:32:40

Mam iPhona 4 S i na Galxy 5 nie zamienię bo iPhone jako telefon jest nie do pobicia na Android mam tablet za parę złotych i wystarczy, a co do iPhona każdy lubi co ma uważam że jest jednym z lepszych telefonów a ipka 5 nie znam to się wypowiadał nie będę.

Odpowiedz

55. a_lex
0

2014-04-18 21:35:59

Faktycznie, widziałem gościa z czymś takim na szyi, powieszone na tasiemce - no cóż, wygoda!

Odpowiedz