DAJ CYNK

Apple udostępnia iOS 10

13.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6439

Ważne 3

3

Dzisiaj wystartowała aktualizacja systemu iOS do wersji 10. Przyjrzyjmy się najważniejszy zmianom.

Dzisiaj wystartowała aktualizacja systemu iOS do wersji 10. Przyjrzyjmy się najważniejszy zmianom.

Nowa wersja mobilnego systemu Apple'a oferuje nowy ekran blokady, bogatsze powiadomienia, szybszą interakcję z aplikacjami, rozszerzone możliwości funkcji 3D Touch, możliwość korzystania z Siri przez aplikacje firm trzecich, poprawioną klawiaturę, aplikację zdjęć i map, nowy interfejs Apple Music i Apple News oraz bardziej rozbudowany ekran domowy. Oprócz tego pojawiły się nowe funkcje w aplikacji Wiadomości, jak np. możliwość wysyłania efektów pełnoekranowych (np. rozbłysku fajerwerków w ramach celebracji jakiegoś wydarzenia). Część zmian pokazują animacje na stronie internetowej iOS.

Aktualizacja jest już dostępna dla iPhone'ów 5 i nowszych oraz iPadów 4 generacji, mini 2, mini 3 i mini 4, iPadów Air i Air 2, iPadów Pro oraz iPodów Touch 6 generacji.

Źródło tekstu: Apple; wł

Tagi: apple ios 10
Komentarze
Zaloguj się
30. wlo
0

2016-09-16 16:23:28

29 - a jak napisałem? Tak - kupiłem sobie pół roku temu ponad Lumię 730 i włożyłem ją do szuflady ;)

Odpowiedz

28. wlo
0

2016-09-15 19:27:50

Ja jakoś w lutym kupiłem Lumię 730... Bo cenę dobrą trafiłem w sklepie.Czeka w szufladzie aż dojrzeję do tego typu telefonu - obsługiwanego oburącz ;-)

Odpowiedz

27. wlo
0

2016-09-15 19:25:19

26 - skąd te wnioski? Całkowicie błędne. Chodzi o znajomego, który owszem korzysta, ale jaku się wytłumaczy jak ma korzystać - jeśli już Cię tak bardzo to interesuje ;-)

Odpowiedz

25. wlo
0

2016-09-15 19:04:57

LuiN - ja nigdy tego na sprzęcie Apple/''a nie robiłem... Więc bardziej jak krowie na granicy... ;-)

Odpowiedz

24. LuiN
0

2016-09-15 18:57:51

@23, wlo - tak jak dla wszystkich innych telefonów i tabletów Apple/''a, dostępna jest też aktualizacja przez iTunes.

Odpowiedz

23. wlo
0

2016-09-15 18:47:05

Czy są inne niż OTA sposoby aktualizacji firmware iPhone/''a 6s?

Odpowiedz

22. ~
0

2016-09-14 13:58:25

Bravo Apple. Podoba mi się możliwość dodawania widgetów i trochę androidowy ekran blokady, a także możliwość wyłączenia automatycznego przekierowania rozmowy na głośnik zewnętrzny. Teraz mogę dyskretnie wybierać opcje tonowe po nawiązaniu połączenia np. z bankiem bez konieczności podłączania słuchawek. Co do samej aktualizacji poszło szybko i sprawnie, dziś o 6 rano...

Odpowiedz

21. ~Robo
0

2016-09-14 11:24:36

Wczoraj zaktualizowalem zarowno 5s jak tez iPada Mini2 i Ipada Air. Wszystko przez WiFi i wszystkie urzadzenia smigaja jak ta lala. Bardzo mi sie podobaja nowe funkcje iPs10. Szczegolnie fajne sa teraz Wiadomosci.

Odpowiedz

20. ~Mr.Arek
0

2016-09-14 10:30:12

Jak na razie zauważyłem w historii połączeń brak numerów odebranych połączeń :-/

Odpowiedz

19. ~Murko
0

2016-09-14 10:25:16

Wczoraj zakutualizowałem swojego 6s i poszło bez problemów, co prawda zaciął się troszeczkę przy logowaniu ID ale to chyba tutaj trzeba troszeczkę poczekać...

Odpowiedz

18. ~Pablosox123
-1

2016-09-14 10:09:57

iPhone to kupa a nie telefon.

Odpowiedz

17. ~coli
0

2016-09-14 10:03:27

A 6s dalej się blokują przy aktualizacji przez wifi ?

Odpowiedz

16. ~Nathi
0

2016-09-14 08:48:34

Zaktualizowalam wczoraj SE i wszystko smiga :D

Odpowiedz

15. ~krzysp
0

2016-09-14 08:11:37

iPad Air zaktualizował się bezproblemowo OTA i śmiga już z nowym iOS 10 :)

Odpowiedz

14. ~
0

2016-09-14 08:11:30

Zaktualizowałem swojego 5S do 10 przez wifi. Wszystko działa bez żadnych problemów.

Odpowiedz