DAJ CYNK

Thermomix i Kobold w promocji. Każdego będzie stać

Anna Rymsza

Taryfy, promocje, usługi

Thermomix i Kobold w promocji. Każdego będzie stać

Na Wielkanoc możesz wyposażyć swój dom w cenione urządzenia Vorwerk. Wróciły raty 0% na legendarny Thermomix i system utrzymania czystości Kobold.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Thermomix TM6 oraz odkurzacz Kobold VR7 znów możesz kupić na raty 0%. Kolejna edycja dobrze znanej promocji wystartowała 27 lutego 2024.

Thermomix i Kobold na raty 0% 

Vorwerk uruchomił wielkanocną promocję kredytową, dzięki której można rozłożyć zakup nowego sprzętu do domu na nieoprocentowane raty. To oczywiście pozwoli nowym posiadaczom urządzeń Vorwerk przygotowanie Świąt Wielkanocnych z nowymi domowymi pomocnikami. Thermomix TM6 z rozbudowaną bazą przepisów Cookidoo pomoże przygotować doskonałe potrawy na świąteczny stół. Z pomocą systemu Kobold zaś posprzątasz mieszkanie od sufitu po podłogę, razem z trudno dostępnymi zakątkami. Jeśli jeszcze się wahasz, czy Thermomix i Kobold są dla Ciebie, polecam lekturę szczerych recenzji:

Thermomix i Kobold na raty 0%

By skorzystać z promocji, masz tylko miesiąc. Wielkanocne raty 0% są dostępne do 27 marca 2024 roku. Dostępne jest kilka wariantów: 

  • zestawy Kobold można kupić na 10, 20 lub 30 rat 0%;
  • urządzenia Thermomix można kupić na 10, 20 lub 22 raty 0%.

Cena urządzenia Thermomix TM6 to 6455 zł. Za zestaw Kobold natomiast, w zależności od rodzaju zestawu, trzeba zapłacić od 4955 złotych. Warto tu zaznaczyć, że w najdroższym zestawie znajduje się także robot sprzątający, który zdejmie z domowników obowiązek codziennego odkurzania podłóg i dywanów. Szczegóły poznasz u lokalnego przedstawiciela firmy Vorwerk. Na prezentację możesz umówić się na stronie producenta.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Vorwerk

Źródło tekstu: Vorwerk