DAJ CYNK

Lidl rozpieszcza majsterkowiczów. Elektronarzędzia mocno przecenione

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl ponownie aktualizuje swoją ofertę tymczasową. Tym razem nie zabraknie sprzętu, który zainteresuje przede wszystkim majsterkowiczów. 

Lidl opublikował nową gazetkę, w której znajdziemy sporo ciekawych promocji. W najbliższym czasie w niższych cenach będzie można upolować zestawy elektronarzędzi, które szczególnie powinny zainteresować fachowców i domorosłych majsterkowiczów. 

Lidl wyprzedaje elektronarzędzia

Od soboty 27 stycznia w Lidlu będzie można natrafić na elektronarzędzia w niższych cenach. Przykładowo zapłacimy 100 złotych mniej za młotowiertarkę z udarem 1050 W. Jej promocyjna cena to 199 złotych. Obniżce podlega również cena lasera krzyżowego ze statywem. W tym przypadku za urządzenia zapłacimy 99 złotych, czyli 40 zł mniej niż standardowo.

To jednak nie koniec pozycji dla majsterkowiczów. W ostatni weekend stycznia na półki sklepowe trafi również wyrzynarka 800 W ze wbudowaną lampą roboczą LED w cenie 119 złotych. Nie zabraknie szlifierki wielofunkcyjnej 3 w 1 o mocy 200 W z płynną regulacją liczby drgań. Jej cena wyniesie również 119 złotych. Tymczasem za 199 złotych będzie można nabyć szlifierkę taśmową 900 W z funkcją zasysania i ze zdejmowanym pojemnikiem na pył. Co więcej, urządzenie można dostosować zarówno do prawo, jak i leworęcznych użytkowników.

Więcej szczegółów na temat nadchodzących promocji można znaleźć w oficjalnej gazetce Lidla.

Zobacz: Karta graficzna bez złącza zasilania. To szykuje NVIDIA
Zobacz: YouTube gra na nosie użytkowników. To rozwiązanie ci się nie spodoba

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka