DAJ CYNK

Lidl kokietuje majsterkowiczów. Masa elektronarzędzi w niższych cenach

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl zaktualizował swoją ofertę tymczasową. Już wkrótce nie zabraknie pozycji dla majsterkowiczów. Przydatne narzędzia będzie można dostać w niższej cenie.

Lidl udostępnił nową gazetkę, w której znajdziemy sporo przydatnych narzędzi. Tym razem dominować będą urządzenia, które pomogą w zadbaniu o stan flory w naszym ogródku. Nie zabraknie więc nożyc oraz pił. Nic dziwnego, że Lidl postawił na taki zestaw narzędzi, gdyż tej zimy śniegu jest jak na lekarstwo i już trzeba zacząć dbać o zieleń.

Lidl wyprzedaje narzędzia do pielęgnacji ogródka

Już 22 lutego na półkach sklepowych Lidla nie zabraknie sekatorów, pił ani nożyc, w tym tych akumulatorowych. Przykładowo akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów będzie można kupić 20 złotych taniej. Zamiast 99 złotych urządzenie będzie można kupić za 79 zł. W ofercie pojawi się elektryczna piła łańcuchowa 1600 W z 265 ml pojemnością zbiornika na olej. Urządzenie zostało zaopatrzone w futerał ochronny prowadnicy oraz klucz kombi i kosztuje 249 złotych.

W cenie 399 złotych będzie można kupić elektryczne nożyce do żywopłotu o mocy 900 W, wyposażone w długi trzonek i nóż ze stali szlifowanej laserowo. Nie zabraknie też akumulatorowej wiertarko-wkrętarki 12 V w cenie 99 złotych oraz szlifierki kątowej za 119 zł.

Zobacz: Każdy włączy to w Windowsie. Filmy zyskają nowe życie
Zobacz: Sony ma dosyć. PlayStation 6 ma górować nad Xboxem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka