DAJ CYNK

Lidl rozpieszcza majsterkowiczów. Pojawi się sporo elektronarzędzi

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl rozpieszcza majsterkowiczów. Pojawi się sporo elektronarzędzi

Lidl aktualizuje swoją ofertę tymczasową. Już teraz klienci mogą nabyć wiele narzędzi, które przydadzą się w warsztacie lub przy remoncie.

Lidl udostępnił nową gazetkę, która obowiązuje już teraz. Jednak na "główne danie" przyjdzie majsterkowiczom poczekać aż do weekendu. To wtedy na półki sklepowe trafią nowe elektronarzędzia, które warto mieć w swoim warsztacie.

Lidl wyprzedaje sprzęt dla majsterkowiczów

Już od soboty 10 lutego na półkach sklepowych w Lidlu zagości nowy asortyment. W związku z tym będzie można kupić taniej młotowiertarkę udarową o mocy 1550 W. Jej nowa cena to 249 złotych, gdzie oryginalna wynosi 299 zł. To jednak nie koniec promocji. Dalmierz laserowy z zakresem pomiaru 0,05 - 50 m dostępny będzie w cenie o 20 złotych niższej niż zwykle. Za urządzenie zapłacimy 79 złotych.

Pojawi się również sporo sprzętu poza promocją. Klienci będą mogli zaopatrzyć się w wiertarkę udarową 750 W za 129 złotych, szlifierkę do ścian i podłóg 1050 W za 279 zł, suwmiarkę cyfrową w cenie 49,99 zł, czy listwę antynapięciową z ośmioma gniazdkami i kablem o długości 2 m za 79,90 zł.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty Lidla można znaleźć bezpośrednio w ich gazetce promocyjnej.

Zobacz: Dostałeś taką wiadomość na Facebooku? Koniecznie ją zignoruj
Zobacz: Lidl wyprzedaje swój megahit. Start 12 lutego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka