DAJ CYNK

Lidl szaleje. Start już 11 stycznia

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl szaleje. Start już 11 stycznia

Lidl udostępnił gazetkę obejmującą promocje zaplanowane na początek nowego roku. Wśród wielu pozycji znajdzie się sporo przydatnych gadżetów dla kierowców.

Nie da się ukryć, że zima nie raz potrafi sprawić kierowcom psikusa i nie chodzi tu tylko o trudniejsze warunki na drodze. Niektórzy kierowcy mogą zostać nieprzyjemnie zaskoczeni, gdy są w pośpiechu, a samochód np. nie chce odpalić. Lidl przygotował promocje na akcesoria, które mogą pomóc w tego typu sytuacjach.

Lidl wyprzedaje akcesoria dla kierowców

Lidl udostępnił nową gazetką, w której znajdziemy sporo ciekawych akcesoriów dla kierowców. Już od czwartku 11 stycznia na półkach sklepowych będzie można znaleźć m. in. manometry i prostowniki. Niektóre z urządzeń, jak akumulatorowy klucz udarowy 20 V będzie można kupić w ramach promocji. W tym przypadku można zaoszczędzić 100 złotych i kupić narzędzie za 299 zł.

Oprócz tego w sklepie pojawią się manometry cyfrowe do opon za 29,99 zł oraz prostowniki do akumulatorów w cenie 49,90 złotych. Nie zabraknie też urządzeń rozruchowych z funkcją powerbanka, za które przyjdzie klientom zapłacić 229 złotych.

Więcej szczegółów można znaleźć w oficjalnej gazetce Lidla.

Zobacz: NASA rzuciła liczbę. Spróbuj ją sobie wyobrazić
Zobacz: Intel szykuje nowy, potężny procesor. Pojawiło się zdjęcie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka