DAJ CYNK

Sega obchodzi urodziny i rozdaje gry za darmo

Dodane przez: HTur

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 2758

Chcesz za darmo Sonic The Hedgehog 2? To jedna z atrakcji, którą Sega rozdaje z okazji swoich 60-tych urodzin. A co jeszcze ma dla nas?

Sega to firma, która dała światu wiele klasycznych już gier - jak Sonic. Została założona w 1940 roku pod nazwą Standard Games (później Service Games) w East Palo Alto w Kalifornii, a było to w październiku. Od 1960 roku działa jako Sega. Jak wynika z prostego rachunku, obchodzi właśnie okrągłe, sześćdziesiąte urodziny marki. I z tej okazji rozdaje gry oraz ogłasza wielkie przeceny. Najpierw o darmowych grach - przecież wszyscy lubimy dostawać je za darmo, prawda?

  • Sonic The Hedgehog 2 - możesz dodać go za darmo do swojej biblioteki Steam do przed 19 października o 19:00
  • Armor of Heroes - dynamiczna walka na czołgi z trzema trybami zabawy; możesz dodać za darmo do swojej biblioteki Steam do przed 19 października o 19:00
  • Endless Zone - możesz dodać do listy życzeń i używać od dzisiejszego popołudnia
  • Golden Axed: A Cancelled Prototype - dostępna od 18 października przez jeden dzień; porzucony reboot klasycznego beat'em up w stylu fantasy

 

Zobacz: Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 102 zł

Inne atrakcje to duże zniżki: Warhammer 40,000: Dawn of War III o 90% taniej (czyli niecałe 18 złotych), 80% zniżki na Company of Heroes, aż 95% zniżki na Company of Heroes 2 oraz 75% zniżki na Bayonettę. Dodatkowo osoby, które zarejestrują na tej stronie swój adres e-mail, otrzymają darmową kopię hitu z konsoli Saturn - NiGHTS Into Dreams.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu