DAJ CYNK

Huawei świętuje. Do zdobycia nawet 900 zł na zakupy

Mieszko Zagańczyk

Rozrywka

Już 200 tysięcy osób dołączyło do Społeczności Huawei. Z tej okazji chiński producent przygotowała konkurs fotograficzny dla zarejestrowanych fanów, w którym do wygrania jest nawet 900 zł na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl. Konkurs potrwa do 24 października. Można wziąć w nim udział, publikując zdjęcia na stronie internetowej Huawei w zakładce „Społeczność”. 

Zobacz: Huawei rozdaje kupony rabatowe dla aktywnych w sklepie huawei.pl
ZobaczHuawei Enjoy 10 oficjalnie zaprezentowany

Społeczność Huawei, wcześniej funkcjonująca pod nazwą Fanklub, świętuje właśnie obecność 200 tysięcy fanów. Z tej okazji każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w konkursie fotograficznym, którego motywem przewodnim jest hasło „Sukces”. Aby to zrobić, wystarczy w komentarzu na stronie konkursowej opublikować dowolną liczbę zdjęć wykonanych smartfonem Huawei, które w oryginalny i kreatywny sposób będą nawiązywać do wskazanego hasła. Zdjęcia można publikować do 24 października na stronie:

Zobacz: Huawei Watch GT 2 w przedsprzedazy ze słuchawkami FreeLace|
Zobacz: Huawei obniża ceny smartwatchy Watch GT. Zobacz, ile będą teraz kosztować

W pierwszym etapie konkursu jury wybierze pięć najlepszych i najbardziej kreatywnych prac. Następnie osoby należące do Społeczności Huawei będą mogły głosować na ulubione zdjęcie. Swój głos można będzie oddać od 25 do 29 października. Trzy prace z największą liczbą głosów otrzymają kody rabatowe na zakupy w sklepie huawei.pl – 300 zł za trzecie miejsce, 600 zł za drugie i aż 900 zł za najwyższe miejsce na podium. 

Zwycięzcy będą mieli czas do 29 listopada, by wykorzystać kody na zakupy o wartości przekraczającej 1000 zł - wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym marki huawei.pl.

Zobacz: Usługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei
Zobacz: Huawei otwiera sklep internetowy. Robert Lewandowski już zrobił w nim zakupy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Tagi: huawei