DAJ CYNK

XPERIA Play w kolejnych dwóch reklamach

06.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1490

Ważne 0

0

Pamiętacie przezabawną serię reklam Sony Ercissona Xperia Play? Producent dołożył dwie nowe, w nieco innej konwencji, ale przygotowane z nie mniejszą starannością.

Pamiętacie przezabawną serię reklam Sony Ercissona XPERIA Play? Producent dołożył dwie nowe, w nieco innej konwencji, ale przygotowane z nie mniejszą starannością.

Poprzednią serię reklam Sony Ericssona Xperia Play znaleźć można pod tym adresem.

Jak widać, firmie bardzo zależy na promocji swojego telefonu-konsoli, bo działania marketingowe nie mają końca.





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł

Komentarze
Zaloguj się
7. ~rezo
0

2011-04-18 12:36:49

no Dawca fajny, na youtubie widziałem, daje rade heheh ;) a ta 2097 zeta to tylko na początku, później ma być jeszcze droższy, tak gdzieś czytałem... no ale mógłbym wydać te 2 tysie na taki bajerancki telefon :)

Odpowiedz

6. carlosalberto
0

2011-04-18 10:57:43

Zgadzam się, reklamy super, dziś widziałem nawet nową i jest zajefajną :) pod tytułem " Xperia Play "Dawca" polecam ją gorąco :) 2097 zł ?! ja już widziałem go na stornie allegro za dwie stówy taniej... więc nie wiem.. Ale i tak będzie po jakimś krótkim czasie o wiele tańszy :) albo w levie kupie sobie używanego za 1000 zł i mam z głowy :) bo niestety tylko w Anglii są dobre oferty, niestety tutaj w Polsce nie widziałem jeszcze fajnych.

Odpowiedz

5. ~player
0

2011-04-14 16:44:49

wlasnie wrzucili ten telefon na oficjalnym sklepie sony ericsson za 2097zl

Odpowiedz

4. Gazo
0

2011-04-07 11:12:49

Reklamy są dobre... Poprzednie też były dobre, ale te są zrobione z większym rozmachem xD

Odpowiedz

3. ~rain86
0

2011-04-06 14:38:06

@1 pod względem parametrów? chyba nie myślisz o hardware, który w nim drzemie. Lada moment pojawi się soc Exynos, nowy TI OMAP także to już będzie przeterminowane;p..Generalnie wolę nowe PSP czy N3DS

Odpowiedz

2. ~Paweł
0

2011-04-06 14:26:44

SE podnosi się po kryzysie ;)

Odpowiedz

1. ~spoko
0

2011-04-06 14:24:30

Witać, że SE naprawdę chce pokazać ten produkt z jak najlepszej strony. Myślę, że jest to przełom na rynku gier w telefonach. Pod względem pomysłu, promocji i parametrów jest naprawdę genialny :)

Odpowiedz