DAJ CYNK

Rusza Xiaomi Fan Festival oraz przedsprzedaż smartfonu Redmi w nowej wersji

Marian Szutiak

Wydarzenia

Rusza Xiaomi Fan Festival oraz przedsprzedaż smartfonu Redmi w nowej wersji

Xiaomi kończy 18 lat i z tej okazji organizuje kolejny Fan Festival z mnóstwem atrakcji. Gwiazdą tegorocznej wydarzenia będzie limitowana edycja smartfonu Redmi Note 13 Pro+ 5G.

Historia Xiaomi Technology rozpoczęła się 6 kwietnia 2006 roku, kiedy przedsiębiorstwo oficjalnie zadebiutowało na rynku chińskim. Xiaomi twierdzi, że od pierwszych dni działalności jej sercem są fani i miłośnicy marki. Najpierw była to niewielka grupa entuzjastów, która z czasem zaczęła się dynamicznie rozrastać, tworząc wyjątkową społeczność.

W 2012 roku liczba fanów Xiaomi była już tak duża, że spotkania z nimi przeistoczyły się w festiwal. W ten sposób powstał pierwszy Xiaomi Fan Festival, czyli święto wszystkich fanów chińskiej marki. Wydarzenie od tego momentu jest organizowane każdego roku w kwietniu. Festiwal zainaugurowano w Chinach, a w 2015 roku dołączyły Indie i Indonezja. W 2018 roku wydarzenie wkroczyło do Europy. Obecnie Xiaomi Fan Festival odbywa się w ponad 40 krajach i regionach na całym świecie.

Litera X

Legendę Xiaomi od początku tworzą ludzie. Oprogramowanie MIUI, które stało się wyróżnikiem smartfonów marki, najpierw było oprogramowaniem typu open source. Każdy mógł mieć do niego dostęp i dołożyć swój kawałek kodu. Część osób biorących udział w tym procesie twórczym dołączyła później na stałe do zespołu programistów Xiaomi. MIUI pozostało jednak oprogramowaniem, którego rozwój mogły wspierać również osoby spoza firmy.

Od początku swego istnienia Xiaomi stawiało głos swojej społeczności na pierwszym miejscu. Staramy się odpowiadać na potrzeby i sugestie użytkowników, aby jeszcze bardziej ułatwić im korzystanie z naszych produktów. Xiaomi Fan Festival to tylko jedna z form podziękowania naszym przyjaciołom i zdecydowanie pozostaje jednym z najważniejszych dla nas wydarzeń. Dziękujemy, że jesteście z nami. Tworzycie te markę tak samo jak my, pracownicy firmy i pozostajecie najważniejszym członkiem rodziny Xiaomi.

– powiedział Raymond Meng, Country Manager w Xiaomi Polska

Xiaomi Note 13 Pro+ 5G w nowej odsłonie

Tegoroczny Xiaomi Fan Festival rusza już dzisiaj, 2 kwietnia. Ma to związek ze startem przedsprzedaży limitowanej wersji kolorystycznej smartfonu Redmi Note 13 Pro+ 5G. Dodatkowo, w promocji na start, urządzenie to można kupić w cenie o 200 zł niższej, czyli za 2299 zł.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G edycja limitowana

październik 2023
204.5 g, 8.9 mm grubości
12 GB RAM
512 GB
-
200 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 16 Mpix
6.67" - AMOLED (1220 x 2712 px, 446 ppi)
MediaTek Dimensity 7200-Ultra, 2,80 GHz
Android v.13.0
5000 mAh, USB-C

To nie koniec niespodzianek

Xiaomi Fan Festival to przede wszystkim wielka akcja promocyjna, która ruszy 5 kwietnia 2024 roku. Z tej okazji codziennie między 5 a 18 kwietnia pojawią się inne promocje produktowe, dlatego warto śledzić stronę internetową Xiaomi oraz profile marki na portalach społecznościowych.

Na zainteresowanych czekają również konkursy z nagrodami, których można wypatrywać również na portalach społecznościowych. Dodatkowo dla osób, które zdecydują się odwiedzić autoryzowane sklepy Xiaomi i dokonać festiwalowego zakupu, przygotowano gadżety marki.

Zobacz: Xiaomi szykuje Redmi Note 13 Turbo i Poco F6. Oto nowe szczegóły
Zobacz: Xiaomi SU7 schodzi jak ciepłe bułki. Czas oczekiwania coraz dłuższy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xiaomi

Źródło tekstu: Xiaomi