DAJ CYNK

Samsung Galaxy Tab 10.1 na diecie odchudzającej

07.03.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3859

Ważne 0

0

Jeszcze nie pojawił się na rynku, a już jego parametry zostaną poddane gruntownej analizie i ewentualnej zmianie. Mowa o drugim tablecie Samsunga - Galaxy Tab 10.1 - który pod wpływem bardzo chudego iPada 2 również może doczekać się diety odchudzającej.

Jeszcze nie pojawił się na rynku, a już jego parametry zostaną poddane gruntownej analizie i ewentualnej zmianie. Mowa o drugim tablecie Samsunga - Galaxy Tab 10.1 - który pod wpływem bardzo chudego iPada 2 również może doczekać się diety odchudzającej.

W wywiadzie udzielonym agencji Yonhap News jeden z dyrektorów Samsunga, Lee Don-joo, stwierdził, że konstrukcja Taba 10.1 jest nieakuratna w porównaniu z wymaganiami rynkowymi.

Jako główny konkurent został tu wymieniony, oczywiście, iPad 2, którego grubość to zaledwie 8,8 mm. Dla porównania Tab 10.1 jest o ponad 2 mm grubszy (10,9 mm).

Również cena Taba 10.1 ma zostać poddana gruntownej analizie. Wszystko dlatego, że za nowego iPada 2 klienci zapłacą dokładnie tyle samo, co za wersję poprzednią - od 499 dolarów za model z 16 GB pamięci i modułem WiFi.

Warto dodać, że cena ta jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z konkurentami. Wystarczy wspomnieć tutaj chociażby tablet Motoroli - Xoom - za który amerykańska firma zażyczyła sobie dość wysokiej sumy.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: Phone Arena, wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~apul
0

2011-03-08 17:40:04

Chryste Panie! Przecież IPad jest ***

Odpowiedz

7. i-ceum
-1

2011-03-07 19:59:37

@1, kosmiczny to jest twój wpis. W ogóle sprawdzałeś jakie są ceny iPadów w Polsce? To ja może od razu odpowiem - nie sprawdzałeś.

Odpowiedz

6. ~
-1

2011-03-07 14:06:23

GDZIE SIE PODZIAL ARTYKUL O DOLADOWANIU 20 PROCENT EXTRA W ORANGE NA STACJI BP I W KOLPORTERZE????????????

Odpowiedz

5. seidhe
1

2011-03-07 13:40:21

no coz... przynajmniej celuja w odpowiedniego przeciwnika... oby tylko inne tablety na andku im noza w plecy nie wbily :]

Odpowiedz

4. ~elwu
1

2011-03-07 13:08:58

W związku z iPadem2 wielkość ekranu również zostanie przycięta? Bo to, że cena to akurat cieszy.

Odpowiedz

3. ~issa
0

2011-03-07 13:08:05

Tak, cena iPada jest bardzo atrakcyjna i to się kłóci niejaki in plus oczywiście z dotychczasową, jeśli nawet nie polityką, to chociaż postrzeganiem Apple jako drogiego producenta. Patrzyłem na linijce ile to jest 2mm by mieć porównanie i jak dla mnie to jest to tak kompletny absurd wyssany z czyjegoś brudnego propagandowego palca, że aż trudno w to uwierzyć. Myślę, że ktoś puszcza takie plotki, jak kiedyś zachodnie blogi na wyścigi uśmiercały Symbiana, niestety polskie blogi i strony telco stać tylko na kopiowanie taki wątpliwych rewelacji bez jakiejś szerszej próby przyjrzenia się czy skomentowania tej sprawy.

Odpowiedz

2. ~issa
0

2011-03-07 13:04:10

" nieakuratna w porównaniu z wymaganiami rynkowymi", nie no nie mogę... Do wypuszczenia iPada II, "grubość" 13 mm była w pełni akceptowalna, a nagle 10.1mm staje się nieakceptowalna? Czy w ogóle dyrektor Samsunga odniósł się w jakikolwiek konkretny sposób do grubości tabletu czy to wymyślił sobie jakiś bloger czy dziennikarz z technologicznych portali i jego wymysł poszedł w świat? Idę o zakład, że gdyby było na odwrót , Galaxy Tab 8.8, iPad II 10.1mm, nikt by na to nie zwrócił najmniejszej uwagi, a fani Apple mówiliby, że to temat zastępczy zdesperowanej konkurencji (jak antena), a w życiu nie używało im się lepiej tabletu grubości 10.1mm Zobaczymy jaka będzie śpiewka po wypuszczeniu kolejnego klona iPada w 3 kwartale, kiedy rynek nasyci się większymi iPadami i przed sezonem gwiazdkowym Apple "strzeli" z iPada Mini;)

Odpowiedz