DAJ CYNK

Zmiany w cennikach telefonów w Orange

03.01.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6721

Ważne 0

0

Od 5. stycznia Orange wprowadza zmiany w cenach telefonów w ofercie abonamentowej oraz mix.

Od 5. stycznia Orange wprowadza zmiany w cenach telefonów w ofercie abonamentowej oraz mix.

W ofercie abonamentowej zmieniono ceny telefonów m.in.: LG KS360, LG KE970 Shine, Motorola W377, Motorola ROKR E8, Motorola RAZR2 V8, Nokia 3110 classic, Nokia 6300, Nokia 5200, Nokia 6086, Nokia E50, Nokia 6500 classic, Samsung SGH-U700, Samsung SGH-F300, SonyEricsson W200i, SonyEricsson W300i, SonyEricsson W880i, SonyEricsson K800i, Orange SPV E650. W ofercie Mix zmiany cen wprowadzono dla mniejszej ilości telefonów.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2009-01-27 18:40:21

to moze ja sie wypowiem, mialem umowe na 24 miechy, potem przedluzalem na 12 to chcialem kupic u700 - przy abonamencie 25 kosztowal by mnie chyba 750 zl, wiec sobie odpuscilem a w zamian bez telka dostalem 2xwiecej. co smieszniejsze taki telefon kupilem na allegro za 640 zl ktory byl wziety z salonu 2 dni wczesniej. i co oplacalo sie, teraz mialem nie podpisywac umowy i miec na czas nie okreslony ale dostalem oferte SAMSUNG OMNIA za 556 zl i umowa na 30 miechow. (dodam ze plan mam ten sam od 4 lat -25 abon. + 5 wybranych osob - 40 zl, + darmowie wieczory i weekendy od 20 do 9 rano -60 zl>>> w sumie 125 miesiecznie a wydzwaniam na 1500 - 2000 pln. wielokrotnie juz kusili mnie "super oferta" biorac pod uwage ze dostalem orginalna automape ( okolo 260 PLN) to telek mnie wyszedl 300 zlotych - biorac go pomyslalem ze jak by co to spokojnie za 1000 go puszcze) ale zostawiam go sobie duzo plusow i jeden maly ......bateria..... ale sluzy za nawigacje wiec jest prawie zawsze ladowany. wiec mi sie akurat oplacalo. ogolnie najlepiej jest brac bez telefonu a sam tel kupic na allegro

Odpowiedz

32. kowcio
0

2009-01-04 20:36:59

Nie odpowiada Tobie cena E51 bądź jakiegoś innego telefonu- nie kupuj go. Kup inny, albo w ogóle zrezygnuj z aparatu. Proste jak 2x2. Ja tam wolę dostać więcej minutek i umowę na 12 m-cy niż kupić telefon na 24 m-ce i ciągle zerkać na czas trwania rozmowy...

Odpowiedz

31. ~
0

2009-01-04 15:52:26

Play daje dobre tele wszystkim a do oferty play trzeba sie po prostu przyzwyczaic..majac np nr w orange i play nie zastanawialbym sie z kim nìe przedluzyc umowy.orange i tak ma miliony kliemtow i to zlewa cala3.ciekaw jestem ile play zdobedzie w 2009 klientow.jak bedzie 1mln kontraktowcow bedzie sukces.3skupi sie na utrzymaniu dotychczasowych.ciekawe jak sie to im uda.bedziemy oceniac jak sobie w tym nielatwym roku poradza konsumenci i opy.mirekb

Odpowiedz

30. ~ech
0

2009-01-04 15:03:18

błagam... to forum jest spaczone bo są tu ludzie interesujący się modelami fonów. Op ustala ceny do abonamentów na zasadzie = grupa docelowa abo zaakceptuje telefon x - dajemy za 1PLN. Ludzie którzy chcą N73 i przy okazji wydawać 25PLN miesięcznie na usługi telekomunikacyjne są zupełną mniejszością, co więcej jak już pięknie zauważyliście cena ma ich zniechęcać by zabierali takie modele z salonów - bo one powinny czekać na kogoś kto używa za powiedzmy 100 - 200 PLN miesięcznie.

Odpowiedz

29. ~fifpaf
0

2009-01-04 14:32:31

ciekawe kiedy wprowadza nowy cennik dla "firm"....

Odpowiedz

28. ~reebop
0

2009-01-04 13:14:25

Orange ma wysokie ceny na stare telefony ale na nowe są całkiem przyzwoite, szczególnie przy wyższych abonamentach.

Odpowiedz

27. pivko77
0

2009-01-03 23:59:23

***www.fazafm.com,tak gwoli informacji nie można migrować do 10 ;) to tylko dla nowych klientów :D możesz przeskoczyć na pre paid i po 3 mcach wrócić na 10 zeta,płacąc 50 aktywacji ;)

Odpowiedz

26. ~s1k0r3k
0

2009-01-03 23:02:05

Widziałem plakat, ale nie pamiętam czy to chodziło o Euro AGD czy coś innego. N73 kosztowało 666zł. Przed świętami.

Odpowiedz

25. ~kwistas
0

2009-01-03 22:31:33

~Jaaaa wiadomo może i oferta jest ok, ale takie ceny telefonów to jakaś pomyłka. Będę odradzał każdemu kupna telefonu w tej sieci, oferta ok, ale nie telefon. Te seny powinny mieć jeszcze oprócz "Cennik abonament (36) dla frajerów.". Głupia polityka tej sieci, szkoda przepłacać.

Odpowiedz

24. Lukaszsz
0

2009-01-03 22:24:07

Przyklad: N73 - abo 25 zł - 24 miesiące - 999zł. Ta sama N73 w Avansie 749 - bez simlocka - do tego oferta na karte lub umowa na 12 mies z duzo większą ilością minut.... Mogłbym tak pisać o większości lepszych telefonów w porównaniu do tego gdybyśmy wzieli je w abo poniżej 75 zł.... Nie wspominam nawet ze telefon można kupić jeszcze taniej niż w Avansie np. na allegro (n73 nowe około 550 zł).

Odpowiedz

23. ~
0

2009-01-03 20:06:25

Zobaczcie K1 bez umowy haha jaka cena:) Za 280zł można mieć.

Odpowiedz

22. ~reebop
0

2009-01-03 18:22:09

Wszystko zależy od konkretnej systuacji. Ja przy przedłużeniu umowy w abo 200 zł dostaję HTC Touch Pro za 299 zł, a po uwzględnieniu punktów Profit, które same się zbierają za rachunki zapłacę 1 zł. Taniej tego telefonu nie kupię, a za usługi i tak muszę zapłacić.

Odpowiedz

21. ~Jaaaa
0

2009-01-03 17:32:20

Nooo... Ja szczerze mówiąc z oferty jaka otrzymałem na przedłużenie umowy w Orange w MIXie jestem baaardzooo zadowolony Płace jedyne 35 zł i mam w tym 35zł + 80 zł(=205min do wszystkich) + 100min do Orange + 400smsów + 180min w weekendy realny koszt minuty do wszystkich sieci w ramach abo wynosi mnie 0,17zł heh i czego tu chcieć wiecej... :)

Odpowiedz

20. ToY
0

2009-01-03 16:53:23

Wiadomo coś o zmnianach dla biznesowych?

Odpowiedz

19. ~kwistas
0

2009-01-03 15:56:10

Apeluje żeby odchodzić z pomarańczy może nauczą się że ludzie mają w dupie ich drogie telefony w drogich abonamentach.

Odpowiedz