DAJ CYNK

W T-Mobile w nocy ściągasz za darmo

12.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7069

Ważne 0

0

W świątecznej ofercie klienci T-Mobile razem z laptopem, tabletem lub netbookiem otrzymują bezpłatnie usługę blueconnect noc.

W świątecznej ofercie klienci T-Mobile razem z laptopem, tabletem lub netbookiem otrzymują bezpłatnie usługę blueconnect noc.

Od 14. listopada klienci kupujący Internet mobilny z laptopem, netbookiem lub tabletem otrzymują od T-Mobile usługę blueconnect noc pozwalającą na surfowanie po sieci w nocy bez limitu. Usługa blueconnect noc będzie oferowana z wszystkimi umowami i aneksami zawieranymi przez klientów z urządzeniami w taryfach data i blueconnect.

Klienci mogą wybierać z pośród wielu urządzeń oferowanych przez T-Mobile w taryfach z mobilnym Internetem. Wśród nich są m.in. netbook Netbook Acer Aspire ONE D270 oraz nowy laptop Lenovo Lenovo B570e.

Dodatkowo klienci T-Mobile korzystający z ofert abonamentowych i MIX mogą dokupić ofertę z Internetem mobilnym oraz modemem w specjalnej cenie. Pakiet 14 GB miesięcznie oraz Modem ZTE MF195 będzie dostępny za 1 zł przy abonamencie w wysokości 39,90 zł zamiast 59,90 zł.

W ramach ofert pozwalających na korzystanie z Internetu w T-Mobile klienci otrzymują dostęp do sieci z najszybszą możliwą do uzyskania przez ich urządzenia prędkością w ramach dostępnej w danym miejscu technologii.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~jestemwtmobile
0

2013-03-05 16:11:08

jak w tmobile sprawdzić ile transferu zostało ***

Odpowiedz

28. ~volt202
0

2013-01-08 01:52:05

jak to róznica czy internet mobilny czy stacjonarny z dobrego doswiadczenia wiem zestacjony internet/kablowy czasami jest przeciazony głownie z tego powodu ze ludzie sciagaja gry po 8GB 12GB i ogladaja tv w internecie a w mobilnym w dzien nie jest obciazony atylkonoca bo w nocy kto ma internet mobilny wie ze t-mobile play Orange maja nocki bez limitu od 00:00-9:00 lub 23:00-6:00 u orange a czemu tak jest i po co sa limity w sieci mobilnej zeby tacy jak ci którzy sciagaja gry robili tonoca a nie przeciazali infrastruktury w dzien to moje zdanie

Odpowiedz

27. ~Erowiec
0

2012-11-17 00:21:02

Do 19.toms POPIERAM CIEBIE! Sam pisałem i dzwoniłem ... T-Mobile OLAŁO MNIE ! Ale ja ich też oleje ... OLEJE PO 12 LATACH WSPÓŁPRACY TZN "WSPÓŁPRACY" ... JEDNOXTRONNEJ !

Odpowiedz

26. ~Erowiec
0

2012-11-17 00:14:11

Prawda oferta super ... ale na 48 miesięcy !!!!!!!!! 48 miesięcy!!!!!! Czytając artykuły ... nie tylko na Telepolis mam wrazenie ze artykułu cenzuruje sponsor! Dlaczego nie są ZDRADZANE w artykule tzw GDWIAZDKI?!

Odpowiedz

25. ~Czesio
0

2012-11-16 02:28:54

rozwalają mnie te promocje. W Czechach 2 lata temu używałem prepaida O2. Na kartę. Net bez limitu za 40kc(6zł?)/tydzień i orałem ostro telefon jako modem. 60GB miesięcznie, wszystkie filmy na bieżąco. Niby FUP (ichniejszy limit) wynosił 150MB, ale ściągałem ile wlezie, i można? Można. A w Polsce dziś 100MB z lejkiem za 7zł, śmiechu warte...

Odpowiedz

24. ~Ks
0

2012-11-16 02:20:16

wolne żarty. Mam kablówkę bez limitu, z wifi w domu, to w domu ściągam jak leci, na smarcie też. A w pracy pracuję, albo korzystam z tego, co przez noc smart z wifi nasiorbie :P

Odpowiedz

23. ViNYL
0

2012-11-15 15:05:59

Oferty z modemem opisanej tutaj nadal nie można kupić i nikt o tym nic nie wie :/

Odpowiedz

22. ~
0

2012-11-13 13:16:48

21 - iboa wysiada, jak przekładasz karty do różnych urządzeń. Ma być krótki kod i już !

Odpowiedz

21. ~xxl
0

2012-11-13 10:44:27

a abo i na kartę jest iboa na smarty gdzie pokazuje ilość danych za free

Odpowiedz

19. toms
0

2012-11-12 21:46:19

Wszystko pięknie, tylko jak sprawdzić pozostały transfer do wykorzystania w tej sieci? Oto moja korespondencja z T-Mobile na ten temat: Witam serdecznie. Zwracam się z zapytaniem, w jaki sposób mogę kontrolować krótkimi kodami stan pakietów internetowych w taryfach TAK - TAK, oraz stan bonusu MB w ofercie BLUECONNECT na kartę? Dziękuję za odpowiedź. Witam, informuję, że pozostałe dane do wykorzystania w pakiecie Blueconnect Max oraz na numerze Blueconnect Starter można jedynie sprawdzić poprzez połączenie się z konsultantem z Biura Obsługi pod numerem *9602 (2,44 zł za całość połączenia) lub 602960200 (opłata zgodna z cennikiem) bądź kontakt mailowy. Proszę zatem o ponowienie korespondencji (boa@t-mobile) i wskazanie poniżej przedstawionych danych: - numer telefonu, - kod PUK lub numer karty SIM oraz jedną informację z konta (np. kwota i data ostatniego doładowania lub nr telefonu, na który najczęściej są wykonywane połączenia/wysyłane SMS lub nazwa posiadanej taryfy), - jeżeli numer jest zarejestrowany proszę podać imię i nazwisko lub nazwę firmy. Po pozytywnej weryfikacji danych chętnie udzielę informacji. Pozostaję do dyspozycji. Z pozdrowieniami Alicja Brzostowska Dział Obsługi Klientów Prepaid i MVNO. Widać poważne i rzetelne podejście firmy, do rozwiązywania problemów użytkowników.

Odpowiedz

18. ~m
1

2012-11-12 17:11:32

Oferta wspaniała tylko szkoda, że t-mobile nie ma u mnie zasięgu.

Odpowiedz

17. ~
1

2012-11-12 16:52:33

16, 11 to ktoś kto może miec complecsy i myśli,że jak za 1GB danych zapłaci 100 zł, a za aktywacje 1000 zł to myśli,że jest lepszy,dowartościowuje się w ten sposób,dla takich jak on są droższe oferty np pay 2 x more.

Odpowiedz

16. ~kris
1

2012-11-12 16:45:48

11. Ale kto tu coś mówi o dawaniu więcej. Porównujemy oferty do konkurencji która już dawno podobne rozwiązania miała za darmo.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-11-12 16:45:37

sama jera dżiesem na 2 Gy jesy ok,3,5 i 1/2G działa bardzo źle,jak nie wierzycie to do salonu po umowę na net i się przekonacie jak zaczniecie z tego netu jery korzystać.

Odpowiedz