DAJ CYNK

W Heyah używanie komunikatora WhatsApp bez ponoszenia opłat

18.12.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6032

Ważne 6

9

Od stycznia 2016 r. w Heyah korzystanie z popularnego komunikatora WhatsApp nie będzie powodować zmniejszania posiadanej paczki Internetu.

Od stycznia 2016 r. w Heyah korzystanie z popularnego komunikatora WhatsApp nie będzie powodować zmniejszania posiadanej paczki Internetu.

Z nowej usługi "WhatsApp Messenger bez limitu" będą mogli skorzystać użytkownicy pakietów Smart L oraz Smart XL w Heyah na kartę i ofert abonamentowych.

WhatsApp oferuje przesyłanie wiadomości za pośrednictwem internetowej transmisji danych do wszystkich na całym świecie. Prosta w użyciu aplikacja jest dostępna dla iPhone'a, BlackBerry, Windows Phone, urządzeń z Androidem i Nokii - użytkownicy mogą pozostać w stałym kontakcie bez względu na to, jaki model telefonu posiadają. Oprócz wiadomości tekstowych, za pomocą WhatsApp można przesyłać filmy i dźwięki, jak również tworzyć czaty.

Aplikacja WhatsApp jest dla nowych użytkowników darmowa przez pierwszy rok, kolejny kosztuje 0,99 dolara (w złotówkach w aplikacji - 3,39 zł). Płatności wprowadzono w 2013 r. dla nowych klientów, dotychczasowi pozostali w opcji bezpłatnej.

Źródło tekstu: Heyah, wł

Tagi: Heyah WhatsApp
Komentarze
Zaloguj się
28. ~Supra7t
0

2015-12-21 19:03:46

Numer w Heyah jest? Jest. Darmowy WhatsApp jest? Będzie! Dla mnie spoko, nie będę musiał się martwić o koniec limitu internetu.

Odpowiedz

27. ~
0

2015-12-21 10:58:47

Mi co miesiąc ta aplikacja ściąga całkiem dużo danych wiec jak dla mnie bardzo dobry pomysł i myślę że nie ma co się czepiać że to mało wiec źle

Odpowiedz

26. ~Jan89
0

2015-12-21 09:27:31

Każda alternatywa pozwalająca na oszczędność danych jest w mojej opinii ok.

Odpowiedz

25. ~test
0

2015-12-21 07:09:33

Każdą sieć ma coś w sobie nie fajnego

Odpowiedz

24. ~
1

2015-12-20 13:28:42

@22 co jest nie tak z moim Nicku? Jest @orangetodziadostwo to dużej różnicy z moim nie widze ;)

Odpowiedz

23. ~PlejSrej
1

2015-12-20 13:27:47

@8/10/13/15 mam sms/''y za granice - teraz chyba dają to w każdej ofercie, mogę pisać SMS z poziomu komputera - synchronizacja iPhone/MacDo tego chyba teraz ma kazdy facebook/''a - wiec ma messengera i tak a czym to sie różni to nie wiemA co do Nick/''u - zasłużony ;)+ nie jestem zalogowany z telefonu wiec podpisałem sie jako gość

Odpowiedz

22. ~
-1

2015-12-19 23:51:38

Witku. Czy mógłbyś z nazwą nicku gościa z 7 postu coś zrobić? dla mnie jego nick jest nie do zaakceptowania i wulgarny. Chyba są jakieś granice swobody wybierania nicków?

Odpowiedz

21. adik
0

2015-12-19 16:31:30

@19mogą to zrobić ręcznie podczas rozmowy telefonicznej, nie ma opcji włączenia samemu,wcześniej robiłem zgłoszenie na play24forum play :

Odpowiedz

20. ~Jack
0

2015-12-19 15:02:24

17 To skomentuj proszę jeszcze wpis niejakiego plejsrej. Doświadczenia różni ludzie maja rożne ale wybrać sobie taki nick to trzeba albo mieć cos z głowa albo niezłe zielsko brać.

Odpowiedz

19. PiotrM
0

2015-12-19 13:43:47

może jakiś regulamin?

Odpowiedz

18. adik
0

2015-12-19 13:07:53

@6może włączyć( 2 pierwsze taryfy poza energy) sam to robiłem ok 2 miesięcy temu tak dla picu, ale problemem jest to że ta usługa działa tylko na nieszyfrowanej stronie tj http, nie wiem czy istnieje obecnie opcja odpalenia youtube przez http.

Odpowiedz

17. ~Ja±
0

2015-12-19 12:16:30

15). a może to nie poziom, a doświadczenia wyniesione z kontaktem z tą ,,siecią"..???

Odpowiedz

16. ~soltek
1

2015-12-19 11:57:38

No to teraz czekam na darmowe IRC u któregoś z operatorów, oszczędność kilkunastu kB na dzień to poważna sprawa ;)

Odpowiedz

15. ~Jack
0

2015-12-19 11:57:21

7 poziom komentarza na poziomie podpisu

Odpowiedz

14. sudione
0

2015-12-19 11:35:45

...a może któryś z operatorów wpadł na pomysł, żeby dodać to takiego programu aplikację z radiem internetowym, np. TuneIn Radio? To by był strzał w 10-kę!:)

Odpowiedz