DAJ CYNK

Tidal dostępny w Play

03.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7749

Ważne 5

8

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play poinformował, że najnowszy serwis muzyczny Tidal jest dostępny bez dopłat dla dotychczasowych subskrybentów WiMP Premium Play.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play poinformował, że najnowszy serwis muzyczny Tidal jest dostępny bez dopłat dla dotychczasowych subskrybentów WiMP Premium Play.

Aby skorzystać z nowego serwisu firmowanego przez Jaya-Z, Madonnę, Rihannę i szereg innych artystów, wystarczy użyć do logowania danych wcześniej wprowadzanych w serwisie WiMP.

Jay-Z wraz z innymi twórcami chce walczyć o rynek muzyki strumieniowej jakością dźwięku (można wykupić usługę bezstratnej muzyki w formacie FLAC) i playlistami przygotowywanymi przez największe gwiazdy. Podstawowa subskrypcja kosztuje 20 zł (AAC+ 96 kbps i AAC 320 kbps), a w wersji z muzyką bezstratną 40 zł miesięcznie (FLAC 1411 kbps).

WiMP Premium w Play kosztuje 19,99 zł i przez pierwszy miesiąc jest bezpłatny.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play Tidal WiMP
Komentarze
Zaloguj się
15. kamil100
0

2015-04-09 12:28:59

Super, wreszcie jakaś dobra nowina:)

Odpowiedz

14. ~Pietro
0

2015-04-05 16:31:39

Szkoda, ze nie ma w redbull mobile...

Odpowiedz

13. ~krzysp
0

2015-04-04 23:09:26

Brawo. Nareszcie muzyka w formacie FLAC w streamingu! :) Odpowiednio przygotowany FLAC oferuje jakość wyższą niż CD Audio. Pozdrawiam

Odpowiedz

12. orson_dzi
0

2015-04-03 16:47:44

@5

Odpowiedz

11. ~
-1

2015-04-03 16:34:25

Ale ten Gruszka jest brzydki

Odpowiedz

0

2015-04-03 16:22:23

Które rozwiązanie ma większą bazę utworów? SPotify, Deezer, Napster, Wimp, Tidal? Bo jak porównałem swoją muzykę z dysku z tym co oferują serwisy streamingowe to straszna bieda...

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2015-04-03 16:21:12

@6 wyniki operacyjne play za cały 2014?

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2015-04-03 16:19:06

@6 daj linka.

Odpowiedz

6. ~
1

2015-04-03 16:09:06

@5owszem, przegapiłeś.

Odpowiedz

5. ~pabloki
-1

2015-04-03 15:35:58

były na telepolis wyniki play za 2014? przegapiłem?

Odpowiedz

4. LuiN
2

2015-04-03 15:16:50

3, moldovva - mam podobne zdanie co do WiMP-a, ale po zalogowaniu się do Tidala widzę przełom. Wreszcie wygląda to ładnie i system sugestii utworów bardziej przypomina ten w Deezerze czy Spotify. W sumie cały ten Tidal to tylko taka skórka na WiMP-a + system sugestii.

Odpowiedz

0

2015-04-03 15:08:17

Szkoda, że to nie Spotify. Wimp jest niewygodny.

Odpowiedz

2. ~.we
-1

2015-04-03 14:54:55

borze... /''giazdy/'' (ww.) i dobra muzyka to takie dwa swiaty...

Odpowiedz

2015-04-03 14:53:42

Przy przy korzystaniu z Tidala też nie będzie naliczany pakiet danych, tak jak było to z WiMPem?

Odpowiedz