DAJ CYNK

T-Mobile zapowiada rejestrację kart w 20 tys. punktów

19.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3281

Ważne 3

5

T-Mobile szybko rozbudowuje sieć punktów rejestrujących numery na kartę, Heyah oraz tuBiedronka. Aktualnie można zarejestrować kartę w sieci T-Mobile w blisko 9 000 punktów, a do końca września ich liczba przekroczy ponad 20 000 punktów w całym kraju.

T-Mobile szybko rozbudowuje sieć punktów rejestrujących numery na kartę, Heyah oraz tuBiedronka. Aktualnie można zarejestrować kartę w sieci T-Mobile w blisko 9 000 punktów, a do końca września ich liczba przekroczy ponad 20 000 punktów w całym kraju.

T-Mobile założył, że klienci korzystający z usług na kartę będą mogli ją zarejestrować blisko domu, pracy czy w miejscu, do którego mają najbliżej. Dlatego liczba punktów rejestrujących numery T-Mobile na kartę, Heyah czy tuBiedronka stale się rozrasta i obecnie należy do niej blisko 9 000 różnych punktów w całym kraju. Obok sklepów T-Mobile, kiosków Ruchu oraz placówek Poczty Polskiej, saloników prasowych InMedio, Relay, One Minute kartę usług przedpłaconych można również zarejestrować w stale rosnącej sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej. Zgodnie z założeniami biznesowymi sieć punktów rejestrujących numery T-Mobile na kartę, Heyah czy tuBiedronka do końca września ma obejmować ponad 20 000 różnych placówek w całym kraju.

Operator przekonuje, że proces rejestracji w każdym z punktów zajmie dosłownie chwilę. Dane przekazywane podczas rejestracji numeru będą przesyłane w czasie rzeczywistym do systemów obsługi T-Mobile. Poziom zabezpieczeń stosowany podczas tej operacji ma być porównywalny z zabezpieczeniami wykorzystywanymi w systemach transakcyjnych banków.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
38. biala1991
0

2016-08-22 19:19:59

@37 ja swoich znajomych namawiam żeby korzystając z okazji zarejestrowania nr jak najszybciej pożegnali się z pazernym, różowym operatorem:DPrzecież pakiet GB do doładowania standardowo funkcjonuje w każdej sieci, np. w Orange gdzie oprócz tego jest RWK i nie trzeba trzymać się harmonogramu doładowań tak jak w TM

Odpowiedz

37. ~Solaristujest
0

2016-08-22 18:34:13

Też zarejestrowałem karte w Tmobile i póki co jestem zadowolony a dostałem za to 10GB danych po kazdym doładowaniu :D. Nie ma się co dziwić że nowe punkty powstają bo nawet wśród moich znajomych mam osoby które się przeniosły z innych sieci do Tmobile.

Odpowiedz

36. ~majo
0

2016-08-22 16:44:22

o ludzieee, dobrze, że chcą jakoś ułatwić, ale i tak chora sytuacja z tą rejestracją, dobrze, że mam tel na uproszczony abonament u nich i spokój

Odpowiedz

35. ~Calmów dwóch
0

2016-08-20 10:09:41

Do numeru 15). Nie sądzimy.

Odpowiedz

34. ~Calm7
0

2016-08-20 10:05:20

I poco rejestrować te niszowe karty z tak kosmicznymi cenami wziętych z ksienrzyca w tej złodziejskiej sieci. Naco to komu!

Odpowiedz

33. biala1991
0

2016-08-19 21:52:51

TM nigdy nie miało w ofercie bonusu za doładowanie, nie licząc przelotnych promocji trwających dwa czy trzy miesiące. Teraz w przypływie desperacji dali na trochę dłużej, ale tylko w jednym wariancie 10GB, nie ma premiowania za wyższe zasilenie tak jak u innych

Odpowiedz

32. biala1991
1

2016-08-19 21:36:21

@27 Swoboda i abonament wiążący na dwa lata, ciekawe połączenie:D Ja pisze o komforcie korzystania, które daje RWK, nie muszę pilnować ważności konta, doładowuje wtedy kiedy chce i w jakiej wysokości chce. W TM muszę trzymać się ściśle harmonogramu, wystarczy krótki okres zablokowania połączeń i zabierają kasę.A zrównywanie promocji GB za rejestrację z promocjami, które trwają nieprzerwanie od bardzo dawna- np bonus za doładowanie w OrangeFree, to już całkiem nieporozumienie

Odpowiedz

31. ~
0

2016-08-19 20:40:37

czemu

Odpowiedz

30. wlo
0

2016-08-19 20:17:04

Niestety, ja na takie puzzle czasu nie mam. Wolę dopłacić kilka złotych i mieć w jednym dokumencie wszystko (!) nielimitowane i bonus w postaci dodatkowych możliwości.

Odpowiedz

29. wlo
0

2016-08-19 20:11:27

No chyba, ze mówisz o jakiejś "składanej" z kilku promocji ofercie?

Odpowiedz

28. wlo
0

2016-08-19 20:04:54

27 - żebyś wiedział... Strona t-mobile niestety nie jest dla mnie przyjazna pod względem możliwości wyszukiwania ofert czy usług...

Odpowiedz

27. ~DWD
0

2016-08-19 20:03:01

@18wystarczy sprawdzić, ale rozumiem, że weryfikacja tego przekracza twoje możliwości.@25i rozmowy i SMSy. Ponadto skoro doładowujesz, żeby mieć rozmowy no limit to co za problem? Internet wpada sam. Co za rok? Nie wiadomo - ale też nie wiadomo co u pozostałych.Co do ideii oferty prepaid. Ona nie ma gwarantować wszystkiego za darmo. Ona ma dać ci możliwość wykorzystania kwoty jakiej chcesz, na co chcesz, jak długo chcesz. Jeżeli chcesz mieć swobodę korzystania to podpisujesz umowę.

Odpowiedz